Jump to content
Dogomania

kupno staffordshire


bromkalukasz

Recommended Posts

a ja miałam to szczęście, że miałam zaledwie godzine drogi! :cool1: ale teraz się uparłam na białą stafficzkę - ciekawe gdzie za nią pojadę :razz: ale to jeszcze daleko...
Za to najbardziej zainteresowany zniknął :roll:

Link to comment
Share on other sites

polecam schroniska,tam nawet sa biale.lecz chyba nie kolor jest wazny,tylko milosc,opieka i odpowiedzialnosc.te co sie znajduja w schronisku tez ktos wziol z hodowli,ale tak wyszlo ze znalazly sie tam gdzie sa,a przeciez nie o to chodzi.bo sama mam dwa amstaffy,jeden z konkretnej hodowli,zas drugiego znalazlamw lesie przywiazanego do drzewa,wtedy mial okolo 4 miesiace,jak sie okazalo pies z rodowodem a wlesie porzucony.wiec lepiej pomoc tym bidulka co patrza zza krat.one przeciez sa takie same jak te z hodowli tylko nie maja pana..........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bongobongo'][B][SIZE=4][COLOR=blue]Ale przyznasz chyba, że WARTO!!!!!! :eviltong: [/COLOR][/SIZE][/B][/quote]


[SIZE=4][COLOR=blue]OJ BONGO TY o TYM TERAZ WIESZ NAJLEPIEJ:lol: [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]jak to u mnie jest,[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]...CZASEM NAWET I CAAAŁĄĄĄ POLSKĘ HI HI:evil_lol: [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]ALE JESZCZE ĆŚŚŚŚŚ...POZDROWIONKA!!![/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patka']a to jest prawda :lol:[/quote]

[SIZE=4][COLOR=darkolivegreen][B]PATI "SENKJU" ZA ZROZUMIENIE HI HI![/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=4][COLOR=#556b2f]...NO WŁAŚNIE A GDZIE TEN ZAINTERESOWANY?[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#556b2f][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#556b2f]A MOŻE JUŻ SIĘ ROZMYŚLIŁ?:evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...