Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

[quote name='kamila lakusiowa']Spoko :)
Przecież nie napisalam, że to moja piłka. Taka mi zginęła nad wodą w Rynie :/[/QUOTE]


Spoko chciałam sprawe wyjaśnić żeby nie było że zgarnęłam Waszą zabawke a teraz sie przyznać nie chce:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola164']Ja też się w końcu wypowiem.
Ludzie w tym roku wg mnie się podzielili i nie mam zamiaru tu nikogo obrażać, ale ekipa pod względem całości w tamtym roku była o niebo lepsza.

Żałuje, że niektórzy ludzie tak bardzo się zmienili bo byłam pozytywnie nastawiona na spotkanie z nimi. Szkoda mi tych którzy gdzieś zgubili chyba oczy. I szkoda mi tych którzy nie wiedzą co oznacza "hipokryzja". I jeszcze tych którzy jedno mówią, a drugie robią.
Nie chce się tu z nikim kłócić. Po prostu mówię swoją opinię i sama uszanuję czyjeś zdanie jeśli tylko da mi na to argumenty, bo ja na swoje tezy poparcie mam.
Dodam cytat pewnej osoby "Nie pamięta wół jak cielęciem był". [/QUOTE]

A ja widzę ;) pisałam to ogółem o waszych wypowiedziach, nie tylko komentarzu odnośnie zdjęć. Widocznie czytam wasze posty dokładniej niż Wy same, chociaż się tak ze sobą zgadzacie... Przykro mi, że najwyraźniej jestem mądrzejsza i mam lepszy wzrok.
I naprawdę nie widze nic konstruktywnego w słowach "gówniene zdjęcia, nic nie widać". Można powiedzieć "próbuj dostosować światło i robić zdjęcia pod innym kątem, bo niektóre są troche za ciemne, ale DZIĘKUJE, że mam jakieś mojego psa" - chyba troche lepiej to brzmi? ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja tam z Martą żadnego konfliktu nie miałam, a to, że zwróciłam uwagę, że zdjęcia są moim zdaniem za ciemne i słabo na nich cokolwiek widać, znaczy tylko tyle, że dla mnie są one za ciemne i odczułam potrzebę podzielenia się tą opinią z Martą. Doceniam to, że chciało jej się latać z aparatem przez cały obóz, aczkolwiek - znowu się powtórzę - gdybym interesowała się fotografią, to oczekiwałabym krytyki, bo często autor widzi co innego, a odbiorca co innego. Być może "gówno" było za ostrym określeniem i to tak zbulwersowało wszystkich, ale cel wypowiedzi jest cały czas ten sam ;).
A jak dla mnie na opinię o turnusie składa się między innymi opinia o uczestnikach...

EDIT: nie napisałam "gówniane zdjęcia", tylko "gówno na nich widać" ;). Taka drobna różnica.

Link to comment
Share on other sites

Ja nie wiem..czy to jakieś fatum panuje nad spanielami ? :shake: Mój dzisiaj rano 2 razy wymiotował, potem dałam mu jeść, po ok. godz zwymiotował wszystko co zjadł. Był na dworze 2 razy, za drugim razem 2 h i zero koopki, a normalnie były by już conajmniej 2. W samochodzie stał na siedzeniu z dziwną miną, a zawsze śpi... Teraz od 10 min, robi coś dziwnego, bo wygląda to tak jakby miał zwymiotować i ciągle to połykał.. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merenwen']A jak dla mnie na opinię o turnusie składa się między innymi opinia o uczestnikach...[/QUOTE]
Dokładnie ;) Bo zawsze milej spędza się czas, kiedy wszyscy są zgraną grupą, a znowu nie jest przyjemnie jak cały czas słyszysz, że ktoś ci obrabia dupe.

Ej, a ja nic nie wiem o tej zupce.. D:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nickelowa']Dokładnie ;) Bo zawsze milej spędza się czas, kiedy wszyscy są zgraną grupą, a znowu nie jest przyjemnie jak cały czas słyszysz, że ktoś ci obrabia dupe.
[/QUOTE]
Zgadzam się w 100%. Ale na tym turnusie niestety doświadczyłam tego ciągłego obrabiania dupy i wymyślania jakiś śmiesznych historii...

Link to comment
Share on other sites

[b]Udało się![/b]

Tak więc przedstawiam Wam naszego nowego domownika, nazywa się Gustaw, ma 10 miesięcy i jest kotkiem w typie ragdollka :).
Kastrowany.
Jest u nas dosłownie od pół godziny, jeszcze wystraszony.
O charakterze na razie nie mogę powiedzieć wiele, okaże się za kilka dni jak już się oswoi :)
Zdjęcia na razie takie lipne ale nie chcę mu dodatkowego stresu stwarzać :)

[img]http://img202.imageshack.us/img202/4539/dsc0216zi.jpg[/img]

[img]http://img856.imageshack.us/img856/8243/dsc0213dg.jpg[/img]

[img]http://img8.imageshack.us/img8/6674/dsc0215po.jpg[/img]

Więcej wkrótce :)

PS to ten sam kociak o którym wtedy pisałam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95'][SIZE=3][B]Ma ktoś zdjęcia domku od środka ? wiem, że gdzieś tu są, bo oglądałam, ale nie mogę znaleźć.. :) a potrzebuję.. :([/B][/SIZE][/QUOTE]

[url]https://picasaweb.google.com/107771010612732964697/24Lipca2011#5634335844056286786[/url]

[url]https://picasaweb.google.com/107771010612732964697/24Lipca2011#5634335890427759490[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...