Jump to content
Dogomania

MA DOM!!!!!! roczna jamniczka- Żory/ śląskie


clockwork

Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gratuluje wspanialej akcji.

Wlasnie od kilku dni szukamy DT lub DS dla [B]mlodego ,czarnego jamnisia ,ktory wisi na lancuchu i mieszka w budzie.[/B] [B]Cioteczlki POMOCY[/B] ! [B]On zamarznie na tym[/B] [B]lancuchu[/B] :( :( :( Watek Murzynka : [URL]http://www.dogomania.pl/showthread.php?t=194381&goto=newpost[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Gratuluje wspanialej akcji.

Wlasnie od kilku dni szukamy DT lub DS dla [B]mlodego ,czarnego jamnisia ,ktory wisi na lancuchu i mieszka w budzie.[/B] [B]Cioteczlki POMOCY[/B] ! [B]On zamarznie na tym[/B] [B]lancuchu[/B] :( :( :( Watek Murzynka : [URL]http://www.dogomania.pl/showthread.php?t=194381&goto=newpost[/URL][/QUOTE]

no wąłsnie chyba potrzebna nam druga jamnisia tylko czarna,bo wczoraj odezwał sie mój wet do mnie ze jest pani która przychodziła do nich zawsze z jamniorkiem,i chce przygarnąć,bo jej odeszłą za TM.tylko wiem ze chce czarną zeby jak najbardziej przypominła jej pieska,tylko musze sie dowiedzieć płeć.podam wam maila z lecznicy,gdzie można słać fotki czarny jamnisiów i wetka sie odezwie-może uda sie kolejnemu znaleść domek.
bo pani chciała już wziąśc "naszą mała czarną",lecz spóźniłą sie dosłownie 15minut. podaje maila: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Cieszę się,że tak się udało.
Czekam na wieści, jak mała w nowym domu.[/QUOTE]


już wczoraj mi dzwonili wieczorem,ze super :)
chodzi za babcią po całym domu,nie odstępuje jej na krok-znów ma swego człowieka i pilnuje go sobie,żeby tylko babcia żyła teraz długo.
zero u niej strachu,kwestia przyzwyczajenie sie ze to już tam zostanie na zawsze.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/KATARZ%7E1/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-1.png[/IMG]Figasia...głośno nie pisz..hehe o tej jamniczce...zaraz Ci przedstawię kolejną..:)bidulkę czarna jak chciałas ,..momento , bo nie nadążam ze wszystkim:shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

mam sprawe dziewczyny,czy ktos moze sprawdzić pewną panią,bo jest chętna na jamnika wczoraj do mnie dzwoniła.przez tel jak najbardziej w porządku,lecz trzeba było by zrobić wizytę przed adopcyją i potem zaproponować jakiegoś jamnisia.czy moge na kogoś liczyć w tej kwesti????
może akurat znów uda sie znaleść dom jamniczkowi.mam numer kom tej pani,wieć jak coś piszcie do mnie.

Link to comment
Share on other sites

Witam dziewczyny,mam kolejną szalona panią dziś dzwoniła do mnie,ponieważ na 100% chciała małą czarna adoptować,ale skoro ma dom-to sobie pozwoliłąm panią zarezerwować dla innego jamnisie.Pani jest z Krakowa,w styczniu pochowała swoją sunie jamniczkę i bardzo chce uratować jaką bide,chce sunie i krótkowłosą-kolor nie ważny.kto zadzwoni kto pomoże-na pewno macie jakies sunie co szukają domków.
pani ma domek z ogrodem,może nawet by dwie zaadoptowała.mam jej numer i podała maiela,bo można jej posłać fotki sunieczek.

Link to comment
Share on other sites

AAAAA może zdąrzę z Klarą !!!! :D

Klara to śliczna jamniczka, miziak nie z tej ziemi, zdecydowanie nakolankowiec. Jak kocha to tylko całym sercem !! uwielbia siedzieć przytulona do swojego pana. Sunia jest w Zabrzu pod opieką Fundacji Szara Przystań. Trafiła do nas ponieważ jej wlaścicielka zmarła, rodzina która ją zabrała tak się Klarą "zajmowała" że zaszła w ciążę bo calymi dniami błąkała sie po podwórku. Urodziła śliczne szczeniaki które juz znalazły swoje domy ale mama nie miała tyle szczęścia. :( tu link [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190649-Jamniczka-mama-Klara-dzieci-znalazły-dom-mamusi-nikt-nie-chce!!-potrzebany-DS-lub-DT[/URL]

strasznie mi dogo muli, nie moge wstawić zdjęcia, jeszcze spróbuje ale w razie czego wysyłać meila od Pani, wyślę jej więcej fotek :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...