Jump to content
Dogomania

kaganiec


Ania i Salma

Recommended Posts

mój pies ma nylon ale regulowany, na tym zdjeciu widac ze smialo moze otworzyc mordke, jednak ubieramy go tylko do weta i wtedy sciskam zeby nie ugryzł... nie mielismy okazji jechac komunikacja ale jesli.. to oczywiscie byłby taki rozwarty :cool3:

ale te kagance przedstawion na fotach Aski czy Cimi są rewelka, widziałam już ONka w takim czyms i pierwsze spostrzezenie, WYGODNY! duzy a pies szedł szczesliwy ;)

Sonix pogratulowac jeśli mieszkasz na jakiejś wsi gdzie nie ma ulic, bo spuszczanie psa przy ulicach to lekka nieodpowiedzialność, juz nie mowiąc o tym że moze zginąć pod kołami samochodu, a o tym że w wypadku mogą zginąć ludzie.

Link to comment
Share on other sites

Sonix sorry ,ale chyba masz nerówno pod sufitem! Zróbmy test ty załozył swojemu psu nylonowy kaganiec i postawisz go w słoncu w samo południe ,a ja moim psom załoze ich kagance( nie maszery niestety) ale takie w których swobodnie otwierająpaszcze i zają .I też postawie je w pełnym słoncu! Zobaczymmy czyj pies szybciej dostanie udar, lub padnie! :D

Link to comment
Share on other sites

kaganiec moze byc lekki ze skóry pies może ziać napić sie wody :)
ten też niezły

[IMG]http://img.photobucket.com/albums/v514/shangri_la/iimg_13051.jpg[/IMG]

tylko ja mam takie złe doświadczenia, ze metal może też wyrządzić sporą krzywdę kolanu lub żebra innego psa ...
oleg ostatnie zdanie mogłeś sobie darowac :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']Sonix sorry ,ale chyba masz nerówno pod sufitem! Zróbmy test ty załozył swojemu psu nylonowy kaganiec i postawisz go w słoncu w samo południe ,a ja moim psom załoze ich kagance( nie maszery niestety) ale takie w których swobodnie otwierająpaszcze i zają .I też postawie je w pełnym słoncu! Zobaczymmy czyj pies szybciej dostanie udar, lub padnie! :D [B]Super pomysł piszesz sie na to infantylna kretynko??[/B] [/QUOTE] Olek :p Marza Ci sie wakacje od Dogo ?

Link to comment
Share on other sites

A ja jestem super :P pisałam o kagańcu mojego psa, a nie dałam fotki :evil_lol:
[img]http://img400.imageshack.us/img400/8227/normal10048846kq.jpg[/img]

jednak pomimo że mój pies umie w nim otworzyc pyszczek, nie wyobrazam sobie jego w upalny dzien w jakimkolwiek kagancu.. bo my... nie wychodzimy w poludnie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patka']

[IMG]http://img.photobucket.com/albums/v514/shangri_la/iimg_13051.jpg[/IMG]

tylko ja mam takie złe doświadczenia, ze metal może też wyrządzić sporą krzywdę kolanu lub żebra innego psa ...
oleg ostatnie zdanie mogłeś sobie darowac :evil_lol:[/quote]
Hej!

Patusiu ale one nie sa z metalu;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14']A ja jestem super :P pisałam o kagańcu mojego psa, a nie dałam fotki :evil_lol:
[img]http://img400.imageshack.us/img400/8227/normal10048846kq.jpg[/img]

jednak pomimo że mój pies umie w nim otworzyc pyszczek, nie wyobrazam sobie jego w upalny dzien w jakimkolwiek kagancu.. bo my... nie wychodzimy w poludnie :evil_lol:[/QUOTE]Jakos nie widze, zeby jego mordka w tym kagancu byla w jakikolwiek sposob "unieszkodliwiona" :crazyeye:
Jak bedzie chcial zlapie za lydke jak nic :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patka']
tylko ja mam takie złe doświadczenia, ze metal może też wyrządzić sporą krzywdę kolanu lub żebra innego psa ...
[/quote]
one sa pokryte guma niby ale i tak
niestety boli zwlaszcza np w tyl kolana...
ale suczy nie puszczam do zabaw w kagancu ;)

Link to comment
Share on other sites

Hej!

To jest taka masa gumowo jakas tam-w kazdym razie lekka,mozna formowac(odchylac,zwezac etc)i naprawde fajna.Jest to jeden z nieczlicznych kagancy z kotrych jestem baaardzo zadowolona i jedyny ktory podpasowal mojej mamie(a to juz nie lada wyczyn):evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Hej!
Tak jak napisalam powyzej-jeden z najlepszych kagancy jakie dotychczas mialam:evil_lol:Lekki,wygodny psu wogole nie przeszkadza,mozna go odginac i dopasowac do pyszczka psa.

Z tego co sie orientuje dostepne sa w sprzedazy wysylkowej na allegro albo w psiej-misce,ewentualnie moze gdzies na wystawach?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Sonix pogratulowac jeśli mieszkasz na jakiejś wsi gdzie nie ma ulic, bo spuszczanie psa przy ulicach to lekka nieodpowiedzialność, juz nie mowiąc o tym że moze zginąć pod kołami samochodu, a o tym że w wypadku mogą zginąć ludzie.[/QUOTE]
Mieszkam w mieście, ale nie w samym centrum tylko na obrzeżach. Psa na smyczy prowadzę tylko od wyjścia z domu przez ulicę, gdzie spuszczana jest na łące i w drodze powrotnej. Kiedy idziemy do miasta jest oczywiscie na smyczy...
[QUOTE] Sonix sorry ,ale chyba masz nerówno pod sufitem! Zróbmy test ty załozył swojemu psu nylonowy kaganiec i postawisz go w słoncu w samo południe ,a ja moim psom załoze ich kagance( nie maszery niestety) ale takie w których swobodnie otwierająpaszcze i zają .I też postawie je w pełnym słoncu! Zobaczymmy czyj pies szybciej dostanie udar, lub padnie! :-D
[/QUOTE]
To chyba nie ja mam nierówno pod sufitem, ale ty, skoro chcesz wystawić psa na morderczą próbę :shake: Proszę zacytuj mnie, kiedy napisałam, ze kaganiec nylonowy jest ładniejszy, lepszy i go używam :angryy: Nie stawiaj mi zarzutów jezeli nie masz podstaw :plzdie: Dlaczego skasowałas fragment o infantylnej kretynce?
Nie wiem w ogole po co ta cała kłótnia i pretensje pod mój adres...Napisałam tylko, ze maszery mi nie pasują :shake: O tym, ze używam morderczych kagańców w ogole nie wspomniałam :-?

Link to comment
Share on other sites

Ale Tobie nie muszą się podobać. To pies ma się czuć w nim dobrze. Mój pies śmiało może podróżować w tym kagańcu, nieraz jest w autobusie pełno ludzi i duszno, a w dodatku upał 35 stopniowy, a w tym kagańcu może normalnie otworzyć pysk i dyszeć, co przy moim psie jest normalką. A dodatkowo mam pewność, że pies nikogo nie ugryzie :cool1:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania i Salma']Chodziło mi własnie o kaganiec w stylu Maszera :multi:

Co o nich sądzicie? Czy wiecie gdzie mogę dostac taki we Wrocławiu ?[/quote] [URL="http://www.pelna-miska.ehost.pl"]www.pelna-miska.ehost.pl[/URL]
Własciciel tego sklepu mieszka we Wrocku i ma dwa psy - owczarka niemieckiego długowłosego Dorę i akite Edo.

My mamy kaganiec Maszera od dwóch lat prawie juz i jedyny mankament, to ze lekko popekał pasek na kosc nosowa. Oprócz wielu zalet ten kaganiec ma jednak pare wad - pies nie moze sie w nim połozyc tak, zeby pysk lezał na ziemi (to znaczy da sie, ale mu strasznie niewygodnie) no i nie ma osłonek na podgarle i kosci policzkowe, wiec w razie wypadków z kagancem na pysku moze byc troche bolesnie. Ale tylko tyle zabserwowałam ;)

My mamy niepowlekany, bo jak kupywałam był akurat tymczasowo niedostepne powlekane. Na początku sie ludzie dziwnie patrzyli, ale teraz jest spoko.

[IMG]http://www.owczarek.pl/forum/uploads/HPIM1860.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nathaniel']kaganiec leci do kieszeni, ale nei wiem czy takie malutkie maszera by była dla mojego potfforka :)[/QUOTE]

Są małe np. dla sznaucerów min i jamników. Zresztą najlepiej skońtaktować się ze sprzedawcą to pewnie podpowie czy dla Twojego jakiś będzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...