Jump to content
Dogomania

Stojace uszy


Sreberko

Recommended Posts

Witam wszytkich (to moj 1 post, wiec jesli cos jest nie tak z nim to z góry przepraszam)

Mam sznaucerke mini 10 tygodniowa i ma ona stojace uszy a raczej usiska :D takie sa duze :)

Tu pojawia sie pytanie do innych posiadaczy tych pieskow, czy wasze maluszki tez tak mialy? Czy jest szansa ze uszka oklapna - czy juz taki urok mojej suni ?

Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi

Link to comment
Share on other sites

Sreberko, niektore sznauce tak maja.... musisz kleic i to jak najszybciej bo suczysko zostanie z radarami.
Tu masz obrazkowa instrukcje jak kleic. Jest jeszcze jeden sposob na klejenie, obciaza sie uszyska... zawinietym plastrem, ale to moze ktos inny wytlumaczy bo ja nie wiem jak to idzie.

[URL=http://img123.imageshack.us/my.php?image=hoppe205718ul.jpg][IMG]http://img123.imageshack.us/img123/2421/hoppe205718ul.th.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Z tym trzymaniem to roznie, zalezy od chrzastki usznej... jednym wystarczy dwa-trzy tygodnie innym trzy miesiace ;) Ale z tego co piszesz to Twoja sunia juz ma stojace, czyli czeka was dluzsze klejenie.
Normalnie z tego co czytalam na innych forach, to dziewczyny w "trudniejszych" przypadkach kleja az do wymiany mleczakow.

Moze byc zwykly plaster, ale przy takich temperaturach to przydal by sie taki zabiegowy-chirurgiczny... on jest taki cienki bialy z dziurkami, niby sie skora nie odparza od niego.

Link to comment
Share on other sites

Pragne donieść ze z braku odpowiedniego plastra przypielam mojej suni malusienkie spineczki - na tych duzszych wloskach na koncach uszek. Uszyska staly sie ciezsze i poszly w dół :D. Jednak najciekawsze jest to ze po kilku godzinach noszenia takiej ozdoby Tunia zaczeła brykac (wczesniej spała) i pogubila spinki, ale uwaga uszka trzymaja sie oklapniete i ani razu nie postawila ich na bacznosc! nie wiem dlaczego tak sie stało? Narazie z powrotem zapielam jej te spineczki a jutro zastanowie sie nad plastrem choc moze te spineczki podzialaja lepiej?? ( na podobnej zasadzie co plaster obciazajacy)

Link to comment
Share on other sites

To super, malzowina u takiego malucha jest jeszcze miekka i daje sie ukladac. Poklej jej jeszcze z dwa tygodnie, a jak sie dobrze czuje w spineczkach to moze nosic spineczki hihi Jak jej klapnal i beda sie klapniete trzymac, to mozesz przestac... tylko musisz obserwowac i uwazac przy wymianie zebow, bo jak stale rosna to wszystkie chrzastki robia sie twarde i uszy znowu lubia sobie stawac.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...