Jump to content
Dogomania

celestynow -jakie zamiary ma nowy prezes toz


mtf zalesie

Recommended Posts

oto fakty
1.od roku czeste kontrole wszystkiego -nawet napisu na samochodzie
2.niedawno pomiary geodezyjne terenu
3.od dzisiaj zakaz przyjmowania psow
4.od niedawna zlikwidowano strone internetowa schroniska w taki sposob ze nawet w schronisku nie wiedziano ze jej juz nie maja
5.zmiany gruntowne w zarzadzie z przewaga osob z rejonu z ktorego przyjechal prezes

czy na tej podstawie mozna przypuszczac ze wbrew testamentowi ofiarodawcow gruntu i budynku wszystko zmierza do likwidacji ..............................

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 291
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Elżbieta481

Nie mam pojęcia co dalej z Celestynowem.Mnie martwi sytuacja Swarzędza,bo dostałam alarmowy mail mówiący,że pojutrze eksterminacja schroniska w Swarzędzu..
E/W

Link to comment
Share on other sites

Im więcej wątków czytam,tym bardziej nazwa TOZ zaczyna mi się kojarzyć źle:angryy:
Prawdziwych miłośników zwierząt w TOZ coraz mniej:-(
Może trzeba zrobić ranking TOZ-ów? A zwłaszcza tych,które prowadzą schroniska?
Np. "słynne" w Mysłowicach?
Na tle tych różnych doniesień z Polski,nasz krakowski KTOZ może świecić przykładem dla innych. I wcale nie piszę tego,na zasadzie,że "każda pliszka swój ogonek chwali":evil_lol:
Stwierdzam to obiektywnie,najlepszym dowodem są moje uwagi na wątkach,pod adresem dziewczyn z KTOZ;) Niezbyt mnie lubią,ale jak trzeba im i ich pracy oddać ukłon,to właśnie niniejszym czynię!
Wracając do Swarzędza - czy można na taki TOZ złożyć doniesienie?
Przecież właśnie w Kielcach jest głośno o usypianiu nadmiernym w schronie!:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Czytam art.o Swarzędzu i włosy dęba stają..Likwidacja schroniska-złe warunki itd.Mogę to zrozumieć,ale powino byc coś w zamian.Tego nie znajduję w propozycjach,oprócz inf.,że psy trafiają do Niemiec.
Ile mogę przyjąć i co się z nimi dalej dzieje?Niemcy-worek bez dna?
Nie mam słów.
--------------------
A wracając do Prezesa TOZ..Może trzeba szukać ,,dojścia,,by się dowiedzieć co ma za zamiary.
E/W

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Inf.o tym,że psy trafiają do Niemiec są podane w artykułach dot.Swarzędza.Artykuły te są dostępne w internecie.
Wysłałam PW.
E/W

Link to comment
Share on other sites

Tundra była na rozmowie w zarządzie TOZ. Schronisko jest zamknięte od poniedziałku w sensie, że nei przyjmuje psów. Mają całkowity zakaz od Powiatowego Weta. Plany TOZ wobec Celestynowa są takie, zeby przez dłuższy czas doprowadzić do stanu psów w schornisku max 300. Chcą wybudować w tym miejscu schron z prawdziwego zdarzenia. Podobno Politechnika robi dla nich projekt architektoniczny nowego schorniska. Nikt nie ma tam jednak pomysłu, jak przeprowadzić taki remont mając 1.200 psów na stanie. Przyjechało trochę bud i kojców ze schornsu we Wrocławiu, bo tam miasto zainwestowało grube miliony i wybudowano nowe. To tak z grubsza.

Link to comment
Share on other sites

to dane sprzed chyba 2 lat te 1000 z hakiem i jak wszedzie chyba zawyzone -a adopcje w celestynowie byly rzedu 230 w 2008 jak pamietam.a jak zrobic aby bylo 300 szybko to nie trzeba pisac- ale trzeba by pania ize kim innym zastapic.w swarzedzu szybo psow ubylo i te 200 ma byc wyadoptowane do konca roku -tutaj szukaj cudu adopcyjnego

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Trzymam kciuki za zwierzęta z tego schronu. I za chęć do współpracy, ktokolwiek tym będzie dalej kierował. Nie znam obecnej sytuacji, ale z tego, co kiedyś widziałam zakaz przyjmowania nowych był tam już dawno potrzebny, może dzięki temu poprawią się warunki dla tych bid, które tam już trafiły. Mtf zalesie, byłaś tam może ostatnio? Jak warunki obecnie?

Link to comment
Share on other sites

mam 3 psy stamtad,zakaz zakazem ale schron znany i podrzucane sa przed schronem nawet jak jest zakaz.zawsze jak jestem sa telefony aby wziac psa,okoliczne gminy nie maja umow ...,bywam tam ale co 2-3 mies. psow jest obecnie sporo mniej /chyba 600-w 135 boksach ,na podoworku luzem i w biurze chyba 40.jedzenie jest ,kastracje i sterylki tak samo od 10 lat,kocy i misek tez wystarcza,zrobiono czesc nowego plotu betonowego i ma byc chyba remont gabinetu,suki nie sa wydawane bez sterylek nawet szczeniaki -to taki zwyczaj pani dzialak za ktory nieznosza jej niektorzy na dogo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mtf zalesie']mam 3 psy stamtad,zakaz zakazem ale schron znany i podrzucane sa przed schronem nawet jak jest zakaz.zawsze jak jestem sa telefony aby wziac psa,okoliczne gminy nie maja umow ...,bywam tam ale co 2-3 mies. psow jest obecnie sporo mniej /chyba 600-w 135 boksach ,na podoworku luzem i w biurze chyba 40.jedzenie jest ,kastracje i sterylki tak samo od 10 lat,kocy i misek tez wystarcza,zrobiono czesc nowego plotu betonowego i ma byc chyba remont gabinetu,suki [B]nie sa wydawane bez sterylek nawet szczeniaki -to taki zwyczaj pani dzialak za ktory nieznosza jej niektorzy na dogo[/B][/QUOTE]

Wiem,ze w sprawie sterylek aborcyjnych i usypiania ślepych miotów są różnice zdań na dogo.
Natomiast co do samych sterylek - czy to możliwe,aby byli temu przeciwni jacykolwiek uczestnicy dogo?:crazyeye::crazyeye::crazyeye::mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...