Jump to content
Dogomania

kaganiec


Ania i Salma

Recommended Posts

Plastiki z reguły są dość wąskie, wyjatek baskerville. Uważam, że warto zapłacić więcej i kupić coś porządnego. Mój chodzący w kagańcu praktycznie na codzień ma już 4 lata chopo, wcześniej miał skórzany - w ciągu roku wymieniliśmy 3-4 sztuki. 

Link to comment
Share on other sites

Dobra dzięki za odpowiedzi, kupiłam nakładkę, nawet kaganiec plastikowy XS był za duży, a nakładka to wiadomo do weta i tylko na podróż busem, oczywiście wiem, że pies musi dyszeć, ale z tym nie będzie najmniejszego problemu można poluzować, aby miał to na pysku i mandatu nie będzie :P

 

I jeszcze jedno pytanie bo ta nakładka jest trochę dłuższa niż pysk bo trudno znaleźć odpowiednia na pysk który ma długość 2cm (nie wliczając nosa) i wiadomo wchodzi na nos, czy jak będzie miał ją nałożoną przez jakiś czas m.in podczas jazdy autobusem czy nie wyrządzi to "szkód dla psiego nosa" ? 

Link to comment
Share on other sites

2015-06-21_23.11.29.jpg

<br>

Co myślicie?

dla mnie wyglada troche smiesznie, ale wydaje mi sie ze jest ok jesli pies moze swobodnie ziajac. Zakonserwuj jak najszybciej skore ( CZYSTA) i bedzie ok. Ja nie konserwowalam i jak kaganiec namokl to potem stal sie straaasznie sztywny i obcieral

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Majkowska  polecam firmę Kaganiec. Zamawiałam u nich kaganiec robiony na wymiar. Genialny jest. Leży świetnie a zapłaciłam za niego nie całe 30 zł. Pół roku jeździłam po zoologach i szukałam ideału a w efekcie nic nie udało mi się kupić.

https://www.facebook.com/pages/Kaganiec-ręcznie-produkowana-galanteria-skórzana-dla-psiaków-i-nie-tylko/390538867707508?fref=ts

http://www.kaganiec.pl

Link to comment
Share on other sites

Hej otrzymałam dziś kaganiec baskerville rozmiar 5 jednak jest trochę za mały na dole jest jeszcze z 1 cm wolnego miejsca czy rozmiar 6 będzie dobry? 

[attachment=16612:20150831_170931.jpg]

[attachment=16613:20150831_170928.jpg]

[attachment=16614:20150831_170922.jpg]

[attachment=16615:20150831_170917.jpg]

Link to comment
Share on other sites

No, ma o wiele za malo miejsca, i mysle ze w rozmiarze większym tez nie będzie mial go zbyt wiele, jednak bulle przy ziajaniu nie tylko potrzebuja miejsca na wysokość ale tez na szerokosc, minus baskerow jest taki ze jest po prostu za mało rozmiarów i rodzai. Ja w moim chopo wymienilam filc na miekki polarek, moze to będzie sposob?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...