Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

[quote name='Rudawa']To koniecznie musisz poznać :D. Ja jadę na OZP2 z sunią corgi, która ma na imię Ognicha. Mam na imię Ula i 16 lat. W domku bd mieszkać z Baszą95 która ma niufa :D. Jak jesteś wariatką to się zgadamy xD. Teraz Ty powiedz coś o sobie...[/QUOTE]
Mam na imię Kasandra, ale mówią Kasi :D Mam 13 lat i jadę z chihuahuą o imieniu Blanka. Nie wiem z kim będę w domku. Można powiedzieć, że jestem wariatką :evil_lol: już się nie mogę doczekać jutra ;)

Link to comment
Share on other sites

już nie mogę się doczekać OZP4 ! :D
jestem w Turcji i dlatego się nie odzywam na forum, ale pilnie czytam wasze korespondencje(nie wiem jak się piszę :oops: )
Lucy jest teraz na wsi i pewnie bryka jak dzika , mam nadzieję że babcia jej nie zrobi diety która działa wprost przeciwnie ... :roll:

Link to comment
Share on other sites

ja jestem już trzeci raz w Turcji ;) a teraz jestem 10km od Kemer :D
jak fajnie że na OZP4 jedzie jeszcze westuś ! co prawda moja jest w typie westa ale dla mnie jest najrasowszym westuńkiem pod słońcem :loveu:
a babci co prawda powiedziałam 10 razy żeby jej nie utyła ale ona na to : "przecież ja jej nie karmię dużo - ma suchą karmę, dostaje psi salceson ,czasem jakieś miękkie kosteczki i skórki różnego rodzaju...

Link to comment
Share on other sites

OZP1- było świetnie! Było 2 treserów, ale jeden to bardziej psi psycholog. Chodzi mi o pana Marka, który dużo gadał. Z panią Karoliną, która prowadziła z moją grupą na początku zajęcia było więcej konkretów. Bardzo mi się podobało, podchody, nocny alarm, zabawy na zalanym boisku i jeden rodzynek na obozie- Joran- CIACHO:evil_lol:
W przyszłym roku pojadę też na OZP1 do pani Gosi i pani Karoliny.

PS. Jedzenie jest zjadliwe, czasami nawet dobre, ale jest go mało, więc kasa się przydaje na jakąś pizzę czy coś.

Link to comment
Share on other sites

to super fajna sprawa aparat to i ja mam ale laptopa nie i internetu bezprzewodowego te ż nie xD a jest tam zasieg? no to dawaj z chęcią obejże
daj jak masz zdjęcia domków :eviltong:
[quote name='taachaa']OZP1- było świetnie! Było 2 treserów, ale jeden to bardziej psi psycholog. Chodzi mi o pana Marka, który dużo gadał. Z panią Karoliną, która prowadziła z moją grupą na początku zajęcia było więcej konkretów. Bardzo mi się podobało, podchody, nocny alarm, zabawy na zalanym boisku i jeden rodzynek na obozie- Joran- CIACHO:evil_lol:
W przyszłym roku pojadę też na OZP1 do pani Gosi i pani Karoliny.

PS. Jedzenie jest zjadliwe, czasami nawet dobre, ale jest go mało, więc kasa się przydaje na jakąś pizzę czy coś.[/QUOTE]
hehe z tym jedzeniem to dobrze wiedzieć :P ja zawsze wybrzydzam :P
ja w następnym też jadę, ale nie wiem jak sie tą kadre sprawdza czy jak.. kto bedzie to bedzie xD
a mili byli?

Link to comment
Share on other sites

Troche bylo problemow ale ma sie tego pomocnego czlowieka :D no i cały oboz przy kompie. :D

[IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/22787393/20/other/std/e000642cf8.jpeg[/IMG]


Od lewej: JA i Lena, Gabi i Keja, Kasia i Mela, Roksana i Frida, Karolina i Basza, Roksana i Frida, Weronika i Luna, Monika i Matrix, Dominika i Kala, Kasandra i Blanka.

Link to comment
Share on other sites

extra zazdroszcze :placz: fajnie:D a jakie były problemy?
przy kompie? czyli był tam czas 'wolny' że mozna siedzieć w domkach itd łazić do łazienki xD myć włosy :eviltong: no własnie jak z łazienką ok? dało sie umyć włosy? xD

[quote name='Aleksandrossa']buu, ja nie widzę fotki :([/QUOTE]
ja tez nie miałm;)
kliknij prawym przyciskiem i weż 'otwórz grafikę w nowej karcie' to pomaga;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...