Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

[quote name='Fantowa']Lubię zawyżać poziom :evil_lol:
Oj tam z moją zbyt wiele biegała nie będę, ale z chęcią przebiegnę się z innym psem ;) Ostatnio na treningu biegłam z bordziakiem - cud, miód, nieporównywalna różnica :loveu: Ogarnę się bardziej i biorę bordera, takie przyszłościowe plany :loveu:
A tak bardziej serio, to pobiegam sobie na obozach fortowych, na OZP zależy mi na kładce, slalomie, no i palisadzie, ewentualnie huśtawce, jak nie będzie firmy "Trixie" :evil_lol: Ostatnio swojego psa na treningach nie poznaję, na huśtawce mi super przyśpiesza i jak ja przeważa, to szybko ląduje w 2on2offie :loveu: Trixie by nie wytrzymała.
Tyle chwalenia się własnym psem :diabloti:

No ale jak Goldog da mi aparat(mój w stanie rozkładu:diabloti:), to porobię fotki, jakieś filmiki czy coś ;)[/QUOTE]


oj to super się zapowiada.. <3 Ty będziesz zasuwać po torze z Jackim a ja się bede opalac w cieniu z Fantą .:D

Link to comment
Share on other sites

A ja, a ja, a ja... muszę kupić miskępodróżnąnawodęznakładkąprzeciwwylewaniusię WOOODY! [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_redface.gif[/IMG]

[QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]casablanca[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=19248715#post19248715"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL]




Ja nie pozwalałam obcym ludziom głaskać mojego psa. Stresowała się tym przejazdem itd. i jeszcze pełno dzieciaków miało ją napastować...[/QUOTE]

Hm... ja ostatnio pozwoliłam jednemu "miłemupanuztychcolubiąsobiepopić". Było fajnie, póki Kala nie poczuła alkoholu i papierochów... dziabnęła gościa w rękę i obszczekała. Normalne? Nie wiem, każdy pies reaguje inaczej. Jak moi koledzy z klasy (też palą i nie pachną fiołkami [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG]) próbowali ją dotknąć, odskakiwała na bok i odnosiła się do nich bardzo nieufnie. Już broń Boże nachylić się nad nią i pogłaskać znienacka, jak to ludzie robią, bo obszczeka u ucieknie zjeżona...
Za to do dzieci cierpliwa jak mało co... siedzi i cierpliwie wszystko znosi
(oczywiście w życiu nie zostawiłabym jej sam na sam, pies to pies i każdemu o tym mówię. Zazwyczaj jak ktoś się pyta, czy jego kilkuletnie dziecko może "pogłaskać pieska" mówię, że lepiej nie, bo Kala zaraz po rękach liże. Jak mimo to dziecko pogłaszcze czy się przytuli, nie było nigdy problemu - Kala nawet nie mrugnie. Zauważyłam, że wiele psów w takich sytuacjach kładzie po sobie uszy, odwraca wzrok, ziewa i się oblizuje, ale przy dzieciach moja sierota tak się nie zachowuje - uważam, że to dobra oznaka. Nigdy nie była przy nich zestresowana, przeciwnie - zawsze przyglądała się z umiarkowanym zainteresowaniem "co to jest" [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG])

Zastanawiałam się więc nad kursem dogoterapeutycznym...
ostatnio miałam taką sytuację: dzieci z osiedla biegały z jakimiś kundelkami po parku. Podeszłam z Kalą bez smyczy - zaczęły przyglądać nam się nieufnie, zastanawiając się pewnie czy łapać te psy czy nie. Kala podeszła do każdego po kolei, obwąchała i wróciła do mnie. Dzieciaki widząc, że nie jest to krwiożercza bestia, zleciały się i zaczęły ją głaskać po głowie, karku, kufie... tym razem widać było po niej, że to nie jest zbyt przyjemne.
Jedna dziewczynka powiedziała, że bała się Kali, bo jak idzie do szkoły to zawsze na nią szczeka przez płot. Pierwszym pytaniem jakie padło, było więc "czy nie ugryzie?". Powiedziałam, że każdy pies, który ma zęby, może ugryźć. Tak samo jak ten (wskazałam na ich kundelka), tak i Kala to tylko psy - nie można za żadnego ręczyć. Pokazałam, jak powinno się podchodzić do psa, czego nie wolno robić, jak i w których miejscach go głaskać itd.

No i tak mi przyszło do głowy, że: organizuje się w szkołach wiele spotkań z psami, ale najczęściej mówi się co zrobić, kiedy pies już zaatakuje i odradza się w ogóle podchodzenie do obcych zwierząt. Ok, sama uważam że dzieci powinny raczej omijać obce psy... ale wiadomo, że żadne się do tego nie stosuje - z wyjątkiem tych, które są już nastraszone i omijają ogólnie psy z daleka.
Owszem, nieraz mówi się JAK podchodzić do innego psa, ale to niestety rzadkość... (mam na myśli między innymi wytłumaczenie dzieciom, żeby podchodzić nie na wprost, nie nachylać się i nie głaskać psa po głowie, jak to najczęściej robią.)
gdybym tak mogła w swojej szkole przeprowadzić kilka takich zajęć? Tak pomyślałam, że po odpowiednich kursach itd, mogłabym się za coś takiego zabrać i zorganizować dwa, trzy spotkania z dzieciakami z podstawówki. U nas nie ma za wiele takich zajęć, a chciałabym się nieco uaktywnić ;) Co o tym myślicie? Wykonalne? Największym problemem byłoby chyba załatwienie formalności - bo przecież muszę mieć jakieś uprawnienia do tego, nie? No i jestem osobą niepełnoletnią... nie wiem jak to się ma do takich zajęć. Ktoś się orientuje?

Edited by Eta_carinae
Link to comment
Share on other sites

W 2010, kiedy byłam na wakacjach na koniach wraz z Nadią, miała koło tej stadniny działkę, a w stadninie konia. Po prostu wykupywała boks, no i jak mieliśmy ognisko, przyszła do nas. Mówiła, że ma goldena w dogoterapii. Podpytywałam trochę, byłam ciekawa. Powiedziała mi, że to musi być osoba PEŁNOLETNIA żeby w takich kursach mogła brać udział z psem. Powiedziała mi, że pies musi być do tego nastawiony psychicznie, bo przecież dogoterapia wiąże się z chodzeniem po różnych szpitalach i pocieszaniem ludzi psem. Nie każdy pies do tego się nadaje, ta jej suka urodziła szczeniaki i ta babka zostawiła sobie jedną sukę po niej i dała właśnie na ten kurs. Niestety, nie wyszło. Podsumowując:
- Osoba pełnoletnia.
- Pies nastawiony psychicznie.
PS: Jakoś nie mam weny. Mam na dzieję, że mnie Domi zrozumiesz. :wink:
Tak jak napisałam wyżej, było to w 2010 r. więc teraz mogłoby to się wszystko zmienić.

Link to comment
Share on other sites

Szczerze Wam powiem, że nie wiem jak się Jacky zachowuje przy dzieciach. :shake: Mam półtoraroczną siostrę cioteczną i ogólnie daje się głaskać, liże ją po rączkach jak wyciąga... :loveu: ale nie jest delikatny >.< Raz wyrwał mi się z rąk, zaczął biec w jej stronę i po prostu przebiegł obok trącając ją. Przewróciła się i zaczęła płakać bidulka. Więc na dogoterapię to ja się nie piszę ahah :diabloti: Ale ogólnie to daję pogłaskać Jackiego na spacerach dzieciom, bo ja lubię dzieci, a one się tak cieszą.. :) Nie pozwalam za bardzo w autobusie, bo on i tak się stresuje, jak z resztą napisała Casablanca. Ale zawsze jak go głaszczą dzieci to się "łasi" i liże i cieszy, więc pod tym względem się nie boję. Co do śmierdzących papierochami i alkoholem - Jacky się po prostu rzuca :shake: Boję sie czasem jak idzie jakiś pijaczyna po lesie i pies wolno chodzi.. raz jak pijaczyna chciał go pogłaskać Jacky zaczął tak dziwnie nerwowo skakać do góry i szczekać, zjeżył się i zwiał do mnie, ale bałam się, że nie wytrzyma i zaraz na niego się rzuci... :mad:

Co do Kali, to uważam, jeszcze Was nie znam, ale sądzę, że Kala jest boska. Ogólnie to wiesz, może nie ogłaszaj tak tego wykładu w sensie dogoterapii itp, bo jeszcze nauczycielki sprawdzą w necie że trzeba być pełnoletnim i Ci nie pozwolą. Tylko np. zaproponuj, że chciałabyś przeprowadzić z młodszymi dziećmi wykład o pracy z psem, zachowaniu i o czym tam chcesz.. :) Uważam, że to świetny pomysł, bo aktualna wiedza o psach jest tragiczna :-( Mój kolega ostatnio kupił swojej suczce łańcuszek pełen zacisk i zaczęłam się z nim kłócić, ale na próżno. W końcu nie mogę tak po prostu mu zabrać ( próbowałam na spacerze :evil_lol: ), gdy mówiłam mu, że nie do tego to służy itp, to on, że oj tam oj tam, byle go tak nie ciągnęła - ona jest boska na spacerach i raz na 1 h go pociągnie -.- .

tak samo jak widzę na każdym spacerze terriery w kolczatkach (nawet widuje westy i yorki -.- ) oczywiście goldki, labki, ONy.. porażka a i oczywiście jak widziałyśmy z Klaudią i Kasią na TADzie labradora w kolczatce półzaciskowej na flexi -.- i jeszcze dziewczynka ciągnęła go nieumiejętnie przez slalom... -.-, a ludzie się mnie pytają na spacerach czemu mój pies ma kaganiec na pysku - kiedy ja noszę kantar...

Denerwuje mnie trochę to, że kanar w autobusie olewa terriera bez kagańca, a ja to już muszę mieć bo mandat.. -.- A Was?

Edited by Goldog
Link to comment
Share on other sites

[quote name='patusiove']Chyba źle zrozumiałam. Dostałaś mandat (prawie) bo założyłaś psu kantar O___o
u nas to kantar działa na zasadzie właśnie kagańca ;o u nas ludzie to się nie znają nic na psach tak naprawdę.
Ta TADa labradora, to co to?[/QUOTE]

Nie, chodzi mi ogólnie o to, że jak jestem w autobusie to muszę mieć kaganiec, nie kantar, bo się czepiają. I ja muszę, bo mam dużego psa, a ktoś z mniejszym psem już nie musi i nawet mu nic nie mówią... >;<

TAD - Top Agility Dog :P

Link to comment
Share on other sites

Takie kombinowanie z tym wiekiem nie wchodzi w grę - po prostu poczekam te... dwa i pół roku xd. Przeżyję. Póki co nawet na porządny obóz bez opiekuna jechać nie mogę, więc prawdziwe szaleństwo zacznie się za pół roku, jak skończę 16 :loveu:
Kala nastawiona psychicznie jest, w życiu bym nie pomyślała, żeby miała być niedelikatna przy dzieciach, ALE wiadomo, tak wielu właścicieli może powiedzieć a jak przychodzi co do czego to... to... no dupa no, bo nie wiem jak to określić inaczej ;) Po prostu jak się zgłoszę do kogoś na kurs, to ta osoba oceni co i jak i dopiero jak wyjdziemy pozytywnie, to podejmę się zadania.

Bo jak do tej pory, dostawałam wszystko czego chciałam, próbowałyśmy na prawo i lewo tego, co akurat mi się spodobało... wysokie backvaulty i owczarek? Jasne, Kala to będzie umiała, bo "mi się tak podoba". Ciągnięcie roweru i wszelkie próby zaprzęgania jej do czego się da? Ok, już robimy. Agility? Jasne, załatwimy tylko jakiś klubik i do roboty.
Jakbym miała dostęp do flyballowego toru też bym na 100% spróbowała, podobnie jak z pasieniem, obroną, posłuszeństwem, dummingiem, tropieniem i innymi dziwactwami.
Muszę się zacząć przyzwyczajać, że nie wszystko co chcę mogę z nią robić. Jeżeli wyjdzie na to, że ona się po prostu do tego nie nadaje, przełknę ślinę, no i... trudno. Ale spróbować muszę xd


edit.:

[QUOTE]Denerwuje mnie trochę to, że kanar w autobusie olewa terriera bez kagańca, a ja to już muszę mieć bo mandat.. -.- A Was? [/QUOTE]

Hm... na wielu opakowaniach od kantarków wyraźnie jest napisane "KAGANIEC" nawet, jeżeli to nie pełni takiej funkcji... a wymogi prawne co do kagańca, nie opisują jaki on ma być. Nawet jakby pies miał go na szyi, możesz się pokłócić, że przecież założony jest :diabloti: Dla laika to kaganiec i tyle. Więc nie rozumiem problemu - mój świetnie sprawdza się w roli atrapy :evil_lol:
Miałyście go?
No, poza tym możesz się zacząć do woli pruć o zignorowanie tego terriera, bo to też pies jak każdy inny i zęby ma.

Edited by Eta_carinae
coś do dodania ;)
Link to comment
Share on other sites

[B]Goldog - [/B]że tak tylko pozwolę się wtrącić - u nas w Gdyni, w autobusach definitywnie wymagają kagańce od wszystkich psów. Jak mam mojego 4kg terriera na rękach to ewentualnie kanarzy przymykają na to oko, ale już kilka razy zwracali mi uwagę [kanarzy, nie pasażerowie :P]. Jeśli chodzi o głaskanie, to chyba u mnie jakaś wyższa kultura panuje, bo zazwczaj pytają się, czy można pogłaskać, szczególnie rodzice z małymi dziećmi. Nika też się nie stresuje jak ktoś ją głaszcze, wręcz przeciwnie - wystawia nawet brzuch do głaskania, bo uwielbia jak się ją tam mizia :3 Ostatnio na przystanku autobusowym miałam takie nieprzyjemne zdarzenie, że Nika była na dłuższej smyczy, ja odwróciłam się, żeby porozmawiać z koleżanką, nagle czuję że smycz jest napięta, więc odwracam się i widzę, że jakaś kobieta wzięła Nikę na ręce.. -.-

Link to comment
Share on other sites

Dominika, nie jeżdżę na kantarze, bo się boję ryzykować, a wykłócać się nie umiem niestety...
Caine, dletego ja nie pozwalam :evil_lol: bo jak by się rozłożył w autobusie to by nie było miejsca dla ludzi :evil_lol:
Co do tej baby co wzięła ją na ręce to poraża jakaś -.- Co ona sobie wyobraża... Co zrobiłaś wtedy?

Link to comment
Share on other sites

Goldog, na początek się na nią wytrzeszczyłam, bo pierwszy raz takie coś zobaczyłam, a potem tylko powiedziałam "Proszę postawić mojego psa.." a babka mi zaczęła nudzić, jak ona bardzo kocha pieski, że mój to się chyba boi, bo ona to ma yorki i one tentego.. xd
Hahaha, no w sumie, rzeczywiście. :D
W ogóle, Laura jestem xd
A ma ktoś listę? Bo potrzebuję coś zmienić :D

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2][I][U][B]OZP1(1.07-12.07)[/B][/U][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#33cc33][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]
Hela+ Bafi (mix)
[/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]Aga+ Lora (mix)[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#008000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]Nina+ Tiga (DON[/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2])[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#339933][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]basza95- Karolina (17l.) + Basza (nowofundland)

[/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2][I][U][B]OZP2(13.07- 24.07)
[/B][/U][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#339933][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]Eta_carinae- Dominika (15l.) + Kala (w typie ONka)[/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000] [/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2][B]P.Gdańsk
[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#339933][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]Hela+ Bafi (15l.) (mix) - [/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]odOZP1[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]patusiove- Patrycja (12l.)+ Nadia (w typie labka)[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#339933][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]Weronika(15l.) + Luna (w typie labka)
[/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]Natalia+ Fanta (Cavalier King Charles Spaniel)[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#008000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]Caine(13l.)+ Nika (Jack Russel Terrier)[/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000] [/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2][B]P.Gdańsk
[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]Weronika+ Flo (border collie)[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#339933][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]Casablanca- Kasandra (14l.) + Narina (cocker spaniel angielski) + Blanca(chihuahua)[/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000] [/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2][B]P.Gdańsk
[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#008000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]Whatever- Gabriela + Keja (labrador)[/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000] [/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2][B]P.Słupsk
[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#339933][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]Kasia+ Jack (golden)[/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000] [/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2][B]D.własny
[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#008000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]Alicja(14l.) + Vivo (labek)
[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2][I][U][B]OZP3(25.07- 5.08 )
[/B][/U][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]MakeBelieve- Marta(16 l.) + Daisy (w typie yorka) [/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2][B]D.własny[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]
Molowe- Ola (16 l.) + Molly (w typie spaniela) [/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2][B]D.własny [/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#339933][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]
Klaudia.(15l.) + Fanta (mix)[/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000] [/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2][B]P.Katowice[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#008000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]Marta+ Fido (labek) [/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2][B]D.własny[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#008000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]Ola+ Ivo (golden) [/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2][B]P.Szczecin[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#008000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]Karolina+ Vasco (golden)[/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2][B]P.Szczecin[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#008000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]Weronika+ Luna (w typie labka) [/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]-od OZP2[/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#008000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]
Marysia+ Emi (golden)[/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000] [/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2][B]D.własny[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]Monika( 14l.) + Max (sznaucer)[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]Karolina(14l.)+ Tesska(kundelek)[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#008000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]Dominika+ Vanilla (mix)[/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000] [/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2][B]D.własny[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#339933][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]Kasia+ Jacky (w typie goldena) [/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2][B]-[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000] [/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]odOZP2[/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#008000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2][I][U][B]OZP4(6.08- 17.08 )
[/B][/U][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]MakeBelieve- Marta (16 l.) + Daisy (w typie yorka)
Molowe - Ola (16 l.)+ Molly (w typie spaniela)[/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#339933][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]Ala+ Chrup (mix)[/SIZE][/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2][I][U][B]OZP5(18.08- 29.08 )[/B][/U][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][I][U][B]OZP1(1.07-12.07)[/B][/U][/I][/SIZE][/COLOR][/COLOR][COLOR=#33cc33][SIZE=2]
Hela+ Bafi (mix)
[/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2]Aga+ Lora (mix)[/SIZE][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#008000][SIZE=2]Nina+ Tiga (DON[/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2])[/SIZE][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#339933][SIZE=2]basza95- Karolina (17l.) + Basza (nowofundland)

[/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][I][U][B]OZP2(13.07- 24.07)
[/B][/U][/I][/SIZE][/COLOR][/COLOR][COLOR=#339933][SIZE=2]Eta_carinae- Dominika (15l.) + Kala (w typie ONka)[/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][B]P.Gdańsk
[/B][/SIZE][/COLOR][/COLOR][COLOR=#339933][SIZE=2]Hela+ Bafi (15l.) (mix) - [/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2]odOZP1[/SIZE][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2]patusiove- Patrycja (12l.)+ Nadia (w typie labka)[/SIZE][/COLOR][/COLOR]
[SIZE=2][COLOR=#339933]Weronika(15l.) + Luna (w typie labka)[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#000000]
[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000][SIZE=2]Caine(13l.)+ Nika (Jack Russel Terrier)[/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][B]P.Gdańsk
[/B][/SIZE][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2]Weronika+ Flo (border collie)[/SIZE][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#339933][SIZE=2]Casablanca- Kasandra (14l.) + Narina (cocker spaniel angielski) + Blanca(chihuahua)[/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][B]P.Gdańsk
[/B][/SIZE][/COLOR][/COLOR][COLOR=#008000][SIZE=2]Whatever- Gabriela + Keja (labrador)[/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][B]P.Słupsk
[/B][/SIZE][/COLOR][/COLOR][COLOR=#339933][SIZE=2]Kasia+ Jack (golden)[/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][B]D.własny
[/B][/SIZE][/COLOR][/COLOR][COLOR=#008000][SIZE=2]Alicja(14l.) + Vivo (labek)
[/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][I][U][B]OZP3(25.07- 5.08 )
[/B][/U][/I][/SIZE][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2]MakeBelieve- Marta(16 l.) + Daisy (w typie yorka) [/SIZE][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][B]D.własny[/B][/SIZE][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2]
Molowe- Ola (16 l.) + Molly (w typie spaniela) [/SIZE][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][B]D.własny [/B][/SIZE][/COLOR][/COLOR][COLOR=#339933][SIZE=2]
Klaudia.(15l.) + Fanta (mix)[/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][B]P.Katowice[/B][/SIZE][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#008000][SIZE=2]Marta+ Fido (labek) [/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][B]D.własny[/B][/SIZE][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#008000][SIZE=2]Ola+ Ivo (golden) [/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][B]P.Szczecin[/B][/SIZE][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#008000][SIZE=2]Karolina+ Vasco (golden)[/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][B]P.Szczecin[/B][/SIZE][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#008000][SIZE=2]Weronika+ Luna (w typie labka) [/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2]-od OZP2[/SIZE][/COLOR][/COLOR][COLOR=#008000][SIZE=2]
Marysia+ Emi (golden)[/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][B]D.własny[/B][/SIZE][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2]Monika( 14l.) + Max (sznaucer)[/SIZE][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2]Karolina(14l.)+ Tesska(kundelek)[/SIZE][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#008000][SIZE=2]Dominika+ Vanilla (mix)[/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][B]D.własny[/B][/SIZE][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#339933][SIZE=2]Kasia+ Jacky (w typie goldena) [/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][B]-[/B][/SIZE][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2]od OZP2[/SIZE][/COLOR][/COLOR][COLOR=#008000][SIZE=2]
[/SIZE][/COLOR]

[COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][I][U][B]OZP4(6.08- 17.08 )
[/B][/U][/I][/SIZE][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2]MakeBelieve- Marta (16 l.) + Daisy (w typie yorka)
Molowe - Ola (16 l.)+ Molly (w typie spaniela)[/SIZE][/COLOR][/COLOR][COLOR=#339933][SIZE=2]
[/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2]Ala+ Chrup (mix)[/SIZE][/COLOR][/COLOR]

[COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][I][U][B]OZP5(18.08- 29.08 )[/B][/U][/I][/SIZE][/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ale nie wiem czy ona nie jest za mądra na takie coś. Bo przecież tam są dzieci chore, pies przecież na pewno o tym wie i mimo wszystko musi być zadowolony z tego, że te dzieci są smutne... Taka prawda, on je ma pocieszać, a nie chodzić z podkulonym ogonem po szpitalu. | Mój kantar też pełni rolę kagańca, nie kupię jej fizjologa, bo wiem, że to nie wyjdzie, a kasy bez sensu nie będę tracić. Jeszcze NIKT nie doczepił się, że mam kantar, a nie kaganiec. Dużo ludzi nie zna zastosowania kantara, widziałam jak prowadzili owczarka, kantarek pełnił rolę obroży, wbijał mu się w oczy, a pies szedł koło nogi właściciela, bo ten go złapał blisko zapięcia. Też przecież na takich kantarkach BEZ kółeczka, jest napisane KAGANIEC więc jak dla mnie czy z kółeczkiem czy bez to naprawdę różnica aż za wielka. ;o
co do głaskania, wrr! też mnie to denerwuje. Kiedyś jak jechałam z Nadią autobusem, ona była w kagańcu i naprzeciw siedział chłopczyk z babcią/mamą, bardziej na babcie wyglądało ale ok, nie ważne. Chłopczyk po prostu wstał, zaczął Nadię przytulać, głaskać, całować BEZ pytania, nawet ta babcia/mama nie zareagowała... Wytrzeszcza takiego złapałam, że po prostu zaniemówiłam. A co gdyby Nadia go ugryzła? Bo powiedzmy coś, by jej odbiło, albo gdyby był to labrador źle wychowany? W sensie, że agresywny.. Ugryzłaby przecież prosto w twarz i co? Ja bym miała wtedy przerąbane, nie to dziecko, które bez pytania zaczęło obmacywać [B]mojego[/B] psa... -.- | a jak miałam jedną taką akcję, Nadia na spacerze jest zawsze odpięta, pilnuję się i ja robiłam po parku kółka. Na jednej z ławek siedziała dziewczyna z wózkiem, bodajże jej mama i golden (samiec). Kiedy do nich podchodziłam ten pies podbiegł do Nadii, no i zaczął się bawić w najlepsze. Nadia to już taka cnotliwa nie jest, ale broni swojego. Zaczęła go ustawiać, dziewczyna go wołała, a potem tylko do mnie rzuciła:
- Ona ma cieczkę?
Zakłopotana odpowiedziałam:
- Nie.
Bezinteresownie usiadła i już psa miała w głębokim poważaniu. On szedł za nami dobre 600 m, a ona nic, nadal jak siedziała tak siedzi, potem ten pies od nas się odczepił i poszedł w inną stronę. Jak robiłam kolejne kółko, przeszłam również koło nich. Ta dziewczyna już tego psa miała na smyczy, ale on mocno sięwyrywał do niej. Ona do niego powiedziała "No nie! już tam nie pójdziesz.". Wnet odezwała się jej mama: "A bo one muszą tak tutaj chodzić". A ja oczywiście wytrzeszcz. To przepraszam. Mój pies ucieka? Ona powinna się przystosować, bo park jest wspólny. Skoro jej pies ucieka to niech go zapnie, problemu nie widzę. Niech zadzwoni na straż miejską. :D NIKT się nie odważy, a każdy straszy. Jestem w stu procentach pewna, że straż, by mi [B]NIC[/B] nie zrobiła. :)

Edited by patusiove
Link to comment
Share on other sites

[quote name='patusiove']Ale nie wiem czy ona nie jest za mądra na takie coś. Bo przecież tam są dzieci chore, pies przecież na pewno o tym wie i mimo wszystko musi być zadowolony z tego, że te dzieci są smutne... Taka prawda, on je ma pocieszać, a nie chodzić z podkulonym ogonem po szpitalu.[/QUOTE]

Chyba nie bardzo rozumiem... Jak pies ma być zadowolony z tego, że dzieci są smutne? Psy mają z natury wbudowane, żeby nie zbliżać się do tego, co chore. W momencie, gdy mają dawać się głaskać chorym, niepełnosprawnym dzieciom muszą "złamać" swój instynkt. To trzeba z psem ćwiczyć, wydaje mi się, że najlepiej od szczeniaka. Wiadomo, że niektóre rasy lub też pojedyncze psy mają większe predyspozycje. Tu nie chodzi o to, że pies ma je pocieszać, a o to, że ma cierpliwie znosić wszelkie macania, pociągania za uszy, wkładanie palców do nosa itp. Poza tym taka sytuacja dla psa jest bardzo stresująca. Ciężko, żeby zwierzak czerpał z tego przyjemność, ale za to łatwo o nadmierny stres.

Tak poza tym, to przykro mi straszliwie, ale niestety w tym roku (u nas) nici z wyjazdu na ozp :-(
Niestety, ale wynikły zdarzenia zupełnie niezależne od naszej woli - jak pisałam na fb - Keja się zaraziła od kocura sąsiadów. Leczenie jest czasochlonne, więc na obozie musialaby przyjmować jeszcze lekarstwo, poza tym nie mialabym kontaktu z wetką, no i istnialoby ryzyko zarażenia przez innego psa. Tak więc, do zobaczenia za rok, niestety #placz

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2]Szkoda [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR]:-([COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2] [U][B]

OZP1(1.07-12.07)[/B][/U][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#33cc33][SIZE=2]
Hela+ Bafi (mix)
[/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2]Aga+ Lora (mix)[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#008000][SIZE=2]Nina+ Tiga (DON[/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2])[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#339933][SIZE=2]basza95- Karolina (17l.) + Basza (nowofundland)

[/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][I][U][B]OZP2(13.07- 24.07)
[/B][/U][/I][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#339933][SIZE=2]Eta_carinae- Dominika (15l.) + Kala (w typie ONka)[/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][B]P.Gdańsk
[/B][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#339933][SIZE=2]Hela+ Bafi (15l.) (mix) - [/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2]odOZP1[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2]patusiove- Patrycja (12l.)+ Nadia (w typie labka)[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[SIZE=2][COLOR=#000000][COLOR=#339933]Weronika(15l.) + Luna (w typie labka)[/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#000000][COLOR=#000000]
[/COLOR][/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000][SIZE=2]Caine(13l.)+ Nika (Jack Russel Terrier)[/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][B]P.Gdańsk
[/B][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2]Weronika+ Flo (border collie)[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#339933][SIZE=2]Casablanca- Kasandra (14l.) + Narina (cocker spaniel angielski) + Blanca(chihuahua)[/SIZE][/COLOR][SIZE=2][B][COLOR=#000000]P.Gdańsk[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=#008000]
[/COLOR][/B][/SIZE][COLOR=#339933][SIZE=2]Kasia+ Jack (golden)[/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][B]D.własny
[/B][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#008000][SIZE=2]Alicja(14l.) + Vivo (labek)
[/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][I][U][B]OZP3(25.07- 5.08 )
[/B][/U][/I][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2]MakeBelieve- Marta(16 l.) + Daisy (w typie yorka) [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][B]D.własny[/B][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2]
Molowe- Ola (16 l.) + Molly (w typie spaniela) [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][B]D.własny [/B][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#339933][SIZE=2]
Fantowa(15l.) + Fanta (mix)[/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][B]P.Katowice[/B][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#008000][SIZE=2]Marta+ Fido (labek) [/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][B]D.własny[/B][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#008000][SIZE=2]Ola+ Ivo (golden) [/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][B]P.Szczecin[/B][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#008000][SIZE=2]Karolina+ Vasco (golden)[/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][B]P.Szczecin[/B][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#008000][SIZE=2]Weronika+ Luna (w typie labka) [/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2]-od OZP2[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#008000][SIZE=2]
Marysia+ Emi (golden)[/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][B]D.własny[/B][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2]Monika( 14l.) + Max (sznaucer)[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2]Karolina(14l.)+ Tesska(kundelek)[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#008000][SIZE=2]Dominika+ Vanilla (mix)[/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][B]D.własny[/B][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#339933][SIZE=2]Kasia+ Jacky (w typie goldena) [/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][B]-[/B][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2]od OZP2[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#008000][SIZE=2]
[/SIZE][/COLOR]

[COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][I][U][B]OZP4(6.08- 17.08 )
[/B][/U][/I][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2]MakeBelieve- Marta (16 l.) + Daisy (w typie yorka)
Molowe - Ola (16 l.)+ Molly (w typie spaniela)[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#339933][SIZE=2]
[/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2]Ala+ Chrup (mix)[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR]

[COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][I][U][B]OZP5(18.08- 29.08 )[/B][/U][/I][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR]

Edited by Fantowa
Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]a tak wgl jestem Kasia ;-) [/QUOTE] hahaha, nieprawda jesteś Jackowa (Dżekowa) i tak już zostanie :loveu: Tak samo jak ja jestem Melowa (a na imię też mam Kasia) :D
[QUOTE]Jak tam u Was? Jakieś postępy? Coś nowego? :razz: [/QUOTE]
Melczi robi slalom po prostej :loveu: Myślę, że jak dobrze pójdzie to po wakacjach startujemy w A1. Dołączymy do Fantowej, w końcu przyjaciółki trzymają się razem :)

Link to comment
Share on other sites

Hej, ja wybieram się na OZP 4 ;) Razem z Rysiem- Westie. Jak na terriera przystało jest charakterny :) Najlepiej dogaduje się z mniejszymi psami od siebie np. Yorkami :) No to będzie raczej jego pierwszy raz na torze agility ;) A ja mam na imię Agata i mam 14 lat ;) Dojeżdżam pociągiem z Poznania :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia&Mela'] Melczi robi slalom po prostej :loveu: Myślę, że jak dobrze pójdzie to po wakacjach startujemy w A1. Dołączymy do Fantowej, w końcu przyjaciółki trzymają się razem :)[/QUOTE]
Jak po wakacjach Was w A1 nie zobaczę, to Cię zabiję. Ejj, 8-9 września się do A1 zgłosiłaś MAM NADZIEJĘ? Byś debiutowała w A1 u tej samej sędziny, co w A0, czy mi się coś pomieszało?
[quote name='agairiki']Hej, ja wybieram się na OZP 4 ;) Razem z Rysiem- Westie. Jak na terriera przystało jest charakterny :) Najlepiej dogaduje się z mniejszymi psami od siebie np. Yorkami :) No to będzie raczej jego pierwszy raz na torze agility ;) A ja mam na imię Agata i mam 14 lat ;) Dojeżdżam pociągiem z Poznania :)[/QUOTE]
Heej :loveu:
Ty przypadkiem nie jesteś JH? Czy mi się coś pomyliło? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldog'] Gdzie są 8-9 września? Gadaj! :mad:[/QUOTE]
Na Bemowie ;)


[COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][U][B]OZP1(1.07-12.07)[/B][/U][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#33cc33][SIZE=2]
Hela+ Bafi (mix)
[/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2]Aga+ Lora (mix)[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#008000][SIZE=2]Nina+ Tiga (DON[/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2])[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#339933][SIZE=2]basza95- Karolina (17l.) + Basza (nowofundland)

[/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][I][U][B]OZP2(13.07- 24.07)
[/B][/U][/I][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#339933][SIZE=2]Eta_carinae- Dominika (15l.) + Kala (w typie ONka)[/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][B]P.Gdańsk
[/B][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#339933][SIZE=2]Hela+ Bafi (15l.) (mix) - [/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2]odOZP1[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2]patusiove- Patrycja (12l.)+ Nadia (w typie labka)[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[SIZE=2][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#339933]Weronika(15l.) + Luna (w typie labka)[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000][SIZE=2]Caine(13l.)+ Nika (Jack Russel Terrier)[/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][B]P.Gdańsk
[/B][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2]Weronika+ Flo (border collie)[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#339933][SIZE=2]Casablanca- Kasandra (14l.) + Narina (cocker spaniel angielski) + Blanca(chihuahua)[/SIZE][/COLOR][SIZE=2][COLOR=#000000][B][COLOR=#000000]P.Gdańsk[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#000000][B][COLOR=#008000]
[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=#339933][SIZE=2]Kasia+ Jack (golden)[/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][B]D.własny
[/B][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#008000][SIZE=2]Alicja(14l.) + Vivo (labek)
[/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][I][U][B]OZP3(25.07- 5.08 )
[/B][/U][/I][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2]MakeBelieve- Marta(16 l.) + Daisy (w typie yorka) [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][B]D.własny[/B][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2]
Molowe- Ola (16 l.) + Molly (w typie spaniela) [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][B]D.własny [/B][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#339933][SIZE=2]
Fantowa(15l.) + Fanta (mix)[/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][B]P.Katowice[/B][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#008000][SIZE=2]Marta+ Fido (labek) [/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][B]D.własny[/B][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#008000][SIZE=2]Ola+ Ivo (golden) [/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][B]P.Szczecin[/B][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#008000][SIZE=2]Karolina+ Vasco (golden)[/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][B]P.Szczecin[/B][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#008000][SIZE=2]Weronika+ Luna (w typie labka) [/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2]-od OZP2[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#008000][SIZE=2]
Marysia+ Emi (golden)[/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][B]D.własny[/B][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2]Monika( 14l.) + Max (sznaucer)[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2]Karolina(14l.)+ Tesska(kundelek)[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#008000][SIZE=2]Dominika+ Vanilla (mix)[/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][B]D.własny[/B][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#339933][SIZE=2]Kasia+ Jacky (w typie goldena) [/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][B]-[/B][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2]od OZP2[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#008000][SIZE=2]
[/SIZE][/COLOR]

[COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][I][U][B]OZP4(6.08- 17.08 )
[/B][/U][/I][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2]MakeBelieve- Marta (16 l.) + Daisy (w typie yorka)
Molowe - Ola (16 l.)+ Molly (w typie spaniela)[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#339933][SIZE=2]
[/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2]Ala+ Chrup (mix)[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#008000]Agariki - Agata(14l.) + Rysiu(west highland white terrier) [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][B][COLOR=#000000]P.Poznań[/COLOR][/B][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][SIZE=2][I][U][B]OZP5(18.08- 29.08 )[/B][/U][/I][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...