Jump to content
Dogomania

MA DOM!!!!!! roczna jamniczka- Żory/ śląskie


clockwork

Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Shania']ja tez przy jamniorach miałam, ale dzisiaj przychodzi jakiś potencjalny domek ok.16 [U][B]i clackword ma się ze mną kontaktować..[/B][/U]waren daj mi prosze swoje gg jak masz, bo sa kolejne dwie bidulki...jedna na łańcuchu:(więc jak ta znajdzie domek to na gg wysłałabym ci zdjęcia tych pozostałych...tez na cito dt potrzebny..[/QUOTE]


yyyy że ja??? chyba Asia (figasia) , u której jest sunia :roll:

poczekajcie wezwę Asię do tablicy, bo musiałaby się wypowiedzieć czy sunia miała wogóle dłuższy kontakt z jej Lesterem i jak do innych psów ;) bo ja tego nie wiem... chyba że któraś obgadała już temat z Asią ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shania']a to bardzo przepraszam ..poprawiam nick na [B]clackwork[/B]:)i sorki, myślałam, że to Ty się tym zajmujesz..ale to i tak nie ma znaczenia, ze siedze jak na gwożdziach:eviltong::eviltong::eviltong:[/QUOTE]

CLOCKwork :eviltong::eviltong: CLOCK jak zegarek :megagrin::megagrin::megagrin:


właśnie klikam z Asią na gie gie ...... też z niecierpliwością czekam na info i też sie zabawiam w fakira i siedze na szpilkach :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

jestem jestem,i tylko patrze w tel.a tu mama,babcia moja,ciocia Gienia,ale nie domek.no mają po 15 dzwonic i po 16 przyjechac jak coś po nią.bosze jak mnie boli brzuch.
dziękuje już Wam za to co robicie dla małej czarnej.Wielkie dzięki za ogłoszenia,za całą ogranizacje za telefony za wszystko-jednak w "kupie" siła ;)
Sunia jest na 99% wysterylizowana,bo dziś rano jak ja miziałam coś na brzuszku wyczułam,wziełam ją na bok patrze a tu jakaś blizna i dwie dziurki chocby po nitce tak samo miłą moja Astka,wiec poszłam zaraz z synem i sunia do weta i powiedziała ze tez jej to wygląda na sterylke,ale zobaczymy czy przyjdzie cieczka czy nie,albo mozna usg zrobic.
a moim psem wielkoludem Lesterem w typie Asta,teraz juz dobrze,wcześniej-czyli pierwszego dnia dwa razy pokazała zęby na niego,ale to było widać ze strachu.teraz chodza razem na spacery,bo wyprowadzam ich razem i jest luzik,nie kochaja się,ale też nie nawidza,po prostu tolerują.z czego jestem dumną z mojego Lesterka,bo na podwórku tak jakby nie ma znajomych za wielu,a tu prosze powiedziałm mu ze swój ze piesek zostaje i dał jej całkowicie spokój.

Link to comment
Share on other sites

Nie sprawdzacie Panie co to za dom? Nie robicie wizyty przedadopcyjnej?
Niezaleznie od wyniku, przepraszam, ze sie wtracam, ale to bardzo mlody, piekny i zadbany pies, ona znajdzie szybko dom wiec moze nie spieszcie sie z przewozeniem do DT?
Pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego

Link to comment
Share on other sites

jestem w końcu w domu i moge dać wam info.
tak sunia w nowym domku,domek znany bo dziewczyna jest znana przez moja kolezanke i uczy ją moja nauczycielka(byłą) która w tej akcji brała udział,piesek jest juz u babci tej dziewczyny.dom w porząsiu.umowa jest,nawet poszliśmy ją zaczipować i ma juz książeczke i jest na babcie.babcia najszczęsliwasza na świecie,bo nie dawno straciłą meża czyli dziadka dziewczyny i starsznie jej było smutno samej w domu.a teraz beda sobie obie spoacerować,spać i miziać.babcia nie jest niedołężna to zadbana tarsza kobieta ale nie stara,wszytsko robi samam przy sobie.miała isc do schroniska po pieska jeszcze w tym tygodniu.no ale udało sie ze nasza mała czarna do niej trafiła.
sorki ze wczeniej nic nie napisalam ale musiałam sprawe doprowadzic do końca,dopiero weszłąm do domu.płakać mi sie chce bo brakuje zasrańca-ale wiem ze tylko z dnia na dzien bedzie dobrze,bo jej jest dobrze,dwa moze trzy dni i znów przyzwyczai sie do babci,jak przyzwyczaiła sie do mnie.

Pragne Wam wszystkim podziekować z całego serca,za wszystko,za super sprawną akcje,za ogłoszenia,za telefony za tymczasy za transporty,za wszystko.Ogromny ukłon w Waszą strone.Dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...