Jump to content
Dogomania

Jaką wodę podajecie swoim psom?


ziele77

Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja daję kranówkę, a jak mi zostanie nieco wody po zagotowaniu, to dolewam do psiej miski.
Kiedyś, na początku, dawałam mineralną niegazowaną, ale skoro pije z kałuży, z wanny podczas mycia, z morza i paskudną zastałą wodę, w której roślinka rosła, to i kranówka nie zaszkodzi :-)

Link to comment
Share on other sites

Ja od wczoraj postanowilam dawać suce wodę źródlaną. Chcę sprawdzić czy po niej tak samo będzie jej się osadzal kamień na zębach. Po wodzie z kranu po dwóch dniach osadza się duża ilośc kamienia w plastikowych miskach, które stoją w ogrodzie. Przerazilam się. :shake:

Link to comment
Share on other sites

Przestaję dawać kranówę i wracam do oligoceńskiej!Warszawska kranówa to tragedia:shake: miskę zmieniam Nesce codziennie,jak wypije to i kilka razy dziennie,a mimo to miska z resztkami wody tak capi,że aż się niedobrze robi-jakimś szambem,zgnilizną ochhhyyyydaaaa:eek:

Link to comment
Share on other sites

[I][B]Ozzy ma wodę w 3 miskach:lol:.Na balkonie , zmieniana woda 3 razy na dzień , w kuchni , zmieniana 2 razy na dzień i w łazience dolewka i mycie michy wg potrzeb ,ale min 2 razy dziennie.Pije kranówkę . I to że ma tyle misek nie znaczy ze pije tak dużo ale ma michy tam gdzie lubi bywać ;)a zmienianie wody tak często ze względu na to ze brudnej nie lubi, denko musi być czyste a nie obslimaczałe .Esteta /za to świeza wykopaną ziemię na polu pożre:angryy:/[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Mój Pysio dostaje teraz wode z kranu ale przez pierwsze 2 tygodnie to dostawał przegotowaną a jak jesteśmy na spacerku to kupuję mineralną. Szczerze mówiąc co do tej przegotowanej to nie za bardzo mu smakowała. A gdy jesteśmy na spacerze to wszystko zje i wypije. :p

Link to comment
Share on other sites

Finka pije albo mineralną z butelki, albo filtrowaną dzbankiem Britta, lub (najrzadziej) przegotowaną. Nie daje jej karnówki, ponieważ warszawska woda nawet po przegotowaniu i przefiltrowaniu pozostawia wiele do życzenia...

Link to comment
Share on other sites

Moja sunia pije każdą wodę... Na spacerku jak chce jej sie pić to przeważnie kupuję jej nałęczowianke czy jakąś taką (nie gazowaną w każdym razie:eviltong:). A tak to kranówę, a jak wejdzie do stawu i pływa to pije wodę ze stawu...;) i chyba wcale jej to nie przeszkadza że pływają tam ryby:evil_lol:. Zawsze czuje się świetnie i jest zadowolona:) To najważniejsze.

Link to comment
Share on other sites

ja daje psu kranówe, nic jej nie jest, w zimie daje jej gotowaną (jakoś tak :P) w lecie nie będe bez przerwy gotowała wody i czekać jak wystygnie, jeżeli mój pies co chwile pije wode, do miski coś zawsze wleci więc ciągle człowieku wymieniaj wode i sie męcz :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

oba zwierzaki dostają mineralną z niską zawartością minerałów. Mika ma francuskie podniebienie, więc napicie się czegokolwiek innego nie wchodzi w grę. no i pije tylko i wyłacznie ze swojej własnej miski. taka to z niej panienka:razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...