Jump to content
Dogomania

Chore serce Grety-pomóżmy suni!!!Liczy się każda złotówka i każda rada!Ratunku!


jostel5

Recommended Posts

  • Replies 812
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozmawiałam z Markiem niedawno...

Greta ma się dobrze,uszy i serducho-też! Niestety,sunia okazała się być alergiczką...Jest kochaną ,ale drogą w utrzymaniu ,przytulanką.Najlepiej czuje się w domu ,podwórko-to tylko teren do pobiegania przez chwilę i wysiusiania!

Marek uważa ,że Greta będzie już Jego tymczasem na wieki wieków amen ,bo kto by zechciał dać dom ogromnej ,piecuchowatej suni-alergiczce ,przywiązanej do swojego Tymczasowego Pana całym psim sercem....

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Następna nieciekawa przypadłość Greci. Zaczęła jej nadmiernie wychodzić sierść. Nie jest jeszcze zimno a Greta szczękała zębami i siedziała w domu bo było jej zimno. Znajomy weterynarz zasugerował badania tarczycy. No i okazało się że Greta ma niedoczynność tarczycy. Jeszcze nie miałem tak schorowanego psa w życiu. Strasznie mi jej szkoda. Dziś zaczęliśmy leczenie. Dobrze że są ludzkie odpowiedniki strasznie drogich leków weterynaryjnych bo musiał bym chyba "żebrać pod kościołem".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']wrzuc jakies fotki nam na pocieszenie ..[/QUOTE]


[IMG]http://images63.fotosik.pl/147/0e1b40b9fedaa12dgen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images61.fotosik.pl/147/725ef54acaf1b0fcgen.jpg[/IMG]

Nurek kałużowy

[IMG]http://images64.fotosik.pl/147/ebfe6b056c463c80gen.jpg[/IMG]

Edited by qeram
Link to comment
Share on other sites

[quote name='bakusiowa']Nareszcie są wiadomości. Mogłyby być przyjemniejsze. Czy Greta ma środki na lekarstwa?[/QUOTE]


No cóż, muszę sobie jakoś radzić chociaż lekko nie jest. Grecia jest już moim psem i jak podjąłem taką decyzję to z wszystkimi konsekwencjami.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

qeran  własciciel GRety 

 

nieżyje 

 

Greta szuka domu 

 

 

 

 

Nasz kolega, a ich pan odszedł - potrzebne domy i wsparcie. 

cytuję

" Na pewno część z Was rozpoznaje na zdjęciach naszego kolegę Marka Bauera. Człowieka, który działając w patrolu interwencyjnym Fundacji Azylu pod Psim Aniołem, pomógł setkom zwierząt. Uratował je od niechybnej śmierci w lasach, na polach, na drogach, zabrał interwencyjnie ze złych warunków, który, kierując się olbrzymim sercem potrafił pojechać na pomoc zwierzakowi w święta, sylwestra, w nocy, który spieszył z pomocą również zwierzętom dzikim. Marek był odważny, nie bał się trudnych sytuacji. Takich ludzi spotyka się rzadko. Marek odszedł nagle i niespodziewanie rano, 26 czerwca 2015 r. wśród swoich psów. Do tej pory nie możemy w to uwierzyć."

Greta i Tekla czekają na nas, na naszą pomoc!!

Nasz kolega zwierzolub, cudny człowiek o złotym sercem 
odszedł nagle .... 
Pozostawił 3 psy, które kiedyś ktoś porzucił, a on zabrał do siebie, wyleczył, podarował im swój dom i swoje serce. 
Teraz nagle ten cudowny dom i tego wspaniałego człowieka straciły ... 

Znalazły schronienie w Fundacja Azylu pod Psim Aniołem, na pewno mają tam dobrze, ale czy tak dobrze jak w domu Marka??
Na pewno są wystraszone, nie wiedzą dlaczego tam są??/ i co się stało. 

Pomóżmy im szukać domu - Tekla mix onka i Greta bernardynka. 
Wiem, że o dom ciężko dla dużego psa, a tu chcemy szukamy najlepiej domu wspólnego. 

Psy są bardzo zżyte ze sobą, spokojne, grzeczne, kochane.
Ogłoszenia mile widziane. 

Greta i Tekla potrzebują karmy 
Karma Grety to farmina Hypoallergenic egg&potato Vet Life 180 zł za worek, a Greta zjada aż 2 worki na m-c. 

Czy ktoś podaruje Grecie worek karmy ?? Może ktoś się zdeklaruje i dorzuci na jedzonko? Więcej inf na pv 
lub Fundacja Azylu pod Psim Aniołem

deklaracje i inf o psach 
lub pod nr tel 513 312 070 p Ewa

 

 

 

inf    https://www.facebook.com/events/352967231581231/352967631581191/

 

 

 

bardzo prosze pomózcie 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...