Jump to content
Dogomania

Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu


kasiaprodex

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mikimol a dasz radę go dowiesc do Beaty na Wlochy? tam na ogrodzie u niej zostawiamy co kto ma, będzie bus i zawiezie do schroniska.
Gallegro chcialam Ci przypomnieć, że jesteśmy w Unii........standardy się zmieniają......:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A do czego ma służyć ten narożnik? Do spania dla ludzi czy dla psiaków?
I czy on ma stać w ogrodzie u Bei pod gołym niebem? Jeżeli zapakuje go do samochodu, to mogę go zawieźć nawet do Węgrowa, pod warunkiem, że ktoś uczynny wskaże mi drogę (czytaj: pojedzie ze mną).
O przeznaczenie pytam dlatego, że jeżeli ma on służyć ludziom to trzeba dotransportować go w stanie w miarę nienaruszonym. Jeżeli ma być wykorzystany w innch celach,, to można by go może trochę bardziej rozebrać na części.
Postaram się dziś sprawdzić, czy są szanse na wpakowanie go do mojego samochodu. To jest sedan, co prawda z dużym bagażnikiem, ale kiepsko to widzę. Jeżeli byłoby kombi lub taki samochód co można złożyć tylne siedzenia, to byłoby łatwiej.

Link to comment
Share on other sites

To ja na spotkanie zakręcę ciasto ze śliwkami :-)
Folen to zastanów się... A o której byłabyś w schronisku ? Nie wiem jeszcze ile osób się ze mną zabierze ( zapraszam :-) ) ale samochód mam właściwie 5-osobowy więc myślę, że w drodze powrotnej znalazłoby się miejsce i dla ciebie ;-) W dowodzie rejestracyjnym mam napisane , że nie mam miejsc stojących więc musiałabyś siedzieć ;-)
[B]Czy ewentulanie , gdyby było więcej osób zainteresowanych, niż miejsc w moim aucie to czy ktoś jeszcze zadeklarowałby się , że z W-wy pojedzie samochodem ?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania W']To ja na spotkanie zakręcę ciasto ze śliwkami :-)[/quote]
ubiegłaś mnie z tym ciastem ze śliwkami....i teraz musze siedziec i myśleć co by tu jeszcze wykombinować.....
Aniu czy mozna się zapisac u Ciebie na miejsce w samochodzie?

Link to comment
Share on other sites

Mikimol, ten narożnik będzie slużyl ludziom , postawimy go w barakowozie, ale jak będzie potrzeba to i chory psiak sie prześpi na nim.......;)
Kochani musimy sie zebrać tak, żeby każdemu pasowalo.
Oj dziewczyny dziewczyny u mnie TZ lub syn kręcą ciasto.........:p

Link to comment
Share on other sites

Marzenko, gratulacje!!!!! :-)
Tak powinno byc!!!!
U mnie nikt nie kreci (przynajmniej ciasta ;-) ), bo my wszyscy mamy rowny zapal do kuchni, ale mojej mlodszej chlopak sie udal - nie tylko dla nich robi zapiekanki, ale jeszcze nam cos od czasu do czasu skapnie :-)

Link to comment
Share on other sites

Masz bardzo zdrowe i madre podejscie do zycia - wiekszosc tescoiwych zwalcza synowe, nie zdajac sobie sprawy z tego, ze kazde wyjscie jest zle - jesli im sie uda - na starosc beda gotowac nie tylko sobie ale i synkowi, jesli synowa zwyciezy - kontakty z synkiem sie urwa.

Ja teraz czekam az druga cora znajdzie takiego, ktory dobrze sprzata - wtedy na starosc bede nakarmiona i bede miala czysciutko ;-)
Zgadzam sie z ta organizacja :-)

Link to comment
Share on other sites

zbieramy pieniązki na budowę kojca do przetrzymywania psiaków na tymczasie u Folen. niestety folenka nie dysponuje kaską żeby ten kojec wybudować - chciała sprzedać(z żalem) swoja gitarę ale nie było zainteresowania, więc tak pomyslalam - moze udało by się uzbierać na AFN troszke pieniązków na ten kojec...małymi kroczkami wybudujemy.
jeśli ktos chce pomóc to wpłaty na AFN z dopiskiem "kojec tymczasowy dla psów z Węgrowa"
ja jutro kilka złociszy postaram sie wysłać.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olga132'].....Aniu czy mozna się zapisac u Ciebie na miejsce w samochodzie?[/quote]

Olga, dobrze kombinujesz... ja na wszelki wypadek przyjadę autobusem. Kto wie... przy takiej okazji to i lampka szampana nie jest wykluczona ;).


PS. Nic z tego... zapomniałem, że mam zabrać Wandzię i przy okazji trochę żarła dla psiaków.
Zaraz, zaraz, Wandzia ma przecież prawo jazdy... będzie dobrze :-).

Link to comment
Share on other sites

Ja mam już niestety pełny samochodzik...Trzymam miejsce dla Olgi ;-) + moja koleżanka (nowa osoba zawsze się przyda ;-) )i chyba druga , która ...UWAGA ! może nie wróci sama ;-) . Nie chcę zapeszać ale mają w rodzinie pewne plany dotyczące psa tylko sprawa jest do przedyskutowania , więc to jeszcze nic pewnego. Jeżeli zwolni się jakieś miejsce to dam znać.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="SeaGreen"][B]UPRZEJMIE DONOSZĘ ŻE OFICJALNIE RUSZYŁ TYDZIEŃ POMOCY ZWIERZĘTOM ![/B][/COLOR]
W ciagu jednej rundki z losami dziewczyny zebrały [COLOR="#2e8b57"][B]77[/B][/COLOR] złotych :-)
Ja mam już kąt w pokoju zawalony karmą i innymi darami .
A to dopiero pierwszy dzień...
Dzięki wielu wspaniałym osobom mogłam przygotać 200 losów ( a pod każdy kryje się nagroda, choćby drobiazg). Jednak jeżeli zainteresowanie nadal będzie tak duże to chyba będę musiała dorobić ...
Dlatego jeżeli ktoś mógłby przekazać jeszcze fanty dla dzieciaków ze szkoły podstawowej to proszę o kontakt. Obiecuję, że nic się nie zmarnuje ! Te , które ewentualnie nie zostaną wykorzystane tym razem zostaną przeznaczone na następną, wiosenną loterię :-)
Jednocześnie chciałbym prosić,aby za pieniądze, które zbierzemy została / y zakupione buda/y. Przygotuję wtedy z dzieciakami odpowiednią tabliczkę do przytwierdzenia ;-)
Myślę, że sprawiłoby to im dużą radość , gdyby mogły zobaczyć konkretny efekt tej zbiórki :-)

Link to comment
Share on other sites

najnowsze wieści....Mamy 176 złotych !!! To oznacza 88 losów sprzedanych ( z 200 ). W imieniu całej społeczności szkolnej oświadczam, że teraz to już żądamy budy z naszego imienia, a nie prosimy ;-)
Dramatycznie potrzebuję fantów, bo loteria ma być do końca tygodnia...
Olga dałoby radę z tymi obrazkami w najbliższym czasie... plizzzz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...