Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

MB - tak, tak zarezerwowane, jutro odsyłam dokumenty :multi:
Przepraszam, że nic nie pisałam, ale wyjechałam z psem i rodzinką na kilka dni, w miejsce gdzie nie ma ani zasięgu, ani elektryczności :evil_lol:
Żelka - moja psica dogada się z każdym psem, niezależnie od wieku i na pewno nie będzie problemów, jeśli będzie nawet z 2 suczkami w pokoju. Ja bardzo chętnie bym z Tobą i kimś jeszcze zamieszkała :razz: W grupie raźniej ^^

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Keja']MB - tak, tak zarezerwowane, jutro odsyłam dokumenty :multi:
Przepraszam, że nic nie pisałam, ale wyjechałam z psem i rodzinką na kilka dni, w miejsce gdzie nie ma ani zasięgu, ani elektryczności :evil_lol:
Żelka - moja psica dogada się z każdym psem, niezależnie od wieku i na pewno nie będzie problemów, jeśli będzie nawet z 2 suczkami w pokoju. Ja bardzo chętnie bym z Tobą i kimś jeszcze zamieszkała :razz: W grupie raźniej ^^[/QUOTE]
ihihhi, to super! Możemy wtedy zamieszkać we trzy! Ale będzie fajnie! :D

Link to comment
Share on other sites

To ja bd odliczać :D

OZP2 - 9dni

PS: U nas w Olsztynie też pada, a miałam siano jechać zbierać. Kupiłam Ognisi nowe bajeranckie szelki i obrożę od Taks na obóz :D. I to wszystko co na razie na obóz zakupiłam :/. Jeszcze smaczki, nowa smycz by się przydała, znaczy nie nowa tylko wg jakaś :D. I linka długa (potem bd na czym królika paść :D.)

Link to comment
Share on other sites

Jenyy... Jeszcze tylko 9 dni, a ja nawet smaków nie kupiłam. :mad: Tak czy inaczej, mam pytanie kierowane do dziewczyn, które już chociaż raz jechały na OZP pociągiem. Mianowicie - czy podczas przystanków (czy w ogóle jakieś dłuższe są?) jest możliwość by pies załatwił potrzeby fizjologiczne? No i czy da się zadzwonić do biura Wandrusa z prośbą o zmienienie z dojazdu własnego na zorganizowany? Oczywiście wiem, że wtedy trzeba doplacić dodatkową sumę pieniędzy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...