Jump to content
Dogomania

kaganiec


Ania i Salma

Recommended Posts

[quote name='colirya']Myślałam o wersji pro, ale tam z kolei miałam wrażenie, że ten filc jest za szeroki :|. Ale już zaczęłam pracować nad udoskonaleniem kagańca, będzie dobrze :).[/QUOTE]

Odcinasz? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Szczerze mówiąc, to ja bym się bała wyjść z psem w takim kagańcu...
Według mnie przez tą odpiłowaną część jest tam za dużo miejsca (wydaje mi się, że ręka by tam spokojnie weszła) i pies jakby się postarał, to mógłby chapnąć.
Dobry pomysł do przyzwyczajenia psa do kagańca (można by spokojnie podawać smaczki - przez te dziurki ciężko jest coś wcisnąć) ale chyba nic poza tym.
Takie tam, moje zdanie.

Link to comment
Share on other sites

Wiecie może jakie są wymiary najmniejszego dostępnego Chopo? Bo moja najmniejsza suczka ma do tej pory taki zwykły metalowy ale niezbyt wygodny, w prawdzie niewiele jeździ autobusami, więc używam sporadycznie ale chciałam zainwestować w fajniejszy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niewyspana']Szczerze mówiąc, to ja bym się bała wyjść z psem w takim kagańcu...
Według mnie przez tą odpiłowaną część jest tam za dużo miejsca (wydaje mi się, że ręka by tam spokojnie weszła) i pies jakby się postarał, to mógłby chapnąć.
Dobry pomysł do przyzwyczajenia psa do kagańca (można by spokojnie podawać smaczki - przez te dziurki ciężko jest coś wcisnąć) ale chyba nic poza tym.
Takie tam, moje zdanie.[/QUOTE]

Dla mnie też kagan zupełnie bez sensu.
Równie dobrze mógłby jej dyndać na pysku kantarek,podobnie by wyszło.
Jeśli kagan jest do komunikacji tylko to dla mnie nie jest bezpieczny - wystarczy że podejdzie dzieciak i wsadzi tam łapkę, kagan nie chroni przed niczym. Pomijam kwestię sterczącej kratki choć ciekawa jestem jak to ostatecznie rozwiązałaś.
Może psu jest wygodnie a gdybym bała się psów i zobaczyła boksera z pyskiem na wierzchu w kagańcu to nie czułabym absolutnie żadnego komfortu i dla mnie ten kaganiec nie byłby kagańcem.
Choć niektórzy wycinają cały dół i też uważają że pies kaganiec ma ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ejre']Wiecie może jakie są wymiary najmniejszego dostępnego Chopo? Bo moja najmniejsza suczka ma do tej pory taki zwykły metalowy ale niezbyt wygodny, w prawdzie niewiele jeździ autobusami, więc używam sporadycznie ale chciałam zainwestować w fajniejszy.[/QUOTE]

Marmara ma taki mikro kagan na sprzedaż :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ejre']Wiecie może jakie są wymiary najmniejszego dostępnego Chopo? Bo moja najmniejsza suczka ma do tej pory taki zwykły metalowy ale niezbyt wygodny, w prawdzie niewiele jeździ autobusami, więc używam sporadycznie ale chciałam zainwestować w fajniejszy.[/QUOTE]

kaganiec szpic/pinczer [url]http://allegro.pl/kaganiec-fizjologiczny-chopo-maly-szpic-pinczer-i4417202715.html[/url]
5,5cm długość jak i szerokość
6cm wysokości

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...