Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

Guest _Kamila

[quote name='paulaa.']Ten wiek się tyczy tylko owczarków ? Inne psy mogą wcześniej ćwiczyć ? Bo mój na obozie miał 12 mies i hopsał sporo na agility...[/QUOTE]
Noo owczarków na pewno bo one mają podobno największe skłonności do dysplazji przez te swoje krzywe 4 litery ;p

[quote name='Merenwen']Kamila, to hopsać będzie mogła na niskich tyczkach, jak na mój gust ;).

Ha! Ja pamiętam, jak po jednej stronie miałam drących się ludzi na karaoke, a po drugiej jakieś szanty grali i stałam z pół godziny na boisku i słuchałam szant :loveu:.[/QUOTE]
Najwyżej, albo obejdzie się bez hopsania, będzie robic slalomy i huśtawki, ale niech tylko za 2 lata przyjedziemy :evil_lol:

[quote name='Emisiowe']Moja Emisia też ma 1 rok i 3 miesiące ( no prawie 4 ) , ale na obozie chodziła po torze i nie wykazywała jakiegoś niepożądanego zachowania a więc to jedna ma chyba znaczenie od wielkości i rasy psa ;)[/QUOTE]
Zobaczymy, może nie będzie tak najgorzej jak mi się wydaje ;)

Link to comment
Share on other sites

Noo, ale myśle Kamila, że jeśli idziesz do początkującej to spokojnie możesz ćwiczyć agility, bo tam jest bardzo lekki trening i tak naprawde wszystkiego się powoli uczy, nie ma odrazu niczego wyczynowego co by mogło tak narazić stawy twojego psiaka... ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest _Kamila

[quote name='paulaa.']Noo, ale myśle Kamila, że jeśli idziesz do początkującej to spokojnie możesz ćwiczyć agility, bo tam jest bardzo lekki trening i tak naprawde wszystkiego się powoli uczy, nie ma odrazu niczego wyczynowego co by mogło tak narazić stawy twojego psiaka... ;)[/QUOTE]
Haa :D Bardzo się cieszę, w końcu wygonie troche Libre bo jej nigdy zbyt dużo spaceru :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Kamila']Ej Molowa bo my obie ze Śląska więc mniej więcej, jak dojechałaś na OZP?
A wgl. w tym roku dużo było osób?[/QUOTE]


Ja w tym roku jechałam samochodem ale niestety trwa przebudowa drogi A1 jechałam na mazury 10 godzin :mad: po tej podróży to nie wiem czy moi rodzice będą tacy chętni do zawożenia mnie za rok więc chyba czeka mnie pociąg:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Guest _Kamila

Noo właśnie problem mam z rodzicami, bo w tym roku jechalismy do Międzyzdrojów samochodem i po tym mają dosc ( w drodze powrotnej auto troche nawaliło :evil_lol:), dlatego mnie chyba też czeka pociąg :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Przypominam motto dnia z OPZ4

"Moim celem w życiu jest być tak dobrym za jakiego uważa mnie mój pies"

J.K.Jerome

"Można liczyć gwiazdy na niebie nie widząc sadzy na własnej twarzy"
Chińskie powiedzenie

Proszę, aby się nad tym głęboko zastanowić
Pozdrawiam Wszystkich

Maro Boss

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zielony']Przypominam motto dnia z OPZ4

"Moim celem w życiu jest być tak dobrym za jakiego uważa mnie mój pies"

J.K.Jerome

"Można liczyć gwiazdy na niebie nie widząc sadzy na własnej twarzy"
Chińskie powiedzenie

Proszę, aby się nad tym głęboko zastanowić
Pozdrawiam Wszystkich

Maro Boss[/QUOTE]
Mój Draco właśnie pije wode i szczeka dlatego pozwole sobie zacytować coś innego "Jesteś głupi jak debil" :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Co do onków i dysplazji - pozwolę sobie podkreślić, iż dotyczy tylko typu wystawowego ;) Ja mogę się pochwalić psem w typie owczarka użytkowego ("w typie", bo do matki z rodowodem dopuszczono reproduktora (czyli Hermes jest połowicznie rasowy xd) - typowe pseudo, ale pies był kupowany kiedy miałam 3 lata, więc nie było wiele do gadania).
Hermes ma już ponad 11 lat i biega przy rowerze, skacze wysoko i chętnie, za piłką przegoni nawet Kalę ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...