Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

Kasandra fajny filmik ! Blanca jest suuper ;D
I wiem, że mnie zabijecie ale postanowiłam jeszcze pół tygodnia poczekać bo jak teraz wstawię filmik z wakacji to będzie trochę dziwne , więc w ten wtorek nagram filmiki z przebiegów Lucy w Forcie i tytuł filmiku zmieni się już na "Lucy lipiec-wrzesień" :D :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia&Mela']Kasandra, filmik super tylko dlaczego musiałaś dawać moje zdjęcie w kurczakowej piżamie :evil_lol:?
[/QUOTE]
Bo mnie na tej fotce nie ma i ją kocham :D

[quote name='paulina&lucy']Kasandra fajny filmik ! Blanca jest suuper ;D
I wiem, że mnie zabijecie ale postanowiłam jeszcze pół tygodnia poczekać bo jak teraz wstawię filmik z wakacji to będzie trochę dziwne , więc w ten wtorek nagram filmiki z przebiegów Lucy w Forcie i tytuł filmiku zmieni się już na "Lucy lipiec-wrzesień" :D :D[/QUOTE]
Dzięki ;) Dawaj ten twój filmik!
[quote name='Klaudia.']Kasandra, 6;40, kocham to :loveu: albo 6;58, taka duża kiełbasa dla tak małej Blanki :evil_lol:
Za rok się widzimy obowiązkowo :loveu: I przypomniałaś mi o sztućcach ze stołówki, szukaniu Kali, nocach w 15...:thumbs:[/QUOTE]
:) Kiełbasę survivalowcy wzięli, bo ich nie karmili :evil_lol:
Musimy się zobaczyć! :lol: Sztućce ze stołówki i naplute w kompcie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Hej ; ]
Jestem tu nowa więc się przedstawię , nazywam się Martyna .
Bardzo chciałabym jechać na ten obóz , ale nie jestem pewna.. no i nie wiem czy mój piesek sonie poradzi.. nie będzie za mały.. bo będzie miał ok 33 cm.
Były tam mniejsze psy, lub wzrostu mojego Rysia ? ; ] Za wszelkie info. dzięki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BasVet']Hej ; ]
Jestem tu nowa więc się przedstawię , nazywam się Martyna .
Bardzo chciałabym jechać na ten obóz , ale nie jestem pewna.. no i nie wiem czy mój piesek sonie poradzi.. nie będzie za mały.. bo będzie miał ok 33 cm.
Były tam mniejsze psy, lub wzrostu mojego Rysia ? ; ] Za wszelkie info. dzięki.[/QUOTE]

Witaj o ile pamiętam psiak Casablanki był (tak?),chihuahua, niema ograniczenia wzrostowego na tego typu obozach :)


edit. też się zastanawiam czy za rok jechać :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Czesc dziewczyny kilka dni mnie nie bylo bo wyladowalam w szpitalu ale jak widze mamy nowa kolezzanke chetna na oboz. Fajna sprawa z tym obozem i ja na pewno w przyszlym roku przyjade kto wie czy nie z dwoma psami. Tu chodzi o wspolne mile chwile psa z wlascicielem a co do wzrostu to znajda sie fani maluchow ( tak jak moja lenka na punkcie blanki ) ale np basza byla duza (nowofunland) i bardzo lubila blanke nawet wystapila z nia na pokazie miss. Wiec nie martw sie na pewno sobie poradzi. A w obozowym stadzie zawsze znajdzie sie miejsce dla jeszcze jednego psa.

Link to comment
Share on other sites

Eta_carinae - nie doceniasz Kali, widzialam Twój filmik, jest świetna ^^

Collie - zajęcia Agility odbywaly się codziennie przez okolo 2h (jak bylo podzielone na grupy to 1,5h). Poza tym można bylo w między czasie trenować samemu (wszystko prócz huśtawki).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BasVet']Hej ; ]
Jestem tu nowa więc się przedstawię , nazywam się Martyna .
Bardzo chciałabym jechać na ten obóz , ale nie jestem pewna.. no i nie wiem czy mój piesek sonie poradzi.. nie będzie za mały.. bo będzie miał ok 33 cm.
Były tam mniejsze psy, lub wzrostu mojego Rysia ? ; ] Za wszelkie info. dzięki.[/QUOTE]
33 cm według Ciebie to mało? :D Mój fragles ma niecałe 20 cm i sobie jakoś radził, a nawet zaczepiał do zabawy :D

[quote name='Collie']Witaj o ile pamiętam psiak Casablanki był (tak?),chihuahua, niema ograniczenia wzrostowego na tego typu obozach :)
[/QUOTE]
Tak, był ;)

[quote name=':**']Czesc dziewczyny kilka dni mnie nie bylo bo wyladowalam w szpitalu ale jak widze mamy nowa kolezzanke chetna na oboz. Fajna sprawa z tym obozem i ja na pewno w przyszlym roku przyjade kto wie czy nie z dwoma psami. Tu chodzi o wspolne mile chwile psa z wlascicielem a co do wzrostu to znajda sie fani maluchow ( tak jak moja lenka na punkcie blanki ) ale np basza byla duza (nowofunland) i bardzo lubila blanke nawet wystapila z nia na pokazie miss. Wiec nie martw sie na pewno sobie poradzi. A w obozowym stadzie zawsze znajdzie sie miejsce dla jeszcze jednego psa.[/QUOTE]
Co się stało Natalia, że w szpitalu wylądowałaś? :(
Lenka bardzo lubiła Blankę, ale to już kwestia smaku... :diabloti:
Basza również gustuje w przerośniętych świnkach morskich :evil_lol: Ale komenda "nie zjadaj Blanki" działa i Basza ogranicza się do polizania :evil_lol:

[quote name='Keja']
Casablanca - świetny filmik ;D[/QUOTE]
Dziękuję :lol:

Link to comment
Share on other sites

A nic wielkiego mialam atak astmyi tyle.... W nocy mialam nawet przyjemnosc przejechac sie karetka na sygnale :D I przejechac na czerwonym swietle bez zadnych konseekwencji Fulll Wypas. Troche sie dusilam ( no moze wiecej niz troche ) no ale na szczescie wszystko dobrze sie skonczylo fakt faktem posciagali mi tyle krwi ze bede przebadana calkowicie pod wzgledem chorob typu cholesterol, ob i takie rozne inne =) Juz sie przyzwyczailam do pobytu w szpitalach bo 1-2 rrazy do roku jezdze do sanatorium a to takiej duzej roznicy miedzy tym nie ma. Ja sie tylko zastanawiam ktorego psa wziasc lence w przyszlym roku do towarzystwa. Od babci czy mojego.

Link to comment
Share on other sites

Dominika, Kala będzie wymiatała ze slalomem na ozp, zobaczysz:loveu: Z wcześniejszych filmików, to widać było, że nakręcona na to jest. Macie zamiar od wiosny w klubie trenować?
Wczoraj się zdziwiłam, bo Fancie na treningu coś siadło na łeb i mi megaprzyśpieszyła na slalomie, teraz czekam tylko, aż na jedną łapę będzie robiła(tak jak Kala :loveu:), bo wczoraj było jej już do tego niedaleko :cool3:
Co do treningów agility na ozp, to dużo zależy od pogody, jak i od psa. Agility jest nieobowiązkowe, nie chcesz, to nie biegasz. Z reguły było po 1,5h, choć niektórzy po jakiś 3-4 przebiegach kończyli, no wszystko od nas w sumie zależy. Ważne, żeby sukcesem psa zakończyć ;) Szkolenia mi się baardzo podobały, przyjechałam z nastawieniem, że skupiam się na agility, wyszło na to, że wciągnęłyśmy się w posłuszeństwo.
Natalia, co do psa, to bym Ci bardziej polecała wziąć Lenę i drugiego Twojego, bo jak się zwiążecie z psem babci, to po obozie może być różnie, może będzie robił histerie za Tobą albo co innego, kto go wie :evil_lol: Wiem w sumie z doświadczenia, jak rok temu byłam z Fantą na ozp, to potem ją musiałam do dziadków oddać i ani ja, ani, jak przypuszczam, Fanta nie była z tego faktu zadowolona. Fanta na początku nic u dziadków za bardzo jeść nie chciała (co w jej przypadku jest MEGAdziwne:crazyeye:, kto ją poznał - ten wie: chociażby jej "ukochany" domek 18 :loveu:), miała różne inne odpały, gdy po weekendach wracałam do domu... Dzięki jej histeriach mam ją u siebie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...