Jump to content
Dogomania

kaganiec


Ania i Salma

Recommended Posts

kagańce GAPPAY są lekkie i wygodne podonie jak maszera. Z dopasowywaniem też różnie - dzisiaj przymierzaliśmy na naszego boxa i z czystym sumieniem mogę polecić. Jego zdjęcie z resztą jest już w sklepie Gappay.pl:

[IMG]http://gappay.pl/images/fullsize/1021.jpg[/IMG]

jest to kaganiec określony firmowo jako "Rottweiler - suka" ale jak widać boxowi w nim do twarzy :]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']sonix-jak ja żałuje ,ze nie pojawisz sie na zlocie :D Pojechałbym ci za wszystkie czasy :) I Bana bym nie dostał:D Cuż pięknie by było ,ale to niestety tylko marzenie :([/quote]
Jeżeli masz cos do mnie, załatw to na PW i nie zaśmiecaj forum.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania i Salma']Ostatnio widzialam na spacerze psa w rewelacyjnym kagańcu - był jakby krzyżówką metalowego i plastikowego. Niestety nie wiem jak on sie fachowo nazywa :oops:

Czy możecie powklejać tu zdjęcia kaganców, byle nie skórzanych, metalowych i materialowych? Moze wypatrze wsród nich ten jedyny :eviltong:[/quote]Hej,mieszkamy we Włocławku,nasza sunia ma kaganiec cały z plastiku!Są takie i to w rożnych rozmiarach!Nie mam,niestety, zdjęcia,ale kaganiec jest super,lekki,zgrabny i pies nie wygląda w nim jakby był urodzonym zagryzaczem!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote]po prostu umów sie że w razie czego odeślesz. Nie ma z tym najmniejszego prolemu.[/quote]

zgadza się - już jeden do nas wrócił bo był trochę za mały - pieniądze odsyłamy na podane przez klienta konto (po odjęciu kosztów przelewu czyli obecnie około 1 zł, chyba że klient ma konto w mBanku lub Inteligo to wtedy przelew jest darmowy)

jest też możliwość niewielkiego modyfikowania kształtu kagańca a to dodatkowy atut :D

ps
kaganiec Dobermann suka już jest w drodze do Łodzi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sara']
[IMG]http://i49.photobucket.com/albums/f284/Figlonek/IM000247_resize.jpg[/IMG]
[/quote]
Sara mogłabyś podać wymiary kagańca? Chodzi mi o długość, szerokość i wysokość. Tora ma podobny pyszczek.

Właśnie się zastanawiam nad maszerem :razz: Doszłam do wniosku, że będzie w nim najwygodniej Torci...ona jakoś nie lubi jak zakładam ten nylonowy, mam jeszcze taki metalowy, ale zjadła kawałeś paska i spada, woli jak zakładam ten metalowy.

A poza tym nie przyczepi się więcej żaden kierowca-idiota w autobusie, chociaż nadal twierdzę, że kaganiec nylonowy to też kaganiec :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Model kagańca Maszera może być nieco inny, bo ten jest firmy Chopo, kupiłam go w Pardze, było napisane że to dla jamnika ( po czesku jezevcik :lol: ) więc ryzykując że może być nie ten rozmiar kupiłam. Za to wyszło mi tanio bo na polskie około 26zł. Ale jak cchesz to mogę podać wymiary:

Suczka ma obwód pyska 17 cm, długość od stopu do nosa 9 cm, kaganiec natomiast wysokość 10 cm, długość od ściany kagańca do paska na nos 8 cm ( włącznie z paskiem ),natomiast szerokość kagańca 7 cm, obwód paska na szyję można sobie dowolnie zmniejszac i zwiększać więc jeśli Torcia ma pyszczek nawet trochę dłuższy to w niczym to nie szkodzi. Figa może w nim swobodnie pić, oddychać, ziać, oblizywać się, pochałaniać smakołyki itp. Jest dla niej wygodny i w niczym nie przeszkadza, bardzo miękki pasek na kufę nie ociera ani nie drażni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sara']Model kagańca Maszera może być nieco inny, bo ten jest firmy Chopo, kupiłam go w Pardze, było napisane że to dla jamnika ( po czesku jezevcik :lol: ) więc ryzykując że może być nie ten rozmiar kupiłam. Za to wyszło mi tanio bo na polskie około 26zł. Ale jak cchesz to mogę podać wymiary:

Suczka ma obwód pyska 17 cm, długość od stopu do nosa 9 cm, kaganiec natomiast wysokość 10 cm, długość od ściany kagańca do paska na nos 8 cm ( włącznie z paskiem ),natomiast szerokość kagańca 7 cm, obwód paska na szyję można sobie dowolnie zmniejszac i zwiększać więc jeśli Torcia ma pyszczek nawet trochę dłuższy to w niczym to nie szkodzi. Figa może w nim swobodnie pić, oddychać, ziać, oblizywać się, pochałaniać smakołyki itp. Jest dla niej wygodny i w niczym nie przeszkadza, bardzo miękki pasek na kufę nie ociera ani nie drażni.[/quote]
Dzięki :lol: Ja będę zamawiała maszera dla pudla średniego, bo jest na nią dobry taki kaganiec ;) Wymiary tamtego są troszkę mniejsze, ale o pół centymetra, więc powinien być dobry :lol:

Link to comment
Share on other sites

Moje panny tez juz maja kagańce Maszera (wczesniej miałam czeski Chopo model na dalmatyńczyka) - był za duzy na PONki - teraz mam jeden dla suki pitbula, a drugi dla psa sznaucera średniego i pasuja na moje panny - Fotek niestety brak, bo tatanie chce pozyczyc cyfrówki.

Nie zauważyłam żadnych wiekszych różnic w kagańcach Maszera i tych czeskich.
Dlatego proponuję dobrac kaganiec na psa wg stronki czeskiej, a potem zamówic taki sam u Maszera - ja tak robiłam. :p

Oto CHOPO:
[URL="http://www.http://shop.chopo.cz/inschop/"]www.http://shop.chopo.cz/inschop/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aśka-od-dagona']Przyszedł:multi: teraz tylko musze czekac do 18.00 żeby mi go na poczcie wydali, bo listonosz tak duzych:crazyeye: paczek nie nosi...[/quote]
Jakby mu się chciało to by przyniósł ;) Do mnie zawsze wszystko przynoszą :lol:

Link to comment
Share on other sites

W jakim wieku pies powinien zacząć nosic kaganiec? Moja suczka jest nowofundlandką, ma 6 miesięcy i jeszcze nigdy kagańca nie widziała. Ale nie wiem też czy jest taka potrzeba, ponieważ mieszkamy poza miastem... Prosze napiszcie co o tym sądzicie? Mam ja przyzwyczajać do noszenia kagańca tak "na wszelki wypadek"??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...