Jump to content
Dogomania

Artemis !?


marko69

Recommended Posts

Znajomy który zajmuje się rzeczami weterynaryjnymi przekazał mi taką informcje, ze w połowie pazdziernika bedzie juz dostępna ta karma. Juz czekam, widziałem strone dog foods analisys, i patrząc na oceny jestem ciekaw czy jest aż tak swietna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marko69']Znajomy który zajmuje się rzeczami weterynaryjnymi przekazał mi taką informcje, ze w połowie pazdziernika bedzie juz dostępna ta karma. Juz czekam, widziałem strone dog foods analisys, i patrząc na oceny jestem ciekaw czy jest aż tak swietna.[/QUOTE]

Daj znać jak już będzie. Sama chętnie kupię na próbę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='karoten']18 złotych za kg karmy zbożowej? (ryż, jęczmień, owies :loveu:) główny składnik karmy - kurczak, a czy kurczak organiczny, czy tez ten z farmy nafaszerowany anabolami i hormonami?[/QUOTE]

He, he, pytanie! Oczywiście, że organiczny. Karma pierwsza klasa!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Artemis też jest w Zielonej Górze jakby ktoś szukał, na oś. Pomorskim 12 niedawno się otworzył sklep, na razie widziałem małe worki ale mogą dostarczyć duże wory, z zamówieniem nie ma problemu, tak mi przynajmniej powiedział sprzedawca. Jak skończy mi się Royal to wypróbuję tę karmę, ciekawe czy taka dobra jest faktycznie, bo niby skład mają niczego sobie, ale czy psiaki dobrze przyswoją to się okaże. A kupił już ktoś z Was tę karmę?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...