Jump to content
Dogomania

zawody w Warszawie


Małgoś

Recommended Posts

[quote name='Basia i V']Nie zgadzam sie z Toba- zerowka jest strasznie malo... rozwojowa. Warto probowac sil w 1 - kazde zawody pokazuja, gdzie sa dziury. Ja z Vortanem klase 0 zaliczylam 1x na, o ile pamietam 92 pkt. I chwatit. Potem juz probowalam sil tylko w klasie 1.
[/quote]
A czy przypadkiem Vorti nie był już wtedy po jakimś solidnym przeszkoleniu? IPO 1 lub 2? :razz:
My na razie pracowicie pniemy się w górę skali punktowej (ciekawe, jak długo ta tendencja się utrzyma :cool3: ) ale z zerówki jeszcze wyjść nie możemy. Szczenior młody, ja też (i w dodatku niedoświadczona) więc takie zerówki są świetnym miejscem do poćwiczenia. Z resztą pamiętam głosy po ostatnich zawodach w W-wie (tych wiosennych) mówiące, że jak już się startuje w jedynce, to trzeba odpowiedni poziom pokazać bo inaczej to wstyd i hańba ;) . Więc będziemy sobie zerówkować aż uznamy, że przy sprzyjających wiatrach choćby na tę dobrą zapracujemy.
Z całym szacunkiem, ale różne elementy dla różnych psów i przewodników są rozwojowe i różnie psy mamy przygotowane.
Chodź z drugiej strony, gdyby mój sucz był mistrzem Górnego Mozambiku w PT, to byłoby mi łyso pokazywać ją w klasie nie licującej z jej nominalnym wyszkoleniem :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dinozaur']Mnie osobiście bardzo się podobało.Byłam pierwszy raz na takich zawodach, nie mówiąc nawet o startach. Sędzia poobcinał mi punkty za za wczesne odpinanie smyczy itp ale gdyby nie to nigdy bym nie zwróciła na to uwagi. Prawdę mówiąc byłam nieprzytomna ze zdenerwowania bo Dina po raz pierwszy w swoim zyciu nie chciała się bawić piłeczką jak bawiłysmy się przed startem:crazyeye: . Wielkie podziekowania dla Kamila bo dodawał mi otuchy na ringu. liczyłam na bardziej szczegółowy opis na karcie startu ale samą kartę też widziałam pierwszy raz w życiu więc to może normalne. Czy ktoś mi może uświadomić jakie błędy popełniłam przy przeszkodzie bo nie mam zielonego pojęcia a na karcie jest tylko : błędy przewodnika. Konkluzja jest taka - Dina jest świetna ale ja muszę się jeszcze spooooro nauczyć.
pozdrawiamy
DINA's team[/quote]
Dziewczyny, gratuluję. Byłyście bardzo, bardzo, bardzo dzielne :multi: Wyniku nie komentuję, bo zielona z zazdrości jestem :razz:
I współczuję stresu wynikłego z olania piłeczki. Moja nie bierze smaków (przecież są mało interesujące gdy tyle psów obok!), czym regularnie wpędza mnie w chorobę. Dobrze, że teraz zechciała się łaskawie poprzeciągać.
A tymczasem zapraszamy na naszą łączkę podleśną. Pogadamy, może poćwiczymy (jak Małgoś odda moje pachołki) A "dorosłe" pannice muszą sobie przypomnieć, że się znają, bo obu należy się...:mad: Dobrze, że obie byłyśmy czuje :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...