Jump to content
Dogomania

Murzynek/Muffi już w nowym domu, kciuki za wyleczenie! :)


pinkmoon

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wapiszon']A gdzie dokładnie jest Murzynek?[/QUOTE]

Ja dokladnie nie wiem ale pinkmoon napewno zna dokladny adres Arktyki bo robi przelwy na Hotelik.

Ciesze sie ze Panstwo juz wiedza ze Murzynek juz niedlugo bedzie u nich ( mam taka nadzieje ).

Az wierzyc sie nie chce ze jest problem ze znalezieniem kogos kto by przejechal 140 km za odplata :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']Tak jak mówiłam - nie mam w tej chwili auta, ale mogę popytać, czy ktoś mi pożyczy. I zapytać TZ, czy pojedzie ze mną. Czy ci państwo dali nam jakiś termin?[/QUOTE]

Bylo by cudownie gdyby Ci sie udalo pozyczys auto. Nawet jak ktos inny by jechal to tez OK. Byle go dowiezc na miejsce.

Terminu chyba nie dali ale juz czekaja na Murzynka.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli nie znajdzie się nikt inny to pojadę po Murzynka za zwrot za paliwo( niestety nie mogę za darmo - przeholowałam w tym miesiącu z wpłatami na Dogo ;) ) Będę mogła w sobotę po południu albo w niedzielę do południa .
Sprawdziłam na mapie - miałabym do zrobienia ok. 400 km. Potrzebowałabym na to 150 zł - zwrot za paliwo.

Link to comment
Share on other sites

Wapiszon, złota kobieto :loveu: - byłoby cudownie. Myślę że weekend byłby jak najbardziej odpowiednią porą, tylko trzeba się wcześniej skontaktować z Arktyką jeśli jeszcze nie wróciła z Belgii. Zadzwonię do niej dziś wieczorem.

Nawet przy wydaniu kasy na transport, Murzynkowi zostanie jeszcze sporo pieniędzy na koncie, oczywiście przekażemy je na inne psiaki w potzrebie - pewnie wspólnie na tym wątku darczyńcy to ustalą. Ale myślę, żeby z tym akurat troszkę się wstrzymać i odczekać chociaż 3-4 tygodnie Murzynka w nowym domu, gdyby coś (odpukac) poszło nie tak, lepiej nie zostać bez grosza przy duszy.

Link to comment
Share on other sites

Pojadę w sobotę, wyjadę od siebie ok. 14-15. U Arktyki powinnam być ok. 17-18. Poproszę na PW dokładny adres i telefon do Arktyki lub kogoś z Jej domowników, żebym w razie czego mogła zadzwonić do nich z trasy. Jak Murzynek znosi podróż? Czy może być z tyłu na złożonych siedzeniach, bo pojadę sama? Czy ma obrożę? Smycz mogę wziąć od moich psiurków ale w ich obroże weszłoby kilka Murzynków.

Link to comment
Share on other sites

Wapiszon , bedziemy Cie po rekach i nogach calowac:loveu: . Murzynek powinien miec obroze bo juz troche siedzi u Arktyki. Z tego co pamietam to podroz z Leborka do Arktyki zniosl bardzo dobrze .

Jesli chodzi o finanse to proponuje zeby trzymac pieniazki przez miesiac , tak na wszelki wypadek .

Link to comment
Share on other sites

To juz jutro ! Murzynku pakuj sie do drogi. Cale zycie czekales na domek to wstydu nie przynies i ladnie sie zachowaj :) :) :)

[B]Wapiszon,[/B] prosze powiedz Panstwu zeby go na poczatku nie spuszczali ze smyczy. ON dlugo byl u Arktyki i moze probowac wrocic. Pozatym z opisu wynika ze Panstwo mieszkaja niedaleko lasu wiec sa cudowne zapachy dla psiurkow i Murzynek z czystej ciekawosci moze probowac uciec do lasu i wtedy bedzie wielki problem.
Najlepiej by bylo gdyby kupili taka [B]10 metrowa linke albo smycz[/B] i na poczatku trzymali go na takiej smyczy na dworze i pokazywali cale otoczenie.
Murzynek musi sie do nich przywiazac i wtedy bedzie trzymal sie domu.
Poczatki moga byc trudne bo on najpierw byl na lancuchu a potem u Arktyki wiec tyle nowych zapachow i nowi ludzie moga go sprowokowac do ucieczki i zwiedzania okolicy.
Ja tak nak zwykle dmycham na zimne .:)

Link to comment
Share on other sites

Murzynek już jest w domu :) Bardzo się ucieszył na widok Pani Sylwii i Jej Taty. Podskakiwał, ogonek chodził mu jak wiatraczek. Na mnie zareagował obojętnie ;)
Podróż minęła spokojnie, przygotowałam Murzynkowi tylne siedzenie ale królewicz od razu przeskoczył na przedni fotel, pooglądał Toruń i .... całą drogę spał! I byłby niekłopotliwym pasażerem, gdyby się wypachnił Przed podróżą;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...