Jump to content
Dogomania

Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu


kasiaprodex

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chory to ten???
[IMG]http://img221.imageshack.us/img221/8283/choryoo0.jpg[/IMG]


A jednak jakis dobek jest w schronie...
Kurcze, wczoraj gdzies na jakims watku ktos pytal czy jest do wyciagniecia jakis dobek ze schronu...
Moznaby Go pokazac "Dobermanowcom", co?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mośka']Chory to ten???
[/QUOTE]
Hmm, to raczej nie jest chiński grzywacz :cool3:
Przepraszam ale rozbawiło mnie Mośka twoje pytanie...W sumie to nie ma się z czego śmiać :oops: ....
Nie wygląda mi to na zaraźliwe (może na tle hormonalnym), ale martwi mnie że ten choryu jest w boksie z innym psem :roll:

Dobek to jest taki "ala" dobek...ale spróbować można. Z Żanetą jako z ogarem się udało ;-)

Pauliko nie ma sprawy!:p Czy ten chory pies ma na skórze jakieś zmiany, zaczerwienienia , rany? Czy tylko jest "łysy" ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osiolek']Zmysl, mysle ze najlepszym wyjsciem bedzie, jesli - majac jakas nazwe fundacji ktora Cie interesuje - spytasz na forum czy ktos o niej cos wie.[/quote]
Ok, o to chodzi. Różne informacje dostaję przy okazji nanawiania ludzi do pomocy, więc pomyślałem sobie, że zasięgnę opinii bardziej doświadczonych. Np. mam kolegę ,który jakoś tam wspiera schronisko w Korabiewicach.

Link to comment
Share on other sites

Kochane, mam zainteresowaną dziewczynę która szuka

to info z kilku wiadomości :
1. Po pierwsze czy nadaje sie na mieszkanie na dworzu. Co prawda buda jest dobrze ocieplana ale nie chcialabym by pies chorowal i zle sie czul.

2. Piesek jest dla babci ktora mieszka w domu z ogrodem.Ale glownie ja sie bede nim opiekowac,a poniewaz mam pudla to chcialabym zeby psy sie polubily,dlatego wazne jest zeby nie byl agresywny do innych psow i kotow(bo sasiedzi maja ich sporo i przychodza na babci podworze).

3. Babcia miala wczesniej owczarka i ona szuka czegos podobnego....ale jesli bylby lagodny dla psow,mlody i duzy to ja ja namowie:-)

4. wolalabym zeby byl to psiak do poltora roku.Tak jak pisalam wczesniej to nie dla mnie piesek a dla babci.Ona chcialaby by byl mlody duzy i zgadzal sie z psami i kotami.Mi tez zalezy zeby lubil inne psy,moze to byc tez suczka baz roznicy. Dziekuje za odpowiedz.

5. Mieszkam w Warszawie we Włochach.Współpracujesz moze z jakims schroniskiem?Moze to byc pies nawet stamtad,oczywiscie wolalabym zeby byl za darmo...bo babcia miala suczke i niedawno musilismy ja uspic bo miala raka.I niestety strasznie duzo pieniazkow wydalismy na nia przez ostatni rok bo chcielismy ja leczyc ale sie nie udalo:-(

Link to comment
Share on other sites

trafiła do mnie przez ogłoszenie DRAGONA - ale On już znalazł DOm, proponowałąm jej HUZARA - 7 lat , ale jednak babcia wolałaby młodszego PIESA. Swoją drogą to mnie trochę poirytowało, ale jakoś mi to przeszło :cool1:, hmmmmmmmmm............ No cóż, powiedziałam Jej że popytam.

Link to comment
Share on other sites

Nika do budy niebardzo no i chyba za mała, Gabi z stara (według wymagań oczywiście)iona domowa jest, Basza chyba dość temperamentny jest...Perły "zlokalizować" nie mogę.
I to jest właśnie problem , że starsza osoba chce młodego a młode często głupiutkie są jeszcze...

I tak będzie najlepiej! Szukamy ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania W']Nika do budy niebardzo no i chyba za mała, Gabi z stara (według wymagań oczywiście)iona domowa jest, Basza chyba dość temperamentny jest...Perły "zlokalizować" nie mogę.
[B][U]I to jest właśnie problem , że starsza osoba chce młodego a młode często głupiutkie są jeszcze...[/U][/B]

I tak będzie najlepiej! Szukamy ...[/quote]


No właśnie....:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Aniu W, nie jestem w stanie dokładnie Ci powiedziec czy on mial jakies plamy czy zaczerwnienienia..Nie widzilam go z bliska, i nie chcę sie mylic. Ale wydaje mi się ze mial w niektórych miejscach( jezeli sie przyjrzysz to na zdjęciu nawet widac ze w niektorych miejscach ten rozowy jesy ciemniejszy...).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...