Jump to content
Dogomania

Murzynek/Muffi już w nowym domu, kciuki za wyleczenie! :)


pinkmoon

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pinkmoon']Umówiłam się z p.Sylwią że przy odesłaniu mi umowy adopcyjnej, załączy też kopie rachunku od weta i wtedy się rozliczymy, bo podczas ostatniej rozmowy tel jeszcze nie wiedziala jakie będa koszty leczenia.[/QUOTE]

Swietnie. Zycze zdrowka Muffiaczkowi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']Wątek zbiorczy:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/204773-Domowy-hotel-w-oborze-DT-u-Arktyki[/URL][/QUOTE]
Sory, nie po to piszę, żeby jątrzyć, ale o psy mi chodzi. Zdjęcia pokazują warunki w jakich trzymane są psy. Z takich właśnie warunków psy zabierane są interwencyjnie, a tu babsztyl zbiera kasę. To ma być DT - dom tymczasowy ???? To obskurny chlew, czy komórka. To potworne.
Nie działa powyższy link. Czy wszystkie osoby, które oddały swoich podopiecznych do tego pseudo DT wiedzą o koszmarnych praktykach tej bezdusznej baby ?
Czy wszystkie psy zostały zabrane z tego potwornego miejsca ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Sory, nie po to piszę, żeby jątrzyć, ale o psy mi chodzi. Zdjęcia pokazują warunki w jakich trzymane są psy. Z takich właśnie warunków psy zabierane są interwencyjnie, a tu babsztyl zbiera kasę. To ma być DT - dom tymczasowy ???? To obskurny chlew, czy komórka. To potworne.
Nie działa powyższy link. Czy wszystkie osoby, które oddały swoich podopiecznych do tego pseudo DT wiedzą o koszmarnych praktykach tej bezdusznej baby ?
Czy wszystkie psy zostały zabrane z tego potwornego miejsca ?[/QUOTE]

Wszystko jest wyjasnione i wszystkie pieski pozabierane. Jak tylko dowiedzielismy sie ze psy mieszkaja w chlewie rozpoczela sie akcja ratownicza . W tej chwili jest juz po wszystkim.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']Wątek zbiorczy:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/204773-Domowy-hotel-w-oborze-DT-u-Arktyki[/URL][/QUOTE]

Watek juz nie dziala..nie wiem dlaczego czy ktos cos wie????

Takich DT jak Arktyki jest wiecej...moze nie tak drastyczne warunki w oborze ale psy zaniedbane ..wierzcie mi...

Murzynkowi /Muffiemu duzo zdrowka ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coronaaj']

Takich DT jak Arktyki jest wiecej...moze nie tak drastyczne warunki w oborze ale psy zaniedbane ..wierzcie mi...

[/QUOTE]
I będą jesli nie zmienimy swojego podejscia
bo to że takie hotele są to takze wina dogomaniaków
skoro "poleca" sie hoteliki nie mając bladego pojęcia jak tam jest na prawdę a tylko bezkrytycznie powiela sie zasłyszane opinie i tym samym wprowadza innych w błąd, skoro miesiącami nie robi sie kontroli takich prywatnych ( i niezarejestrowanych) hoteli mimo że jest to przy pewnym wysiłku wykonalne, skoro wydaje się psy nie na miejscu tylko "po drodze" , skoro nie spisuje sie umowy ( w tym dotyczącej warunków jakie hotel zapewnia psu) skoro...
Jak widac same zdjęcia psów w salonowych pejzażach to za mało - filmy science fiction łatwo jest nakręcić i warto za taką kasę wymyslać nie takie mistyfikacje

[B]Okazja czyni złodzieja i trzeba o tym pamietać[/B]
więc zamiast teraz unosic się tłumnie wielkim oburzeniem ( a pamietam jak nieprzyjemna była reakcja na forum gdy pojawiły sie pierwsze sygnały że tam jest cos nie tak, jak zażarcie broniono tego hotelu) może warto uderzyc się w pierś i pomysleć aby na przyszłość uniknąć podobnych błędów...
Pisze to bo i ja mam na sumieniu współfinansowanie hoteli których nie znam i nie ukrywam, że to była z mojej strony ogromna lekkomyslność - tu nie chodzi nawet o kase ale o psy Przeciez nie po to wyciągamy je ze schronisk aby trafiły w jeszcze gorsze warunki tylko dlatego że mówiąc "a" nie chciało nam sie powiedzieć i "b" czyli przeprowadzić akcji z głową i do końca.
"Piesek w dt", super i mozna się napawać radością - a to przecież nie tak powinno być. Wobec ludzkiej nieuczciwosci pies jest bardziej bezbronny w dt niz w najgorszym nawet schronie bo cierpi bez świadków...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='taks']I będą jesli nie zmienimy swojego podejscia
bo to że takie hotele są to takze wina dogomaniaków
skoro nie spisuje sie umowy ( w tym dotyczącej warunków jakie hotel zapewnia psu) skoro...
Jak widac same zdjęcia psów w salonowych pejzażach to za mało - filmy science fiction łatwo jest nakręcić i warto za taką kasę wymyslać nie takie mistyfikacje

[B]Okazja czyni złodzieja i trzeba o tym pamietać[/B]
więc zamiast teraz unosic się tłumnie wielkim oburzeniem ( a pamietam jak nieprzyjemna była reakcja na forum gdy pojawiły sie pierwsze sygnały że tam jest cos nie tak, jak zażarcie broniono tego hotelu) może warto uderzyc się w pierś i pomysleć aby na przyszłość uniknąć podobnych błędów...
Pisze to bo i ja mam na sumieniu współfinansowanie hoteli których nie znam i nie ukrywam, że to była z mojej strony ogromna lekkomyslność - tu nie chodzi nawet o kase ale o psy Przeciez nie po to wyciągamy je ze schronisk aby trafiły w jeszcze gorsze warunki tylko dlatego że mówiąc "a" nie chciało nam sie powiedzieć i "b" czyli przeprowadzić akcji z głową i do końca.
[B]Wobec ludzkiej nieuczciwosci pies jest bardziej bezbronny w dt niz w najgorszym nawet schronie bo cierpi bez świadków[/B]...[/QUOTE]

[B]Taks , [/B]masz racje w 100%, [B]zeby tak nasze pieski umialy mowic...ale by ksiazek powstalo ..[/B]sama czuje sie winna , bo polegalam na wiarygodnosci innych , polecajacych, uczciwosci bo przedstawiaja w samych superlatywach.

[B]Dudzia [/B]wygladala lepiej jak jechala ze schronu, dziewczyny psa wypicowaly , wykapaly, etc..
Co bylo z [B]Murzynkiem,[/B] szwow nie zdjeli przez 6 miesiecy, wetka na watku , ze byla umiowiona wizyta, nikt sie nie pojawil, weci zajecie to nie beda gonic za pacjentami...
[B]Taks,[/B] zapisz sie do grupy, jest dyskusyjna o DT, Hotelach BDT...dopiero zaczynaja dzialac bo my zajete z innymi sprawami, przydasz sie...

Dziekujemy za szeleczki dla Dudzi..

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, dość długo mnie tu nie było - ale koniec roku mam, masę nauki i powtórki.
Cieszę się, że Murzynek/Muffinek znalazł domek z wyrozumiałymi ludźmi. To cudownie, że są jeszcze osoby, które pomimo tego, że spodziewały się chociaż trochę z socjalizowanego i zdrowego psa dostały małą kupkę nieszczęścia. Arktyka okazała się oszustką i krętaczką, dobrze, że to wyszło na jaw, przynajmniej możemy pomóc innym psiakom.
Trzymaj się Muffinku ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dana'][B]Coronaaj[/B], dzięki za info o wątku Murzynka, imiennika malucha, którego zgarnęłam z mrozu na początku marca.
Przy okazji, [B]Taks[/B], dziękuję Ci serdecznie za pomoc merytoryczną :loveu:.[/QUOTE]

Podaj tutaj link do watku Twojego Murzynka bo co tam cicho..moze cioteczki kochane troche pomoge, podrzuca..trzeba trzymac sie w kupie , walczyc z takim ludzmi typu Arktyka.
Do wiadomosci ; skadam pozew sadowy...na p.Jolante S vel Arktyka...pare innych osob rowniez..jezeli ktos wplacal na Arktyke na jakiegos pieska ,mial psa u Arktyki w[B] Domowym Platnym DT w Oborze[/B], kontaktujcie sie z E-S,Anita_happy , Furciaszek , Bianka0...

Link do Grupy Osadzic Arktyke...jednak najpierw na pw do Kalva ,chec wstapienia
[URL="https://groups.google.com/groups/adult_confirm?hl=pl&_done=https://groups.google.com/group/osadzicarktyke?hl%3Dpl"]https://groups.google.com/groups/adult_confirm?hl=pl&_done=https://groups.google.com/group/osadzicarktyke?hl%3Dpl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coronaaj']Podaj tutaj link do watku Twojego Murzynka bo co tam cicho..moze cioteczki kochane troche pomoge, podrzuca.......[/QUOTE]

[B]Coronaaj[/B], podaję link do wątku, zapraszam Cioteczki do odwiedzin, maluch jest naprawdę cudny, na początku pobytu u nas siusiał jeszcze jak dziewczynka, teraz rzadziej, ale jeszcze się to zdarza ;). Oto link wątku Murzynka -Agatka:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/204199-MURZYNEK-AGAT-wychudzony-kwiatek-z-Dnia-Kobiet-szuka-kochającego-domku.?highlight=murzynek+agat[/URL].

Ja nie wpłacałam wcześniej na żadnego pieska od Arktyki, cieszę się, że Muffi jest już w swoim domku :lol:.

A wiesz, [B]Alu[/B], to ciekawe, bo ostatnio dokładnie o tym myślałam, co napisałaś do [B]Taks[/B], że chciałabym, żeby nasze psy, te po przeżyciach, mogły opowiedzieć swoje historie. Ciekawe, jak głupie miny mieliby ci, którzy skrzywdzili słabszych od siebie ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na razie mam informację po rozmowie telefonicznej, i są to bardzo dobre wieści :)
Leczenie przebiega pozytywnie, Muffi zaczął już zarastać, bardzo dobrze znosi zabiegi pielegnacyjne i daje sobie robić wszystko. Faktura którą Sylwia wysle w poniedziałek wynosi 378 zł i jest to dotychczasowy koszt leczenia który pokryjemy z pieniędzy Murzynka, a p. Sylwia weźmie na siebie ciąg dalszy (zostało jeszcze chbya 20 dni antybiotyku, jeśli dobrze pamiętam).

Ogólnie chłopak wpasowal sie w nową rodzinę idealnie, wszyscy są zachwyceni i nie mogą się go nachwalić. Oby tak dalej ;)

Link to comment
Share on other sites

To cudownie . Bardzo , bardzo sie ciesze ze Muffiaczek ma taka wspaniala rodzinke ktora go tak pokochala.:multi::multi::multi::multi::multi:
Nie moge doczekac sie zdjec :lol:

[B]Pinkmoon [/B]jak juz wyslesz pieniazki dla Pani Sylwii to prosze zrob rozliczenie , pomyslimy wtedy co zrobic z reszta kasy. Wiadomo ile jest biednych psinek na Dogo,potrzebujacych wsparcia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...