Jump to content
Dogomania

pies sasiada pokryl mi suke na moim podworku !powinnien za to zaplacic kare????


DALMATYNKA0987

Recommended Posts

a przez kotłownie można wejść do domu? cos słabo drzwi zamykacie ;) Raz Ci sie wpadka zdarzyła i co ... nic się nie nauczyliście a dalmatynka chociaż wysterylizowana została?? Polecam zrób masową sterylkę jak nie masz daru przewidywania ... powodzenia

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ursusek']Może powinien płacić alimenty?:grin:[/QUOTE]

haha, dobra myśl :D

[URL="http://www.dogomania.members/87795-filodendron"][B]filodendron[/B][/URL]: chodziło mi o pilnowanie suki na własnym zabezpieczonym terenie... ale ja nigdy nie miałam zacieczkowanej suki na własność i nie chcę, więc nie będę się wypowiadać na temat taktyk pilnujących ;p

sybel: czyli skoro trzymam psa w kojcu, budzie i ogólnie na dworze to taki pies ma lepiej od tego który spędza życie na balkonie? Drażnią mnie ludzie, którzy uważają, że więź z psem można nawiązać tylko wtedy, kiedy będzie on spał a nami w łóżku i jadł z naszego talerza.

Link to comment
Share on other sites

Dalmatynka, jeśli uważasz się za odpowiedzialnego opiekuna swoich suczek, to gratuluję optymizmu. Dzięki Twojej "odpowiedzialności" doczekasz się wnuków po swojej dalmatynce. Masz rację, że forum zapobiegające m.in bezsensownemu rozmnażaniu psów nie jest dla Ciebie, bo nie posiadasz elementarnej wiedzy na ten temat. Zastrzyki hormonalne lepsze od kastracji ? Znalazł się obrońca macic i jajników... Nóż mi się w kieszeni otwiera.

Link to comment
Share on other sites

HalloKally-pies nie powinien byc umieszczony ,ani w kojcu ,ani w budzie ani na balkonie te miejsca nie sa miejscem dla psow ,moze tylko doniczek z kwiatem .Z talerza tez pies nie powinien jesc chyba ze z psiego talerza.Co do spania z psem w lozku ,to rzecz gustu,lozka i przyzwolenia partnera.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]sybel: czyli skoro trzymam psa w kojcu, budzie i ogólnie na dworze to taki pies ma lepiej od tego który spędza życie na balkonie? Drażnią mnie ludzie, którzy uważają, że więź z psem można nawiązać tylko wtedy, kiedy będzie on spał a nami w łóżku i jadł z naszego talerza. [/QUOTE]


Mam balkon, na którym psy polegują. Mam łózko, czasem coś wskoczy, ale mają swoje miejsca, podobnie miski. Jeśli ma się psa ułożonego, który mieszka w domu z ogrodem, to nic nie stoi na przeszkodzie, by towarzyszył człowiekowi na codzień. Dla mnie prywatnie pies w kojcu może się znaleźć tylko, jeśli nie cierpi siedzieć w domu (np. sierść ma taką, że się gotuje), masz tyle psó na DT, że się gryzą lub pies jest w schronisku. I tyle z mojej strony.

Link to comment
Share on other sites

tak dla wiadomosci obie sunie ida do strylizacji , mam mase innych spraw i nie jestem w stanie miec psow na oku w okresie cieczki 24h a nie wyobrazam trzymanie ich cale dzien w domu kiedy sa wszyscy w pracy a mam ogrod gdzie moga sobie dowoli biegac ...tyle z mojej strony do was ;)

a koles kare dostal, jak juz wspomnialam ;))))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Dalmatynka-to co piszesz mnie przeraza i zastanawia ,po co masz wogole psy?:shake: Nie umiesz upilnowac swoich psow,zostawiasz same w ogrodzie czy podworku.Dziecko zostawione same narazasz takze na niebezpieczenstwo.Zamykanie psow w kotlowni to ci super miejsce.:-(Pies powinien byc z opiekunem ,a nie latac w ciagu dnia po podworku ,a na noc zmuszany jest siedziec w kotlowni.Podworko ,Piec ,pelna micha napewno zwierzetom nie wystarcza.:shake:

Oczywiscie jezeli masz suczki w cieczce,powinnas pilnowac i nie zwalaj winy na sasiada.Jezeli pokryl pies sasiada Twoja suczke i do tego byl agresywny do Twego dziecka to tylko Ty jestes winna ,a dotego nie dopelniasz obowiazkow rodzicielskich i zostawiasz dziecko same na podworku ,narazajac je na roznego rodzaju niebezpieczenstwo.
Dalmatynko ,wez lepiej dziecko i psy i wychodz 3x dziennie na spacery.[/QUOTE]

gdzie napisalam ze zostawiam dziecko samo??????????PYTAM GDZIE??
SUPER TEKST "PIES NIE POWINNIEN LATAC SAM PO PODWORKU":)) DLACZEGO? MOJE PSY UWIELBIAJA BYC NA DWORZE -WYLEGIWAC SIE NA TRWCE W SLONCU ITD. KIEDY MAM CHWILE ( BO W ODROZZNIENIU OD INNCH MAM TEZ INNE OBOWIAZKI A NIE NON STOP ZABAWA Z PSAMI) BAWIE SIE Z NIMI , WIEC TRZYMANIE ICH NA SILE W DOMU JEST BEZ SENSU

PO DRUGIE SKAD WICIE ZE MOJ MAZ LUB MOJ SYN NIE MAJA ALERGII????LUB INNY CZLONEK RODZINY NIE CHCE PSA W DOMU? TO CO MAM ODDAC Z TEGO POWODU JE ?BO NIE SIEDZA
NON STOP W DOMU? NIC DOKLADNIE NIE WIECI ALE NAJLEPIEJ JEST WYSKOCZYC Z TEKSTEM -JAKAAA TY NIE DOBRAAA PANI JEST BO PIESKI W KOTLKOWNI SPIA :))))

BUZKA !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DALMATYNKA0987']gdzie napisalam ze zostawiam dziecko samo??????????PYTAM GDZIE??
SUPER TEKST "PIES NIE POWINNIEN LATAC SAM PO PODWORKU":)) DLACZEGO? MOJE PSY UWIELBIAJA BYC NA DWORZE -WYLEGIWAC SIE NA TRWCE W SLONCU ITD. KIEDY MAM CHWILE ( BO W ODROZZNIENIU OD INNCH MAM TEZ INNE OBOWIAZKI A NIE NON STOP ZABAWA Z PSAMI) BAWIE SIE Z NIMI , WIEC TRZYMANIE ICH NA SILE W DOMU JEST BEZ SENSU

PO DRUGIE SKAD WICIE ZE MOJ MAZ LUB MOJ SYN NIE MAJA ALERGII????LUB INNY CZLONEK RODZINY NIE CHCE PSA W DOMU? TO CO MAM ODDAC Z TEGO POWODU JE ?BO NIE SIEDZA
NON STOP W DOMU? NIC DOKLADNIE NIE WIECI ALE NAJLEPIEJ JEST WYSKOCZYC Z TEKSTEM -JAKAAA TY NIE DOBRAAA PANI JEST BO PIESKI W KOTLKOWNI SPIA :))))

BUZKA !!!!!![/QUOTE]
Nie podnoś głosu, bo każdą sprawę da się załatwić bez krzyku, o ile włoży się w to trochę chęci ;)

po pierwsze - nie jestem zwolennikiem trzymania psa w kotłowni, a po drugie - mieszkając na wsi, powinnaś zdawać sobie sprawę z możliwych incydentów i zwracać szczególną uwagę na sukę w cieczce... jeżeli już kotłownia jest jedynym wyjściem to przynajmniej ją ZAMYKAĆ/dorobić zamek!
Twoja suka jest rasowa, czy to po prostu kundel? Wybacz, jeśli w tym wątku była już mowa na ten temat, ale nie chce mi się czytać wszystkiego od początku do końca, tym bardziej, że wszyscy piszą mniej więcej to samo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DALMATYNKA0987']
a koles kare dostal, jak juz wspomnialam ;))))))[/QUOTE]

Jak udało Ci się to osiągnąć ? Mam problem z wałęsającymi się psami, a jak już suka ma cieczkę to masakra się robi.

[quote name='Caachou_']
po pierwsze - nie jestem zwolennikiem trzymania psa w kotłowni, [/QUOTE]

No jak dla mnie kotłownia niewiele różni się od kojca :p

Link to comment
Share on other sites

jak to osiagnelam? kilka razy dzwonilam i zglaszalam do strazy gminnej ( w naszej wsi kazy pies ma numer przypisany i musi go nosic) wiec nie bylo ciezko udowodnic czyj to pies , po drugie dowod na kamerze -powiedzialam ze boje sie wyjsc na dwor z dzieckiem bo pies na nasz widok sie jezyl itd. a to w koncu moje podworko

Link to comment
Share on other sites

a i do[B] IZA.[/B] - TWOIM ZDANIEM TRZYMANIE PSA W KOTLOWNI PRZEZ NOC NICZYM SIE NIE ROZNI OD TRZYMANIA GO W KOJCU PRZEZ 24 H??? BO WLASNIE TAK WYGLADA TRZYMANIE PSA W KOJCU W WIEKSZOSCI PRZYPADKOW -W KOJCU RACZEJ MOJA DROGA NIE MA OGRZEWANIA A W KOTLOWNI JEST CIEPLO JAK W DOMU ,WIEC PROSZE NIE PISZ MI TU GLUPOT ,MOJE PSY JAK CHCE TO WCHODZA DO DOMU ALE SPIA W KOTLOWNI

PO TYM ZDJECIU WIDAC zE MOJA PSY MAJA PRZESRANE;)

[URL=http://img580.imageshack.us/i/p1110016.jpg/][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/1917/p1110016.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 9 months later...

Booże.. Jakie wy tu ludzie głupoty wypisujecie to się w bani nie miesci..
Czy wy się słyszycie?
Po pierwsze :
Skoro [B]Dalmatynka [/B]ma ogrodzoną posesję, i biegają po niej jej psy to jako jedyna ma jak największe prawo by je tam puszczać. Jeżeli sobie tego nie zyczy to zaden inny pies NIE MA PRAWA WSTĘPU na teren jej posesji.. Czyli wy twierdzicie, że jej suka (nawet jeśli ma cieczkę) nie może biegać po wlasnym ogrodzonym podwórku?! Jeżeli ktoś ma pracę to nie jest w stanie robic 10 rzeczy na raz. Suka ma prawo viegac po swoim podwórku.. puknijcie się w czółka tylko tak porządnie ;)
Po drugie :
Powiem wam, że moje psy także śpią w kotłowni (w której jest także pralnia, i lodówka na ich jedzenie) i uwielbiają w niej przebywać.. Jest tam cieplutko, miło i przytulnie. Napewno lepiej niż zimą w kojcu, tak jak pewnie niektórzy z was trzymają swoje psy..

ogółem, jeśli [B]Dalmatynka [/B]nie chciała sterylizowac suczki to nie mieliście prawa jej do tego zmuszać , co zrobiliście.. być może nieświadomie.. Ale ja pewnie też bym tak zrobiła gdyby wszyscy na mnie naskoczyli i aż w takim stopniu zniechęlcili do korzystania z forum.
Zgadzam się w 100%, że własciciel ojca szczeniaka pownien dostać mandat za niedopilnowanie swojego psa + jego wałęsanie sie po cudzej posesji + wdarcie się do domu + koszta właćiciela suczki jakie zwiazane są z ciążą suki..

Tyle ode mnie ..



Śliczne psiaki, i szczeniaczek też ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Falkaa']Booże.. Jakie wy tu ludzie głupoty wypisujecie to się w bani nie miesci..
Czy wy się słyszycie?
Po pierwsze :
Skoro [B]Dalmatynka [/B]ma ogrodzoną posesję, i biegają po niej jej psy to jako jedyna ma jak największe prawo by je tam puszczać. Jeżeli sobie tego nie zyczy to zaden inny pies NIE MA PRAWA WSTĘPU na teren jej posesji.. Czyli wy twierdzicie, że jej suka (nawet jeśli ma cieczkę) nie może biegać po wlasnym ogrodzonym podwórku?! Jeżeli ktoś ma pracę to nie jest w stanie robic 10 rzeczy na raz. Suka ma prawo viegac po swoim podwórku.. puknijcie się w czółka tylko tak porządnie ;)
Po drugie :
Powiem wam, że moje psy także śpią w kotłowni (w której jest także pralnia, i lodówka na ich jedzenie) i uwielbiają w niej przebywać.. Jest tam cieplutko, miło i przytulnie. Napewno lepiej niż zimą w kojcu, tak jak pewnie niektórzy z was trzymają swoje psy..

ogółem, jeśli [B]Dalmatynka [/B]nie chciała sterylizowac suczki to nie mieliście prawa jej do tego zmuszać , co zrobiliście.. być może nieświadomie.. Ale ja pewnie też bym tak zrobiła gdyby wszyscy na mnie naskoczyli i aż w takim stopniu zniechęlcili do korzystania z forum.
Zgadzam się w 100%, że własciciel ojca szczeniaka pownien dostać mandat za niedopilnowanie swojego psa + jego wałęsanie sie po cudzej posesji + wdarcie się do domu + koszta właćiciela suczki jakie zwiazane są z ciążą suki..

Tyle ode mnie ..



Śliczne psiaki, i szczeniaczek też ;)[/QUOTE]

popieram w całej rozciągłości... teraz jak Twój pies nie śpi z Tobą w łóżku i nie zajmujesz się nim 24h na dobę, to już Ci radzą go oddać. są gorsze rzeczy na świecie od ciepłej kotłowni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...