Jump to content
Dogomania

MA DOM!!!!!! roczna jamniczka- Żory/ śląskie


clockwork

Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

oooo ile cioteczek- dziękujemy chociaż za "bycie" to też dużo... myśle i nic nie wymysliłam- co począć z sunią ... ehhhhhhh....
szkoda że Asia ślepa i rejestracji nie dojrzała, osobiście bym namierzyła sqr...czybyka....
na szczęście jeszcze nie na tyle ślepa żeby nie dojrzeć wyrzucanej malizny :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszenia:
[URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/7666119_malutka_jamniczka_wyrzucona_z_pedzacego.html[/URL]

[URL]http://katowice.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=235759337&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ235759337MXGuidMZ12ba47af-c0a0-a20b-2780-1bdfffffe480&mpname=LocClass-PreAuthAd&mpname=LocClass-FreeAd&mpuid=38635386%3B235759337%3B38635386%3B3200002%3B9124%3B%3B%3B%3B%3B1286954745633&secev=AQAAASuWAv4AAM0AAAABACAxMmJhNDdhZmYyMS5hMjBiMjczLmVjNy5mZmZmYzZmOAAAAAEAAAAADg1m6QAZzW3gLFZep1Uuq0A1pUnlkrRzpg**&wmid=235759337[/URL]

[URL]http://katowice.szerlok.pl/oferta/malutka-jamniczka-wyrzucona-z-samochodu-szuka-domu-ID3xIf.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Nie widzę zdjęć...
Mogłabym małej zrobić kilka ogłoszeń w przerwie śniadaniowej.
Telefon kontaktowy z pierwszej strony?[/QUOTE]

tak telefon kontaktowy do Asi- u niej jest sunia.

Przepraszam że tak mało mnie tu, ale ja..... matka-polka..... i brakuje mi czasu na WSZYSTKO :shake:
nadal nic nie wymyśliłam- moi znajomi zapsieni, a ci co nie mają psów już dawno się odcięli ode mnie bo chyba nie mogli już słuchać moich psich opowieści, błagań o ratunek :diabloti: nooo cóż.... :roll: też mi tacy nie potrzebni co to psy mają za zbędną rzecz... ;)



aaaa i dziękuję za ogłoszonka i wszelką chęć pomocy - w imieniu suni :loveu:

wkleję ogłoszenia do 1 postu żeby było czytelnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shania']to nie jest tak daleko, jednak martwi mnie ten miesiąc jednak....nie wiem jak inne cioteczki, niech się wypowiedzą[/QUOTE]

Niby lepszy miesiąc w domu niż schron ...

ale, nie jest dobrze dla psinki tak ją przerzucać, tym bardziej, że jest po tak traumatycznych przejściach ...........

Werenn, a może napisz coś więcej o sobie..................

czy pracujesz, ila godzin sunia byłaby sama w domu (codziennie), czy masz inne zwierzaki, małe dzieci ... czy domek, czy mieszkanie na piętrze (którym) wiadomo, że jamniki, z wiekiem, nie bardzo mogą chodzic po schodach ... a rozumiem, że zakładasz, ze DT może w przyszłości przerodzić się w coś stałego , czyli DS :)

Link to comment
Share on other sites

;-)
II piętro,mam trzyletniego posokowca, do grudnia miałam jeszcze jednego pieska, ale po 15 latach niestety odszedl po cięzkiej chorobie
pracuję, więc pies musi okolo 5-6 godzin sam posiedziec - córka wraca ze szkoły wczesniej niż ja, jak coś więcej to chętnie podam telefon i pogadamy

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny rozmawiałam z waren przez telefon, wydaje mi się, ze warto spróbować, w razie czego zrobimy nagonkę na męża:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Waren może już sunię przyjąć...zapłaci też za paliwo, a jamnisię zawiozę ja..
Co Wy na to????

Link to comment
Share on other sites

ja tez przy jamniorach miałam, ale dzisiaj przychodzi jakiś potencjalny domek ok.16 i clackword ma się ze mną kontaktować..waren daj mi prosze swoje gg jak masz, bo sa kolejne dwie bidulki...jedna na łańcuchu:(więc jak ta znajdzie domek to na gg wysłałabym ci zdjęcia tych pozostałych...tez na cito dt potrzebny..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...