Jump to content
Dogomania

kaganiec


Ania i Salma

Recommended Posts

Ostatnio widzialam na spacerze psa w rewelacyjnym kagańcu - był jakby krzyżówką metalowego i plastikowego. Niestety nie wiem jak on sie fachowo nazywa :oops:

Czy możecie powklejać tu zdjęcia kaganców, byle nie skórzanych, metalowych i materialowych? Moze wypatrze wsród nich ten jedyny :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Myślę że taki kaganiec dla dalmata jest za wąski i pies nie może pyska otworzyć :roll:[/QUOTE]
A kto tu mówi o dalmatyńczyku...? :roll: :roll: Z resztą istnieją jeszcze różne rozmiary kaganców prawda? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Może Gappay:

[URL="http://gappay.pl/images/fullsize/nahubky01.jpg"][img]http://gappay.pl/images/fullsize/nahubky01.jpg[/img][/URL]

Albo Maszer:

[IMG]http://www.pelna-miska.ehost.pl/sklep/image_func.php?img=gfx/34eb7026fce73baaedbebffaf24f5939.jpg&maxwidth=300&lang=pl[/IMG]

[IMG]http://www.pelna-miska.ehost.pl/sklep/image_func.php?img=gfx/334627c1099520a3f2111d4bc5c767b3.jpg&maxwidth=300&lang=pl[/IMG]

to tzw.kagańce fizjologiczne...

Link to comment
Share on other sites

no wlasnie te kagance maszera sa fajne:) ale widzialam fotke ONka psa w takim kagancu.. i wydawal mi sie za maly.. za to na suczce ten sam kaganiec wygladal tak jak na psiaku powyzej:)czyli dobrze:) i juz mam watpliwosci co do kupna.. bo na mojego ONa ten dla samca tez bedzie taki za barzdo dopasowany;/

Link to comment
Share on other sites

te kagance ( maszer) sa o tyle fajne ze sa tak jakby elastyczne. tzn jesli psa uwiera kaganies w okolicy.. hmmm tak jakby pod uszami to mozna odgiac a jak za luzno to zagiac tak do srodka jakby.. niewiem czy wszyscy zrozumieja o co mi chodzi.
ja kupowalam maszera na wystawie wlasnie od tego pana co je chyba robi na licencji czeskiej ( poprawcie mnie jesli zle mowie) i on mi wlasnie demonstrowal to odginanie i dopasowal dla mojej gonczuszki model " suka collie" .

Link to comment
Share on other sites

wiem jak te kagance wygladaja bo je nawet macalam;p ale chodzi mi o to , ze kaganiec dla ONa samca jets taki no.. maly;/ pies nie ma az tyle miejsca na dole zeby paszcze otworzyc na maxa i zostala jakas przestrzen i nie ma tej przestrzeni duzej przed noskiem:( a czy ktos moze mi powiedziec czy kagance gappay dla samca ON roznia sie bardzo wymiarami od maszera?

Link to comment
Share on other sites

:nerwy: :smhair2: Wiem, ze dla Was widok psa w takich kagancach to normalka.
Matko ... niechby kto u nas psa w takim zobaczyl, poploch jak nic, albo litosc: co Ci ten biedny pies zrobil ? :crazyeye:
[IMG]http://img506.imageshack.us/img506/9790/fiona41323miesicezm0qt.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

ja mam to samo : albo uciekaja:crazyeye: ( neiwiem moze mysla ze to niewiadomo jaki grozny pies ze musi taka frytkownice nosic) albo sie smieja :roll: ale na szczescie to zazwyczaj do komunikacji miejskiej a tak to tylko na chwilke zakladam na spacerze czasami zeby mi suka nie odzwyczaila sie.

Link to comment
Share on other sites

Sonix a pewnie lepiej psu założyc super modny kaganiec w którym pyska nie może otworzyć nie mówiąc o np piciu wody. Ostatania rzecz która MNIE obchodzi gdy kupuje cos psu ( kaganic, obrożę itp ) to to czy to się komus wydaje głupie. Skoro chcę kupic coś co ograniczy psa to pierwsza rzeczą którą biore pod uwage jets to czy psu bedzie w tym komfortowo( vide kaganiec humanitarny ). Podchodzenie do posiadania psa na zasadzie " czy coś nie jest głupie" mija się z celem. Gratuluję.

Link to comment
Share on other sites

Nie widzę powodu żebyś mi gratulowała :roll: .Moze mam inne podejscie od innych, ale w zyciu bym psa nie wyprowadzila w takim kagancu (bez urazy). Nie jestem tez za tym, zeby kupować psu to co jest 'trendi' i źle sie w tym czuł. :shake:

Link to comment
Share on other sites

Obie plaskomordkie panienki w tych uroczych "cylinderkach" wygladaja bosko, genialny kształt dla kagańca. :cool3:

Gratulacje były ironiczne. Aśka ma rację Twoje podejście jest infantylne. Może kiedyś zaczniesz patrzeć na dobro swojego psa a nie na to czy coś jest głupie czy nie.

Link to comment
Share on other sites

Nie wyprowadziła byś, bo co? głupio wyglada? Ale to ze dobrze sie czuje, ma mozliwosc oddychania i pelnego ziania to już sie nie liczy... może dla ciebie np.nylon lepiej wyglada, ale ten 'kaganiec'(nylonowy) to morderstwo...

Jesli najlepszy(najbezpieczniejszy i najwygodniejszy) kaganiec dla mojego psa byłby rózowy i z kokardkami to i tak by taki miał. Pies sie nie wstydzi, ja dbałości o jego bezpieczeństwo tez nie.

pozdrawiam,
Aśka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...