Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

Paula, co Ty gadasz, mało osób z Wawy?! :O Toć tam wszystkie imprezy kynologiczne, psiarzy po dziurki w nosie, co najmniej połowa ludu z obozów, na których byłam, jest z Warszawy lub okolic!

Ola, no właśnie tak sobie pomyślałam, że jak już jeździłaś w tym roku do nas, to my pojeździmy trochę za Wami :D.

Link to comment
Share on other sites

Karola - burza w nocy i rozpadający się domek były w klimacie :diabloti:.
A Ty mi musisz adres podać, żebym mogła paczkę wysłać! :cool1:

Ola - przecież nie będziemy robić nalotu na dom, Twardziel będzie miał 100% spokoju ;). Grunt, żeby było dużo trawki! :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merenwen']Karola - burza w nocy i rozpadający się domek były w klimacie :diabloti:.
A Ty mi musisz adres podać, żebym mogła paczkę wysłać! :cool1:

Ola - przecież nie będziemy robić nalotu na dom, Twardziel będzie miał 100% spokoju ;). Grunt, żeby było dużo trawki! :D[/QUOTE]
Ta, a do tego chłopcy z innego obozu walący w okna, normalnie scenariusz na marny horror :) Do mnie było to o adresie? Bo niezbyt rozumiem
Zgadzam się z Sandrą, trzeba wybiegać piesy. Ja nawet mam prymitywny sprzęt trekkingowy 8) Smycz owiniętą wokół pasa, szelki i małą lokomotywe, która nie rozumie "woooolniej!"

Link to comment
Share on other sites

Kasandra - na jaką stronę wstawić te filmiki, żeby Ci było najwygodniej ściągnąć, czy cuś? :lol:

Keja wczoraj cały dzień wymiotowała :shake: Nie mam pojęcia co też mogła zeżreć, ale musiałam ją przegłodzić. :-( Przeszło jej na szczęście wieczorem, a dziś rano znowu odzyskała werwę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Hahahah ;d Ryśka kocham Cię. Choć u mnie podobno... Też las sobie rośnie...
Czas zawsze da się znaleźć, choć nie na jakieś bardzo długie spacery. Za to jak sie wstaje w weekend i wychodzi na spacer o 6 rano, żeby im jakoś wynagrodzić ten czas :loveu: Z resztą rano dobrze się spaceruje bo jest cicho i zupełnie pusto.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Keja']Kasandra - na jaką stronę wstawić te filmiki, żeby Ci było najwygodniej ściągnąć, czy cuś? :lol:

Keja wczoraj cały dzień wymiotowała :shake: Nie mam pojęcia co też mogła zeżreć, ale musiałam ją przegłodzić. :-( Przeszło jej na szczęście wieczorem, a dziś rano znowu odzyskała werwę :evil_lol:[/QUOTE]
Wymiziaj ją :loveu: Pewnie jest jakąś dalszą rodziną Fanty, po kimś w końcu musiała odziedziczyć wżeranie wszystkiego, co znajdzie :evil_lol: Ostatnio Fanta pracowała mi na kawałek pomidora tak, jak na najlepszego smaczka :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Keja']Kasandra - na jaką stronę wstawić te filmiki, żeby Ci było najwygodniej ściągnąć, czy cuś? :lol:

Keja wczoraj cały dzień wymiotowała :shake: Nie mam pojęcia co też mogła zeżreć, ale musiałam ją przegłodzić. :-( Przeszło jej na szczęście wieczorem, a dziś rano znowu odzyskała werwę :evil_lol:[/QUOTE]

Obojętnie-na wszystko będę szczęśliwa :D Ale you tube i wrzuta byłoby najlepiej :D A jak nie to jakoś się uda ;)

Keja jest twarda ;) Wymiziaj ją ode mnie :*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merenwen']
Mam nadzieję, że na nasz pierwszy dogtrekking nie pojedziemy gdzieś w góry :crazyeye:.[/QUOTE]
Dlaczegoooo? :( Tak się zastanawiam czy nie zażyczyć sobie pod choinke sprzętu do dogtrekkingu bo jest dość drogi
[QUOTE]Tak, do Ciebie xD. [/QUOTE]
Chcesz mi bombe wysłać tak? ;>

Haha, a ja mam tylko jedną jedynke :) i powiem tylko, że nie chodziłam do szkoły przez 3 dni i mam do zaliczenia 7 rzeczy- kocham nauczycieli.

Link to comment
Share on other sites

Kejuchowaty wymiziany :loveu: Filmiki postaram się przesłać na YT dziś lub jutro :eviltong:
Tak w ogóle to ostatnio przytulanie zaczęło Kei sprawiać przyjemność :evil_lol: Znaczy się, nauczyłam ją robić to na komendę xd Siada się przed nią i wyciąga ręce, a ona przednie łapy opiera na udach, natomiast łeb kładzie na ramieniu :loveu: I potrafi tak stać nawet kilka minut! Za smaczka oczywiście :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

To my się pochwalimy, że przechodzimy na zaprzęgówkę :loveu:
Klub znalazłam :cool3: (w końcu), teraz tylko zapisać się i zobaczyć co i jak. Nie wiem tylko, czy wziąć się za rower z samą Kalą, czy wtranżolić się do czyjegoś zaprzęgu (po szkoleniu rzecz jasna, bo do "miszczów" nam jak na razie daleko :evil_lol:)
Sledy właśnie przed chwilą zamówiłam.. więc innymi słowy: :cool1:
Pozdr

Link to comment
Share on other sites

W końcu złożyłam :loveu:
Kora robi trochę od niechcenia, ale za to jak ogonek chodzi :loveu:

[url]http://www.youtube.com/watch?v=PxoQljcAj4c&feature=feedu[/url]

Myślam nad sledami dla Kory, może to szalony pomysł, ale.. czemu by nie sprówować?
Ona się nigdy nie męczy.
W wakacje po 15 km marszu wracała do domu i dalej chciała się bawić, gdy ja padałam na pysk... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...