Jump to content
Dogomania

Koszalin krajowa terrierów22 lipca 2006 oraz krajowa wszystkich grup FCI 23lipca 2006


cardea

Recommended Posts

  • Replies 226
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Najlepiej wsiąść w taxi i spokojnie dojechać :p Ale masz dużo czasu na autobus i pobłądzenie, więc najlepiej będzie jak wsiądziesz w autobus 14 (przystanek jest przed wejściem na dworzec) i wygodnie się rozsiądziesz (ulica przy Gwardii jest remontowana, więc niezbędny jest objazd), kiedy dojedziesz do przystanku na przeciwko Politechniki Koszalińskiej i Hasiora (żelazne ptaki - chluba Koszalina ;)), wysiądziesz i skręcisz w prawo, przejdziesz na światłach i na przeciwko "klubu studenckiego Kwadrans" zobaczysz stadion.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='donna']Najlepiej wsiąść w taxi i spokojnie dojechać :p Ale masz dużo czasu na autobus i pobłądzenie, więc najlepiej będzie jak wsiądziesz w autobus 14 (przystanek jest przed wejściem na dworzec) i wygodnie się rozsiądziesz (ulica przy Gwardii jest remontowana, więc niezbędny jest objazd), kiedy dojedziesz do przystanku na przeciwko Politechniki Koszalińskiej i Hasiora (żelazne ptaki - chluba Koszalina ;)), wysiądziesz i skręcisz w prawo, przejdziesz na światłach i na przeciwko "klubu studenckiego Kwadrans" zobaczysz stadion.[/quote]

Dzieki jakoś chyba sobie poradzę autobusem :) ja zbłądze wtedy wezme taxi :) A ten przystanek na przeciwko Politechniki ma jakąś nazwę? Lepiej wiedzieć abym nie przeoczyła hi hi

Link to comment
Share on other sites

Ja dzwoniłam w sprawie obsady sędziowskiej II grupy w zeszłym tygodniu w piątek i wtedy obsada jeszcze nie była ustalona. Z trudem udało mi się dowiedzieć, że bernardyny będzie sędziował najprawdopodobniej Pan M. Bork-Grabkowski, ale to też jeszcze nie było pewne.
Chyba faktycznie najlepiej spróbować się tam dodzwonić, może będzie wiadomo już coś więcej :razz:

Link to comment
Share on other sites

Ja wysalam faxem i zadzwoniłam tak o 18:00 i Pani mi potwierdziła że doszło :)
Najlepiej samemu tam zadzwonić :)

[quote]
Godziny przyjęć interesantów: [B]wtorek i piątek 17.00 - 19.00[/B]
[/quote]

Acha i zrażaj się jak długo nikt nie odbiera bo u mnie tak było ale najwazniejsze że odebrano telefon :)

Link to comment
Share on other sites

Uff, udało mi się potwierdzić przyjęcie zgłoszenia :lol:
Co prawda najpierw okazało się, że nie ma mojego nazwiska w wykazie wystawców i miałam wysłać zgłoszenie jeszcze raz, ale na wszelki wypadek zapytałam, ile psów jest zgłoszonych w młodzieży w "mojej" rasie i okazało się, że tam był mój pies i moje nazwisko :multi: Czyli już mogę spać spokojnie :p
A stresować się będziemy dopiero przed samą wystawą :evil_lol:

Pytałam już o to w wątku sędziwoskim, ale nikt mi nie odpisał, to może tu się czegoś dowiem: czy kogoś już sędziował pan M. Bork-Grabkowski? Jakie wrażenia?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...