Jump to content
Dogomania

Murzynek/Muffi już w nowym domu, kciuki za wyleczenie! :)


pinkmoon

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='paulinken']Isadoro, a z Twojego doświadczenia - jakie zdjęcia przyciągają uwagę najczęściej? Bo widzę, że Murzynek ma na allegro całkiem ładne.[/QUOTE]

Duże zbliżenie na pychol, na oczy. dynamiczne spacerowe robione z "poziomu psa" i takie aby był blisko. To się nazywa "złapac kadr" obejrzyj zdjęcia jamora, również psiego fotografa (na wątkach zamojskich) aczkolwiek jamora foty są rewelacyjne. Fakt że robione lustrzanką. Ja mam jakiś taki aparacik cyfrowy optimusa, bez specjalnych wodotrysków. Jak pojechałam do Emira robic foty to zrobiłam ponad 600 i dopiero siadłam i wybrałam z tego ~150.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam z góry za off'a ,ale bardzo proszę zajrzyjcie do Czestera,który od 10 lat w schronie :(

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/203037-Czester-W-szarym-ciasnym-boksie-błaga-o-dom-od-10-lat"]http://www.dogomania.pl/threads/203037-Czester-W-szarym-ciasnym-boksie-błaga-o-dom-od-10-lat[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Duże zbliżenie na pychol, na oczy. dynamiczne spacerowe robione z "poziomu psa" i takie aby był blisko. To się nazywa "złapac kadr" obejrzyj zdjęcia jamora, również psiego fotografa (na wątkach zamojskich) aczkolwiek jamora foty są rewelacyjne. Fakt że robione lustrzanką. Ja mam jakiś taki aparacik cyfrowy optimusa, bez specjalnych wodotrysków. Jak pojechałam do Emira robic foty to zrobiłam ponad 600 i dopiero siadłam i wybrałam z tego ~150.[/QUOTE]

Dzięki, spróbuję znaleźć jakieś zdjęcia jamora. Ja też mam zwykłą "cyfrówkę", ale znam osobę, która posiada lustrzankę, może pożyczy.

Link to comment
Share on other sites

Zobacz też zdjęcia furciaczkowej, pełne dynamiki
np
[url]http://allegro.pl/cinek-pies-w-typie-jamnika-swietny-przyjaciel-i1477992783.html[/url]

a tu masz psiego fotografa i zobacz sunia obandażowana, ma 4 obserwatorów
[url]http://allegro.pl/urokliwa-szansa-bo-dostala-szanse-od-losu-i1477787807.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']No to zdjęcia Czekolady u furciaczka znasz też. Ja się zbieram żeby tym dwojgu zrobić dodatkowe wspólne allegro[/QUOTE]

Czoko jest świetna :) Mój TZ jak ogląda zdjęcia od fur, to mówi "może ich odwiedzimy?" ;)
Będę kombinować ten aparat, to może się chociaż w połowie tak dobre zdjęcia zrobić, jak fur.

No i jeszcze Arktyka się musi zgodzić na wizytę :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']Czoko jest świetna :) Mój TZ jak ogląda zdjęcia od fur, to mówi "może ich odwiedzimy?" ;)
Będę kombinować ten aparat, to może się chociaż w połowie tak dobre zdjęcia zrobić, jak fur.

No i jeszcze Arktyka się musi zgodzić na wizytę :D[/QUOTE]

Paulinko Ty mnie nie podpuszczaj;) Wizyte u mnie wisisz juz od zeszlego roku:mad:;)

Murzynek ma dwie osobowosci;) w domu aniolek , taki bardziej wyciszony a na dworku dostaje
rogow:diabloti:
Ciaga mnie micrus na prawo i lewo...o malo reki nie wyrywajac bo on musi wszystko obwachac ,zobaczyc co tez drugi kolega tak niucha...i wszedzie go pelno, nadal ma zapedy uciekinierskie , wiec spacerki tylko na lince tym bardziej ze ma instynkty "zabojcze" i zalatwil jak pamietacie kure sasiadow...a jak juz poczuje zew natury to zadna sila nie jest w stanie go zatrzymac...i na nic wolania i przekupstwa;):evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Arktyka']Paulinko Ty mnie nie podpuszczaj;) Wizyte u mnie wisisz juz od zeszlego roku:mad:;)

Murzynek ma dwie osobowosci;) w domu aniolek , taki bardziej wyciszony a na dworku dostaje
rogow:diabloti:
Ciaga mnie micrus na prawo i lewo...o malo reki nie wyrywajac bo on musi wszystko obwachac ,zobaczyc co tez drugi kolega tak niucha...i wszedzie go pelno, nadal ma zapedy uciekinierskie , wiec spacerki tylko na lince tym bardziej ze ma instynkty "zabojcze" i zalatwil jak pamietacie kure sasiadow...a jak juz poczuje zew natury to zadna sila nie jest w stanie go zatrzymac...i na nic wolania i przekupstwa;):evil_lol:[/QUOTE]

Jamnior typowy... jak byłam mała to miałam jamniczka, co zagryzł parę razy kury sąsiadom...

Szkoda, że aura taka niezbyt ciekawa, bo zdjęcia na spacerku chyba są najlepsze.

Link to comment
Share on other sites

Czy ktos czuwa nad ogloszeniami Murzynka na necie (oprocz allegro bo te robi Isadorka) ?

Boje sie ze za kilka miesiecy kasa nam sie skonczy na Hotelikowanie Malucha . I tak mamy mniej niz polowe deklaracji i nadrabaialismy bazarkami.

Trzeba koniecznie domku dla Murzynka .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Arktyka']ten maly Murzynek wczoraj zalatwil mi wykladzine dywanowa....:mad:swoimi szanownymi aczkolwiek krotkimi lapskami...;) tak dlugo kopal w niej az dokopal sie do desek:p[/QUOTE]

A to chuligan, pewnie mu sie zdawalo ze jest na dworze i wielka dziure sobie wykopie .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...