Jump to content
Dogomania

Szila w swoim domu!:) dziękuje za 3 lata wszystkim co byli z nią przez ten czas:)


ocelot

Recommended Posts

[B]Deklaracje stałe:[/B]

[COLOR=black]Livka - 10 zł[/COLOR] (1 wpłata)
[COLOR=black]Nikus - 10 zł[/COLOR] (1 wpłata)
[COLOR=black]paulinken - 10 zł[/COLOR] (1 wpłata)
[COLOR=black]Havanka - 10 zł (5 m-cy)[/COLOR]
[COLOR=black]kmurdz - 15 zł[/COLOR]
[COLOR=black]martini77 - 10 zł[/COLOR]
[COLOR=black]paros - 20 zł[/COLOR]
[COLOR=black]herak - 10 funtów [IMG]http://www.dogomania.174029-%c5%9amieszek-ma-%c5%bcyciow%c4%85-szans%c4%99-...pom%c3%b3%c5%bc-zebra%c4%87-deklaracje%21%21%21/images/smilies/new_Eyecrazy.gif[/IMG] czyli około 45 zł [IMG]http://www.dogomania.174029-%c5%9amieszek-ma-%c5%bcyciow%c4%85-szans%c4%99-...pom%c3%b3%c5%bc-zebra%c4%87-deklaracje%21%21%21/images/smilies/new_multi.gif[/IMG][/COLOR]
[COLOR=black]go-ja - 15 zł[/COLOR]
[COLOR=black]Magda & Zicko - 10 zł[/COLOR]
[COLOR=black]werenn - 10 zł[/COLOR]
[COLOR=black]BonaJ - 20 zł[/COLOR]
[COLOR=black]Tattoi - 20 zł[/COLOR]
[COLOR=black]Lolalola - 10 zł[/COLOR]
NusiaiJa - 5 zł (2 wpłaty)
MakS - 10 zł
[COLOR=black][B]Razem: 185 zł + ok. 45 zł = 230[/B][B] zł[/B][/COLOR]

RAZEM: 145 zł.
[B]
Wpływy październik:[/B]
Nikus i Livka - 20 zł. (08.10.10)
acha44 - 10 zł. (11.10.10)
Miła od Gucia - 25 zł. (12.10.10)
Haliza - 20 zł. (13.10.10)
NusiaiJa - 10 zł. (13.10.10)
Stanisław M. - 50 zł. (14.10.10)
Pauliken - 10 zł. (15.10.10)

RAZEM: 145 zł.

Dziękuję:)
nie wiem od kogo z dogo jest przelew - Stanisław M?
Jak również nie wiem czy wpływ od Miła od Gucia i Halizy jest stały czy jednorazowy?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='haliza']Livka dzięki za zaproszenie - pozdrawiam Szelmunię :loveu: mogę wspomóc jednorazowo
20 zł....[/QUOTE]
Haliza wpłaciła jednorazówkę :):):)

A to 50 zł (Stanisław M) to może Halinka3 wpłaciła swoją jednorazówkę ;)

Ocelotku, czy Szelmunia już na wolności ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Livka']Haliza wpłaciła jednorazówkę :):):)

A to 50 zł (Stanisław M) to może Halinka3 wpłaciła swoją jednorazówkę ;)

Ocelotku, czy Szelmunia już na wolności ?[/QUOTE]
Tak:)Szelmunia wykupiona za zł. 50:):):)Właśnie jedzie w kierunku Kluczborka.

Kosztów transportu jeszcze nie znam.

Jak bardzo się cieszę kochani:)

Link to comment
Share on other sites

a ja przypadkowo jechałam chwilę z Szelmutką ;) i pstryknęłam jej przy okazji pierwsze foto z podróży ;)
Szelma do auta wejść nie chciała, trzeba było ją wnieść, ale jak już ruszyliśmy to bardzo jej się podobało na moich kolankach patrzeć przez okno :razz: Myślę, że nie będzie źle.

[IMG]http://www.miniupload.pl/data/public/741efb564509175e990b108729c8dafb.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.miniupload.pl/data/public/8691737696aa2fdab08e0a3b9d96421c.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.miniupload.pl/data/public/cee57dc4d66d522fba4b3a9001667680.jpg[/IMG]

[IMG]http://img63.imageshack.us/img63/9030/pazdziernik2010204.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jetem strasznie wzruszona. Kiedy opuszcza schron po kilku latach po prostu nie wiem co powiedzieć, napisać ze wzruszenie.
Bardzo Wam dziękuję wszystkim, bo to dzięki Wam ta pomoc jest możliwa.
To jest najprawdziwsza, najcudowniejsza pomoc, kiedy psiak bez szans opuszcza schronisko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Jetem strasznie wzruszona. Kiedy opuszcza schron po kilku latach po prostu nie wiem co powiedzieć, napisać ze wzruszenie.
Bardzo Wam dziękuję wszystkim, bo to dzięki Wam ta pomoc jest możliwa.
To jest najprawdziwsza, najcudowniejsza pomoc, kiedy psiak bez szans opuszcza schronisko.[/QUOTE]
Ocelotku, nawet nie wiesz jak ja sie cieszę !!!! Przy odrobinie szczęścia nasza Szelmusia też znajdzie swój wymarzony domek !!!! Najgorsze już za nią !!!
A te wirtualne uściski są dla każdego, kto oddał chociaż kawałeczek swego serca tej psince !!!
[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Malu/10bighug.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Cudowne wiadomości - Szelma już poza schroniskiem :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:

Bardzo, bardzo się cieszę !!!

Dziękuję Tobie Ocelotku i wszystkim Twoim pomocnikom :loveu::loveu::loveu:

Teraz czekam na wieści z hoteliku - jak dziewczynki się dogadały :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny dogadane.... dzielą boks i nie zanosi się na żaden skandal z Ich strony. Szelma Jest dzielna i nie absorbująca swoją "osobą" Nie gniewajcie się ale Lilka nie może pogodzić się z Jej imieniem i tak oto mała ..... aby nie mieszać Jej w łepetynce ...zostałą Szilą. Brzmi podobnie :) Lilka robiła zdjecia ,ale jak znam życie nie miałą czasu ich wstawić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']Dziewczyny dogadane.... dzielą boks i nie zanosi się na żaden skandal z Ich strony. Szelma Jest dzielna i nie absorbująca swoją "osobą" Nie gniewajcie się ale Lilka nie może pogodzić się z Jej imieniem i tak oto mała ..... aby nie mieszać Jej w łepetynce ...zostałą Szilą. Brzmi podobnie :) Lilka robiła zdjecia ,ale jak znam życie nie miałą czasu ich wstawić.[/QUOTE]
Prawdę mówiąc mnie też nie podobało sie jej imię "Szelma":shake:
Szila - mała zmiana, ale brzmi duzo lepiej !!!
Czekam na zdjęcia z niecierpliwością i bardzo się cieszę, że sunie polubiły się !!!!

Link to comment
Share on other sites

witam wszystkie spragnione wieściami z podróży Ciotki ;)

najpierw rozliczenie 500zł -minus:
-> 50zł wykupienie ze schroniska (znając kierownika to całkiem po kosztach ;) )
-> 70zł transport
-> 250zł opłacony z góry pierwszy miesiąc hotelikowania [B]od 17października do 17listopada[/B] (następna -ewentualna- wpłata 18listopada do 18grudnia)
-------------
= 130zł -> wraca do skarbonki Szelmiutki vel Szili :)

za momencik foto ;)

Link to comment
Share on other sites

Zmieniłam już imię w tekście do ogłoszeń ;)

[COLOR=#3e3e3e]Tekst do ogłoszeń – dłuższy:[/COLOR]

[COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]„[B]Szila[/B] to taki zwykły schroniskowy kundelek, który czeka na swoją życiową szansę. Czeka i nie wiadomo czy się doczeka. Z wyglądu przypomina owczarka niemieckiego, ale jest mniejsza i drobniejsza. Ładnie chodzi na smyczy, jest posłuszna, uwielbia pieszczoty, nie sprawia żadnych problemów.[/FONT][/COLOR]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3e3e3e]Szila jest bardzo grzeczną sunią o niesamowitym spojrzeniu – jednak ostatnio bardzo posmutniała, jej koleżanka z boksu pojechała do hoteliku, a ona została przeniesiona do boksu, gdzie są większe sunie, które ją terroryzują. Z obawą wychodziła z budy, z obawą podchodziła do krat, była wystraszona, niepewna i powoli traciła ten specyficzny błysk w oku. [/COLOR][/FONT][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]Dzięki łańcuchowi dobrych serc ta cichutka sunia trafiła do hotelu dla psów, gdzie czekała już na nią jej koleżanka z boksu – Berta oraz grono cudownych ludzi, u których Szila spokojnie będzie czekała na swój własny, cudowny dom.[/FONT][/COLOR][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]Podaruj Szili miejsce w swym sercu oraz w swoim domu – ona naprawdę na to zasługuje.”[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]Tekst do ogłoszeń – krótki:[/FONT][/COLOR]

[FONT=Tahoma][COLOR=#3e3e3e][B]„Szila [/B]to sunia w typie owczarka niemieckiego tylko nieco mniejsza i drobniejsza. Sięga powyżej kolana. Spokojna, cicha suczka, która marzy o tym żeby mieć swojego człowieka u boku. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, nie sprawia żadnego większego problemu. Jest posłuszna, życzenia człowieka odczytuje migiem, bez wypowiadania ich na głos. Uwielbia głaskanie. To młoda około 2-3 letnia sunieczka. Jest wysterylizowana i zaczipowana.”[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...