Jump to content
Dogomania

celestynow -jakie zamiary ma nowy prezes toz


mtf zalesie

Recommended Posts

  • 5 months later...
  • Replies 291
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='milamini']No nieźle- mi juz słów brakuje na to się ogólnie wyrabia. Z pseudofundacji znikają rasowe psy, nawet mające właścicieli odnalezionych, w schronach jeszcze gorzej, a świadomość społeczna problemu prawie zero.[/QUOTE]
Mozna wiedziec z ktorej psudofundacji znikaja psy rasowe, czy w typie rasy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']....i 200 psów pojechało nie niemiec i na dodatek do miasta,które nie istnieje.......i nikogo to nie dziwi????[/QUOTE]
Chyba nie czytalas linka ktory wkleilam a wypadalo by zeby mozna na ten temat dyskutowac.

cytatat
W świetle okoliczności podniesionych przez skarżącego, iż brak jest w Niemczech
miejscowości o nazwie „Noise", gdzie prowadzone ma być wg. dyrektorki schronisko, dokąd
rzekomo wywieziono 200 psów z Celestynowa zapisując jej w ewidencji jako „adoptowane",
należy tą kwestię także wyjaśnić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Chyba nie czytalas linka ktory wkleilam a wypadalo by zeby mozna na ten temat dyskutowac.

cytatat
W świetle okoliczności podniesionych przez skarżącego, iż brak jest w Niemczech
miejscowości o nazwie „Noise", gdzie prowadzone ma być wg. dyrektorki schronisko, dokąd
rzekomo wywieziono 200 psów z Celestynowa zapisując jej w ewidencji jako „adoptowane",
należy tą kwestię także wyjaśnić.[/QUOTE]
No o tym właśnie napisałam, że to ze schroniska, którego kierowniczka tak bardzo płakała w TV, że chce poprawić los psów znajdujących się tam i że tak bardzo zależy jej na tych biedakach.........jestem w szoku ................już chyba nikomu nie można wierzyć........:(

Już kolejny raz zarzucasz mi, że nie umiem czytać ze zrozumieniem.............kończyłam "starą" szkołę i uczono nas tego ;).
I wierz mi, że zrozumiałam co przeczytałam.........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']No o tym właśnie napisałam, że to ze schroniska, którego kierowniczka tak bardzo płakała w TV, że chce poprawić los psów znajdujących się tam i że tak bardzo zależy jej na tych biedakach.........jestem w szoku ................już chyba nikomu nie można wierzyć........:(

Już kolejny raz zarzucasz mi, że nie umiem czytać ze zrozumieniem.............kończyłam "starą" szkołę i uczono nas tego ;).
I wierz mi, że zrozumiałam co przeczytałam.........[/QUOTE]
z twojego wpisu wywnioskowalam ze nie przeczytalas postanowienia Sadu, bo nie powolujesz sie na niego a jest to miedzy innymi sprawa do wyjasnienia przez prokurature co tez zarzuca Sad prokuraturze.

Link to comment
Share on other sites

Z tego właśnie tekstu te informację zaczerpnęłam, bo nie wiedziałam o tym i w swej naiwności myślałam, że kogo jak kogo, ale schroniska TOZ u nie można podejrzewać o takie draństwo. Jak widzę przed oczami tę kobietę płaczącą w TV, to nóż w kieszenie się otwiera :angryy:.
Pamiętam jak wielokrotnie widziałam ją w programach prowadzonych przez pana redaktora M. O. Tak bardzo zawsze starał się pomóc.......,.
Nie chcę nawet myśleć jak skończyły te psy.....:(
Jestem przeciwnikiem eutanazji, ale uważam, że lepiej uśpić psy u nas niż wysyłać w takich ilościach na .............poniewierkę......bo chyba już nikt nie wierzy w to, że te psy trafiają na niemieckie kanapy.......

Link to comment
Share on other sites

Nie ma miejscowości Noise w Niemczech, bo to jest zapis fonetyczny miejscowości, której zapis po niemiecku jest inny. Zapewniam Was, że psy te nie poszły na "poniewierkę" i że są "na niemieckich kanapach". Wstawić tu zdjecia?

Przedstawiciele tej organizacji byli na kilku spotkaniach w Zarządzie TOZ, razem z tłumaczami, architektami, prawnikami i pieniędzmi które oferowali na budowę nowego schorniska w Celestynowie i co????..... i wielkie G..... i obciach....... !!!! TOZ nie potrzebuje żadnej pomocy, psy mają sie tam świetnie i opływaja w dostatki!!!!

Edited by tanitka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='tanitka']Nie ma miejscowości Noise w Niemczech, bo to jest zapis fonetyczny miejscowości, której zapis po niemiecku jest inny. Zapewniam Was, że psy te nie poszły na "poniewierkę" i że są "na niemieckich kanapach". Wstawić tu zdjecia?

Przedstawiciele tej organizacji byli na kilku spotkaniach w Zarządzie TOZ, razem z tłumaczami, architektami, prawnikami i pieniędzmi które oferowali na budowę nowego schorniska w Celestynowie i co????..... i wielkie G..... i obciach....... !!!! TOZ nie potrzebuje żadnej pomocy, psy mają sie tam świetnie i opływaja w dostatki!!!![/QUOTE]
O tak bardzo prosimy o zdjecia 200 psow na kanapach w nowych domach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Z tego właśnie tekstu te informację zaczerpnęłam, bo nie wiedziałam o tym i w swej naiwności myślałam, że kogo jak kogo, ale schroniska TOZ u nie można podejrzewać o takie draństwo. Jak widzę przed oczami tę kobietę płaczącą w TV, to nóż w kieszenie się otwiera :angryy:.
Pamiętam jak wielokrotnie widziałam ją w programach prowadzonych przez pana redaktora M. O. Tak bardzo zawsze starał się pomóc.......,.
Nie chcę nawet myśleć jak skończyły te psy.....:(
Jestem przeciwnikiem eutanazji, ale uważam, że lepiej uśpić psy u nas niż wysyłać w takich ilościach na .............poniewierkę......bo chyba już nikt nie wierzy w to, że te psy trafiają na niemieckie kanapy.......[/QUOTE]
jak mozemy zauwarzyc, bardzo latwo o zla interpretacje naszych wpisow. A swoja droga zwlaszcza schroniska TOZowskie pozostawiaja wiele do zyczenia.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że to nie miejsce na moje wywody o w/g mnie i nie tylko mnie pseudofundacji (inaczej tego nazwać nie mogę). Przedstawiciel tejże jest zresztą obecny na Dogo i jest chwalony - my mamy inne doświadczenia niestety.
Nie mówię, że Celestynów jest teraz "be", sprawdzałam to schronisko, bo dzieci w szkole robiły zbiórkę, która tam trafiła zresztą. Ogólnie chyba nie ma schronu w Polsce, który by nie miał czegoś "za uszami"- kwestia kiedy i jakich przypadków. I tylko można się starać o poprawę tego stanu. Żmudna to robota, a bez wsparcia "z góry" jeszcze gorsza. Jak się słucha wypowiedzi wetów powiatowych, wojewódzkich, czy samorządów to aż......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='milamini']Myślę, że to nie miejsce na moje wywody o w/g mnie i nie tylko mnie pseudofundacji (inaczej tego nazwać nie mogę). Przedstawiciel tejże jest zresztą obecny na Dogo i jest chwalony - my mamy inne doświadczenia niestety.
Nie mówię, że Celestynów jest teraz "be", sprawdzałam to schronisko, bo dzieci w szkole robiły zbiórkę, która tam trafiła zresztą. Ogólnie chyba nie ma schronu w Polsce, który by nie miał czegoś "za uszami"- kwestia kiedy i jakich przypadków. I tylko można się starać o poprawę tego stanu. Żmudna to robota, a bez wsparcia "z góry" jeszcze gorsza. Jak się słucha wypowiedzi wetów powiatowych, wojewódzkich, czy samorządów to aż......[/QUOTE]
W przeciwienstwie do Ciebie moge sporo schronisk wymienic ktore nie maja nic za uszami, mozna ich za wzor stawiac, mamy nawet schroniska ktore smialo mozna wpisac na liste europejskich a sa to schronisko w Rzeszowie, w Opolu, Szczecinku, Jastrzebie Zdroj, schronisko prowadzone przez org. Osatatnia Szansa i choc w niektorych z nich nie ma warukow o jakich marzymy to w wymienionych schroniskach pracuja ludzie z empatia, dla ktorych zwierze nie jest rzecza, nie jest sztuka ktora przynosi w zebach kilkaset zlotych i musi szybko zrobic mejsce dla nastepnej sztuki.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=green][B]Witam.

Na prośbę założycielki wątku wątek zamykam.


Oczywiście jeżeli jest ktoś chętny na "przejęcie" wątku to poproszę o info albo na PW albo w dziale Administracja.
Wątek przepiszę i ponownie otworzę.

Pozdrawiam.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...