Jump to content
Dogomania

kaganiec


Ania i Salma

Recommended Posts

Też mi się wydaje, że jest  trochę za długi, ale innego niestety chyba nie dopasuje jak długość jest dobra to wtedy wysokość za mała lub szerokość. Jak np. podskoczy to kaganiec mu też się rusza niezbyt dobrze się trzyma myślę, że mógłby go sobie zdjąć bez problemu, a podczas biegania bez smyczy by mu spadł. Chyba ma niezbyt wymiarową głowę ;)

Link to comment
Share on other sites

PakoPAKO, w 15 Kwi 2015 - 8:30 PM, powiedział:

W tym sklepie co zamawiałam tylko taki był. Obetnę ten kawałek bo jak się przesunie to wystaje to nawet za nos, zastanawiam się jeszcze czy doszyć pasek między oczami bo na tym za uszami ledwo się trzyma.

Jak dla mnie jest idealny, oczywiście poza filcem. Może po prostu dorobienie dziurki na pasku wystarczy, mój czort nie jest w stanie zdjąć kagańca (tej samej firmy) nawet biegając luzem, tarzając się itp.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Może to głupie pytanie, ale czy ktoś z was widział gdzieś kolorowe kagańce fizjologiczne? Wydaje mi się, że gdzieś widziałam niebieskie i różowe i nie mogę pokojarzyć gdzie. Ewentualnie, myślicie że mogę oddać kaganiec(np. Chopo) na malowanie do lakiernika tak jak się daje rowery?

Link to comment
Share on other sites

Kagance dla chartow sa kolorowe, chopo kolorowych nie widzialam i raczej takich nie produkują :p

Pewnie bys mogla polakierowac, ale na pewno nie ten pokryty gumoplastikiem, tylko oncynkowany. No i musialabys sie dowiedziec czy opary lakieru nie zaszkodzą psu

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli pies aktywnie będzie kaganiec używał to odradzam lakierowanie , szkoda pieniędzy bo lakier szybko będzie odpryskiwał . 

są jeszcze takie rurki termokurczliwe  które świetnie oplataja drut pod wpływem ciepła ale także nie widzę sensu ;)

Link to comment
Share on other sites

Może to głupie pytanie, ale czy ktoś z was widział gdzieś kolorowe kagańce fizjologiczne? Wydaje mi się, że gdzieś widziałam niebieskie i różowe i nie mogę pokojarzyć gdzie. Ewentualnie, myślicie że mogę oddać kaganiec(np. Chopo) na malowanie do lakiernika tak jak się daje rowery?

Też gdzieś widziałam kolorowe fizjologi!
Ostatnio na ulicy minęłam panią z małym pieskiem w baskerze. Wszystko ok ale ten kaganiec był szaroniebieski. Długo się zastanawiałam czy możliwe ale chyba tak.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...