Jump to content
Dogomania

Prezent dla psiarza


basza95

Recommended Posts

O co mogłabym poprosić rodziców na urodziny. Interesuję się kynologią szczególnie lubię nowofundlandy. Nie chciałabym książek, gier komputerowych, żywych psów, art. papierniczych itp. No i żeby było to coś dla mnie a nie dla psa.
Chciałabym żeby to było coś oryginalnego. Myślałam o sprzęcie do tresury mojego pieska ale nie jestem pewna.

Jeżeli macie jakieś kreatywne pomysły to piszcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='awaria']Może poproś rodziców, żeby zasponsorowali (albo dołożyli) do jakiegoś fajnego szkolenia? I ty i pies mielibyście radochę i dużo korzyści ;)[/QUOTE]

Jestem za! Świetny pomysł. :)

Oprócz tego może jakiś fajny zestaw do pielegnacji? Jakies profesjonanle kosmetyki albo akcesoria specjalnie dobrane do szaty twojego psa ;)

Link to comment
Share on other sites

Basza a ja tak z ciekawości - co masz na myśli pisząc o sprzęcie do tresury? Mnie sprzęt do tresury kosztował ok. 5 zł i był wykorzystany już na wielu psach [zwykły, najzwyklejszy kliker], ew. można dołożyć ok. 20 zł na saszetkę na smakołyki ;).

A może, jeśli chcesz uprawiać z psiakiem jakiś sport, to poprosisz rodziców o sprzęt? Niestety porządny sprzęt sporo kosztuje przy praktycznie każdym sporcie [na sprzęt do dogtrekkingu wydałam ok. 200-250 zł, na najzwyklejsze frisbee poszło już ponad 100 zł].

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...