Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

Dzisiaj pierwszy raz wyszedł nam piękny vault od pleców! Już dawałam sobie spokój, pomyślałam, że odpuszczę, ale dzisiaj mi się nudziło i spróbowałam... tyle, że teraz mam ochotę na więcej i wraca mi zapał do frisbee...

[U][B]Jeżeli ktokolwiek mógłby mi dać jakieś wskazówki, jak nauczyć psa vaultu od biodra (są dwa warianty):
- pies wybija się w górę, jakby wspinając po ciele przewodnika
-pies odbija się od biodra i opada na ziemię, robiąc po prostu obroty w powietrzu (widziałam coś w tym stylu, w filmiku z Korą)


to byłabym straszliwie wdzięczna... [/B][/U]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eta_carinae']Dzisiaj pierwszy raz wyszedł nam piękny vault od pleców! Już dawałam sobie spokój, pomyślałam, że odpuszczę, ale dzisiaj mi się nudziło i spróbowałam... tyle, że teraz mam ochotę na więcej i wraca mi zapał do frisbee...

[U][B]Jeżeli ktokolwiek mógłby mi dać jakieś wskazówki, jak nauczyć psa vaultu od biodra (są dwa warianty):[/B][/U]
[U][B]- pies wybija się w górę, jakby wspinając po ciele przewodnika[/B][/U]
[U][B]-pies odbija się od biodra i opada na ziemię, robiąc po prostu obroty w powietrzu (widziałam coś w tym stylu, w filmiku z Korą)[/B][/U]


[U][B]to byłabym straszliwie wdzięczna... [/B][/U][/QUOTE]

Wieeeelkie gratulacje :) Miło by było jakiś filmik obejrzeć :razz:
Blanka robi vault od ugiętej łydki (do bioder dla mojego krasnala za wysoko) tym drugim sposobem-z odbiciem i obrotem.
Ja ją uczyłam tak, że kazałam jej przeskoczyć nogę, łapałam ją i kładłam na ziemię. Później kazałam jej wskakiwać na nogę i gdy już była przednimi łapami klikałam klikierem.
Następnie kazałam jej wskakiwać na nogę i gdy dotykała ją łapami wabiłam ją szybko smakołykiem w drugą stronę i nauczyła się obracać. Później już tylko nakręcałam ją, żeby robiła to szybciej i załapała, jak klikałam jak się obracała. Teraz ćwiczymy coraz wyższe wyskoki-może jak przestanę rosnąć, to do brzucha doskoczy :evil_lol:
Ale nie wiem czy ci się to przyda, bo Kala 25 kilo waży, a Blanka 2,5 :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Ale nie wiem czy ci się to przyda, bo Kala 25 kilo waży, a Blanka 2,5 :diabloti:[/QUOTE]
Weź ten przecinek wywal i będzie ok :)

No, dziękuję za wskazówki - zbieram informacje od różnych osób i kombinuję tworząc swój sposób na podstawie cudzych.
No, tyle, że jakoś psa skłonić do odbicia to wiem.. ale weź tu ONka ogarnij :diabloti:

Blankę to ja sobie postawię na biodro i gotowe xd I to jest ten moment, kiedy zazdrościsz komuś, kto ma "zająca" :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eta_carinae']
Blankę to ja sobie postawię na biodro i gotowe xd I to jest ten moment, kiedy zazdrościsz komuś, kto ma "zająca" :)[/QUOTE]

Za to jak widzę jak Kala robi np. krok rewirowy, vault od pleców, niedługo od biodra, albo bawi się jak szalona z innymi psami na obozie, to wtedy się zazdrości takiego bydlaka :D

Link to comment
Share on other sites

Moja droga... ja mogę pozazdrościć Tobie, Ty mi... ale powiem szczerze, że Blanka przynajmniej jest normalna...
powiedz mi, czy TO jest normalne?!

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-fI90nEWjQPo/TsJYzOEgYSI/AAAAAAAAAuk/ktyGfoEs9w4/s512/DSC00630%2525202%252520mix%252520dziwna%252520kala.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ja uczyłam wstakiwac na ręce. Jak juz wskakiwala to kierowałam zabawkę na mnie żeby podskoczyła jak na ręce, ale po samą zabawkę (łapała i spadała po odbiciu ode mnie), potem zabawkę trzymałam na wyprostowanej ręce zmuszając do odbicia... Z czasem zmieniłam na dysk trzymany, aż w końcu rzucony :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eta_carinae']Moja droga... ja mogę pozazdrościć Tobie, Ty mi... ale powiem szczerze, że Blanka przynajmniej jest normalna...
powiedz mi, czy TO jest normalne?!

[URL="https://lh3.googleusercontent.com/-fI90nEWjQPo/TsJYzOEgYSI/AAAAAAAAAuk/ktyGfoEs9w4/s512/DSC00630%2525202%252520mix%252520dziwna%252520kala.JPG"]https://lh3.googleusercontent.com/-fI90nEWjQPo/TsJYzOEgYSI/AAAAAAAAAuk/ktyGfoEs9w4/s512/DSC00630%2525202%252520mix%252520dziwna%252520kala.JPG[/URL]
[/QUOTE]
Ja ci zaraz moje czupiradło (z całym szacunkiem do jej szaty :D) zmontuję w zdjęcie, to chyba razem na oddziale wylądują :D

[quote name='Merenwen']Ja tam byłam brutalna i vaultów od brzucha uczyłam, po prostu odpychając suczydło od siebie jak mi na ręce wskakiwała :diabloti:...[/QUOTE]
A ile cm wzrostu ma? :)

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.dogomania.pl/threads/217513-fotoBazar-do-kalendarza-dogo!!!-do-25.11-g-22.00-!-ZAPRASZAM[/url]!

Zapraszam do konkursu! Cały dochód idzie na psy w potrzebie :) Konkurs [SIZE=3][B]ma na celu wyłonienie [COLOR=darkred]13 najlepszych zdjęć[/COLOR], które ukażą sie w [COLOR=darkred]II kalendarzu dogomanii[/COLOR].[/B][/SIZE] Teraz istnieje możliwość kupna kalendarza ze WSZYSTKIMI psami zgłoszonymi!

Nasze jezioro ryńskie w wydaniu Draco już tam jest ^^

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...