Jump to content
Dogomania

kaganiec


Ania i Salma

Recommended Posts

Moja mama przerabiala, bo bardziej sie na tym zna. I to juz dwa razy, pierwszy raz było podszyte filcem, ale cienszym, miekkszym i bardziej zbitym. Ale ze juz byl na wykonczeniu, to ostatnio podszylam tym co bylo pod ręką. To polar tez mocno zbity, dwie warstwy. To nie jest az tak skomplikowane, bo wbija sie w dziurki ktore juz są w skórze, największym problemem jest to zeby w nie wcelowac od dolu :p ja jeszcze przed szyciem sklejam mocnym klejem (oryginalnie tez jest sklejone) zeby po prostu nic sie nie przesuwalo przy szyciu.
Zawsze mozna spróbować samemu, jak nie wyjdzie to oddać do szewca ;)

Link to comment
Share on other sites

Oj sprzedawca to tube da ;) najlepiej w ogole olac sprzedawce chyba ze naprawdę sie zna, ale tacy zdarzają się niestety rzadko. Plastiki maja to do siebie ze na dole maja taką czesc ktora przy krótkim pyszczku wbija się w szyje. Zawsze można to ulamac i zamocować inaczej. Kupiłam ostatnio dla mojego bezzebnego yorka plastik i właśnie wszystko jest ok tylko ta część na dole, nieprzemyslane to troche. Ale pomyslalam ze sprzedam, szczególnie ze bardzo rzadko z nim gdzieś jeżdżę km. A nawet jeśli to trudno, dogo mnie zje że maly pies ma większe prawa i jeździ bez kaganca! :p

Link to comment
Share on other sites

A ja przychodzę z zapytaniem- jaki polecacie kaganiec, należący do "uginających" się, łatwo chowalnych, nieprzeszkadzający psu w leżeniu np.w pociągu, ale jednocześnie pozwalający dyszeć?

Skórznego nie polecam z prostego powodu , łatwo się deformuje a skoro chcesz go chować do kieszeni to na pewno tak się stanie :) 

Znacznie lepszy będzie materiałowy który sie nie deformuje i można zamówić na wymiar, na tyle duży by w niczym nie przeszkadzał . 

http://www.pitbull-shop.pl/p603,kaganiec-nylonowy-dowolny-rozmiar.html

 

 

 

 

 

Ja mój zamierzam " pomalować " ktoś ma pomysł czym mogę to zrobić ? to gruba podwójna taśma .

Wystarcza farby do tkanin ? 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...