Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

O. Dokładnie jak Ola mówi :P Jedni będą zlewać, a drudzy będą się interesować.
Przedziały macie zarezerwowane tylko dla uczestników Wandrusa, więc żadni inni ludzie nie mogą się dosiąść.
Jadąc pociagiem z Gdańska np wysiadacie w Olsztynie i stamtąd autokarem do ośrodka. Jadąc z Katowic itp wysiadacie w Giżycku i stamtąd autokarem do ośrodka..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doglove']A czy mozecie napisać szczegółowo jak wygląda dojazd zorganizowany? tj. czy ludzie baardzo chcą głaskać psa bez pytania, jak z miejscem w pociągu, i jak wysiądziemy z pociągu to jak dostaniemy się do ośrodka?[/QUOTE]

A więc spotykamy się na dworcu, jedziemy z tymi walizami do okolic Rynu, gdzie przenosimy się z tymi walizami do autokaru i jedziemy pod ośrodek, gdzie taszczymy się z walizami do domków :diabloti:
Ja nie pozwalałam obcym ludziom głaskać mojego psa. Stresowała się tym przejazdem itd. i jeszcze pełno dzieciaków miało ją napastować...

[quote name='Goldog']Nie jest, ale jest to jakaś informacja o psie, nie ? ;)[/QUOTE]

Racja ;) Sądzę, że dobrze coś takiego wpisać. Jest to jednak jakaś informacja dotycząca zdrowia.

Link to comment
Share on other sites

A pamięta może ktoś, czy kartę psa odsyłamy, czy bierzemy ze sobą na obóz? Mi z głowy wyleciało.
Buu, dlaczego tyle miejsca jest na charakter psa, a tak mało na odbyte szkolenia? :-( Żeby nie robić przekłamania w dokumentach, będę musiała trochę wjechać na charakter psa:evil_lol:

A i do transportu zorganizowanego dodam coś od siebie:
miejcie lepiej na wierzchu książeczkę zdrowia psa, bo czasami konduktorzy proszą o okazanie - lepiej dać od razu, niż szukać po torbach ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja wczoraj byłam na zakupach "dla siebie", a niedługo będę zamawiała rzeczy dla Niki, które kupuję przez Internet. Największy problem mam z ilością smakołyków. :P
Kasandra, a Blanca musiała mieć kaganiec w pociągu? xd Bo mam dla Niki taką szmacianą tubę do weterynarza, ale jest trochę..niewygodna. xd A nie ma żadnych fizjologów ani nic na taką małą mordkę. :c

Link to comment
Share on other sites

A, no chyba że : )) Ja jakoś nigdy nie pisałam o sterylce..
Normalnie trzeba odsyłać wszystko, ale mi się nie chce i biorę to na obóz ^^

Kurcze, nikt się nie odzywa praktycznie co do obozu! Eej ludzie! Jedynka dwójka! Szykujecie się? :P Bo my to jeszcze mamy troszkę czasu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Molowe']dobre pytanie ja mam ten sam problem w zeszłym roku miałam tyle że reklamówkę i trochę zajmowało i spokojnie starczyło w tym roku mam zamiar jej jeszcze sama coś upiec ale tak ogółem pojęcia nie mam ^^[/QUOTE]

Spoko :lol:
Ma ktoś może jeszcze jakies propozyszyn?

Link to comment
Share on other sites

Hej Dziewczyny!
Miło Was poznać.
Nazywam się Basia i wybieram się na turnus od 6.08 do bodajże 17.08 z suczką Bonitą.
Widzę, że już większość z was była więc doświadczenie macie spore ;). Jak wasze psy znoszą jazdę pociągiem? Kadra jest rzeczywiście wykwalifikowana? Jeśli wybieracie się drugi raz to znaczy że musiało być fajnie, mam rację?.
Co jeszcze podoba się Wam na tym obozie?. Przepraszam, że tak pytam, ale wiecie ach... ta ciekawość ;)
Basia

Link to comment
Share on other sites

Hej hej :)
Spotkamy się na obozie bo ja też wybieram się na 4.
jak możesz to wpisz się na listę jest jakieś parę stron wstecz.Jakiej rasy suczka? :) co do pociągu to nie pomogę bo jechałam samochodem.Co do samego obozu jest świetnie, niesamowita atmosfera tyle psiarzy w jednym miejscu naprawdę fajni ludzie i ogółem wszystko najlepszy obóz na jakim do tej pory byłam ^^ co podoba mi się w tym obozie? a mogę powiedzieć że wszystko ? warunki w domkach mogłyby być trochę lepsze ale naprawdę 12 dni da się przeżyć no i jedzenie ale z tym że można sobie samemu poradzić :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldog']Spoko :lol:
Ma ktoś może jeszcze jakies propozyszyn?[/QUOTE]
My bierzemy jakoś 6 paczek Let's bitów, mamy wygraną na zawodach paczkę agilitysnacks, choć po składzie szału nie ma(ostatnio mam obsesję).
A jakby zabrakło, to gotowany kurczak przebije wszystko(albo i surowy - Goldog wybawca, posiadacz lodówki, pomieścimy się jakoś rzeczami w 7 osób :loveu:)
Na agility na smaki nie biegamy, zresztą na obozie za dużo biegały nie będziemy - odnoszę wrażenie, że Fanta rozniosłaby Trixowe tunele :evil_lol: Także zależy mi na kładce, palisadzie, też na huśtawce, ale jak na OZP będzie ta z Trixie, to raczej odmówię, no i slalom, nabiegi pod różnymi kątami, utrwalę jej zmianę przed psem w trakcie robienia slalomu i takie tam.
Na OZP2 przez pewien czas miałyśmy z Melową oddzielne zajęcia ze względu na to, że byłyśmy na wyższym poziomie no i nudziłyśmy się na "zwykłym" agility. Zobaczymy, czy na OZP3 się da tak zrobić ;)

Link to comment
Share on other sites

Hej, hej !
O sobie mhy... Chodzę do I kl LO na profilu biol-chem, myślę, że już się domyślacie kim chcę zostać w przyszłości( weterynaria to zawód, który chcę zdobyć już od podstawówki). Wszystko jednak może się zdarzyć. Teraz obecnie najwięcej czasu zajmuje mi nauka. Uwielbiam zwierzęta a takżę podróże:p.

Edited by basiek502
Link to comment
Share on other sites

Tak myślałam, że dużo będzie tu takich osób chcących iść na weterynarię. Tam niestety dostaną się najlepsi, bo w końcu trzeba mieć łeb jak sklep. Tyle, że ja naprawdę nie mogę robić nic innego i już dziś ostro muszę wziąć się za maturę;), bo dobre oceny na świadectwie już nie wystarczą :-(.

Edited by basiek502
Link to comment
Share on other sites

mam świadomość tego,że jest to bardzo trudny kierunek ale jeżeli się czegoś bardzo chce to nie ma rzeczy niemożliwych jak dla mnie;) tak oceny w ostatniej klasie liceum nie mają żadnego znaczenia tylko i wyłącznie wynik matury do której trzeba się ostro przygotować.Ja jeszcze dodatkowo w lo chciałabym się załapać na jakąś pomoc w lecznicy aby zobaczyć czy wgl się do tego nadaje itd :)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Na OZP2 przez pewien czas miałyśmy z Melową oddzielne zajęcia ze względu na to, że byłyśmy na wyższym poziomie no i nudziłyśmy się na "zwykłym" agility.[/QUOTE] ehh, i tak wtedy nasze agility nie było jakieś zachwycające w porównaniu jak teraz obie biegamy :loveu: W tym roku to dopiero im będziesz zawyższać poziom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia&Mela']ehh, i tak wtedy nasze agility nie było jakieś zachwycające w porównaniu jak teraz obie biegamy :loveu: W tym roku to dopiero im będziesz zawyższać poziom.[/QUOTE]
Lubię zawyżać poziom :evil_lol:
Oj tam z moją zbyt wiele biegała nie będę, ale z chęcią przebiegnę się z innym psem ;) Ostatnio na treningu biegłam z bordziakiem - cud, miód, nieporównywalna różnica :loveu: Ogarnę się bardziej i biorę bordera, takie przyszłościowe plany :loveu:
A tak bardziej serio, to pobiegam sobie na obozach fortowych, na OZP zależy mi na kładce, slalomie, no i palisadzie, ewentualnie huśtawce, jak nie będzie firmy "Trixie" :evil_lol: Ostatnio swojego psa na treningach nie poznaję, na huśtawce mi super przyśpiesza i jak ja przeważa, to szybko ląduje w 2on2offie :loveu: Trixie by nie wytrzymała.
Tyle chwalenia się własnym psem :diabloti:

No ale jak Goldog da mi aparat(mój w stanie rozkładu:diabloti:), to porobię fotki, jakieś filmiki czy coś ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...