Jump to content
Dogomania

Reksio - rozczochrany Mazur . HAPPY END W PIĘKNYCH OKOLICZNOŚCIACH PRZYRODY !!!!


farmerka63

Recommended Posts

  • Replies 325
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='farmerka63']NIEEE :(

Nie ma takiego numeru ....

Poszukiwania w ggoglach tego stowarzyszenia nie dały rezultatu. Może juz nie istnieją ? Spróbujcie też - może będziecie miały więcej szczęścia....[/QUOTE]

Kurczer,to nie wiem.......

A patrzyłaś na mapę pomocy dogo z tamtych rejonów czy jest ktoś z dogo?mi niestety się ta mapa nie otwiera.

Link to comment
Share on other sites

Sposób na dobranie się do mapy pomocy. Wrzućcie w google takie hasło, bez spacji:

dogomaniacy+miasto, czyli np. jeśli chcę kogoś znaleźć z Warszawy robię to tak: dogomaniacy+Warszawa

Na ogół w jednym z pierwszych linków pojawia się mapa dogo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='farmerka63']Ja jestem jak najbardziej ZA. Tylko kto zna sprawdzony hotelik na Mazurach ? Mazurki , do których napisałam, milczą...[/QUOTE]

farmerko :lol: ja nie znam zadnego w tych okolicach, ale jesli nie ma tam niczego , to przerzucimy go dalej. Moze uda sie zalapac jakis transporcik. Moze ten sasiad bedzie chcial pomoc w podwiezieniu na trase? Nie ma sytuacji bez wyjscia.....;)

EDIT: czy psiak przebywa w okolicach Olecka ? z mapy mi wychodzi ok. 30 km do Elku z tego miasta. Moze wiec szukajmy kogos z Elku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='farmerka63']Dzwonię jeszcze do Pani Prezes Warmińsko- Mazurskiego Stowarzyszenia na Rzecz Obrony Praw Zwierząt z siedzibą w Pasłęku. Kawał drogi do Zawad, ale mogą mieć informacje , gdzie możemy Reksia umieścić...[/QUOTE]

Obawiam się, że polecą schronisko:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='farmerka63']Mapy tez nie widzę :( Może trzeba mieć jakieś szczególne pełnomocnictwa ??? A może jest, tylko schowana ?

Piszę do emdziołka i kasiak27 ...[/QUOTE]

Czy moze odpisaly? Kasiak27 jest na Mapie pomocy..trzeba pisac do ciotek...zaczynam reklamowac moze cos znajdziemy.
DEklaracje tez by sie przydaly..

Link to comment
Share on other sites

Wyslalam zapytanie do DT tutaj:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/193144-PTD-(Poznań[/URL])

Obawiam sie, ze szukanie hoteliku w tych okolicach jest z gory skazane na niepowodzenie. Poza tym, nawet gdyby sie jakis znalazl, to kto bedzie w stanie monitorowac Reksa ? Mamy juz przykre doswiadczenia z hotelikami i wg mnie lepiej dmuchac na zimne :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...