Jump to content
Dogomania

Rap na cztery łapy w poszukiwaniu Bobisiowego domku :)


Drzagodha

Recommended Posts

Najbardziej mnie martwi, że Bobiś nie każdemu ufa. No i nie do każdego czuje respekt :eviltong: Większość ludzi olewa i robi co mu się podoba. Generalnie, to chłopak jest wpatrzony we mnie jak w obrazek, bo ja go traktuje inaczej niż większość ludzi. Boję się, że nie każdy sobie z nim poradzi :-( A to taki fajny psiak i buziaki tak lubi mi dawać... Oj domek będzie się musiał postarać, żebym zdecydowała się mu wydać Bobika :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 491
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Drzagodha']Najbardziej mnie martwi, że Bobiś nie każdemu ufa. No i nie do każdego czuje respekt :eviltong: Większość ludzi olewa i robi co mu się podoba. Generalnie, to chłopak jest wpatrzony we mnie jak w obrazek, bo ja go traktuje inaczej niż większość ludzi. Boję się, że nie każdy sobie z nim poradzi :-( A to taki fajny psiak i buziaki tak lubi mi dawać... Oj domek będzie się musiał postarać, żebym zdecydowała się mu wydać Bobika :eviltong:[/QUOTE]

Ty jego wziełas,dlatego Tobie ufa.....
ja jeszcze pamietam jego zryw jak odchodzialam a on musial zostac:(
Dziekuje ...bardzo dziekuje:0

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drzagodha']Przestań już mi dziękować, chyba w każdym poście na tym wątku to robisz :eviltong: Przecież nie robię nic nadzwyczajnego, korzystam po prostu z możliwości, które mam ;)[/QUOTE]
kazdy kto pomaga zwierzętom robi cos dobrego,zycie pokazuje mi
jak mało jest takich ludzi
ktorzy robią to z serca...i dlatego bedę dziekowac:)
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/195519-To-tylko-pies-po%C5%82amana-Safia-liczy-tylko-na-dogomaniakow...jej-tyran-ja-wywali%C5%82-("][IMG]http://img301.imageshack.us/img301/1895/safiabaner.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja nie myślę.


Ja wiem, że ma! Nie ma psów, które nie mają takiej szansy. Niektórym jest po prostu trudniej. Ale na każdego czeka gdzieś dom.


Jeśli chodzi o Bobika, to on traci tym, że jak ktoś przychodzi, to strasznie szczeka. Nie dlatego, żeby odstraszyć, nie dlatego, że się złości. On szczeka po to, żeby zwrócić na siebie uwagę. Kiedy zaczyna się go głaskać momentalnie się uspokaja. Niestety, ludzie tego nie rozumieją. A Bobik to psiak, który jak komuś zaufa, to jest wpatrzony w człowieka jak w obrazek. Dzisiaj np. wydarzył się mało przyjemny incydent... Nierozgarnięci wolontariusze, kiedy wsadzali Sarę do kojca, wypuścili Bobika. Pech chciał, że drzwi do azylu były otwarte i Bobika momentalnie nie było... Mimo, że poleciał kilkanaście kilometrów dalej i miał wszystkich ludzi gdzieś i uciekał, przyszedł grzecznie na moje zawołanie. To naprawdę posłuszny pies, który dla swojego człowieka zrobi wszystko...

Nie wiem, mam słabość do trudno adopcyjnych psów... Wszystkie staruszki, psy po wypadkach, wycofane, z depresjami itp. to psy, z którymi najlepiej się dogaduję...

Link to comment
Share on other sites

Kochani, zajrzyjcie, proszę na wątek poniżej.
Gromada psów, szczeniaczki i krowy w makabrycznych warunkach (okolice Wrocławia /Środy Śląskiej) !!!
Może znacie gospodarza, który chciałby adoptować byka i krowę?

Proszę o pomoc w rozsyłaniu wątku:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/197214-Gromada-ps%C3%B3w-i-krowy-w-makabrycznych-warunkach-!!!!!!!!?p=15822852#post15822852[/url]

[IMG]http://dru.website.pl/zwierzyle/interwencja_listopad/DSC08209.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drzagodha']Ja nie myślę.


Ja wiem, że ma! Nie ma psów, które nie mają takiej szansy. Niektórym jest po prostu trudniej. Ale na każdego czeka gdzieś dom.


Jeśli chodzi o Bobika, to on traci tym, że jak ktoś przychodzi, to strasznie szczeka. Nie dlatego, żeby odstraszyć, nie dlatego, że się złości. On szczeka po to, żeby zwrócić na siebie uwagę. Kiedy zaczyna się go głaskać momentalnie się uspokaja. Niestety, ludzie tego nie rozumieją. A Bobik to psiak, który jak komuś zaufa, to jest wpatrzony w człowieka jak w obrazek. Dzisiaj np. wydarzył się mało przyjemny incydent... Nierozgarnięci wolontariusze, kiedy wsadzali Sarę do kojca, wypuścili Bobika. Pech chciał, że drzwi do azylu były otwarte i Bobika momentalnie nie było... Mimo, że poleciał kilkanaście kilometrów dalej i miał wszystkich ludzi gdzieś i uciekał, przyszedł grzecznie na moje zawołanie. To naprawdę posłuszny pies, który dla swojego człowieka zrobi wszystko...

Nie wiem, mam słabość do trudno adopcyjnych psów... Wszystkie staruszki, psy po wypadkach, wycofane, z depresjami itp. to psy, z którymi najlepiej się dogaduję...[/QUOTE]
Dziekueje ze tak mowisz,jestem wdzieczna
a Bobik Ciebie kocha,bo kogo ma kochac
Ty jego wziełas i TY JESTES

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...