Jump to content
Dogomania

Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!


LadyS

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ladySwallow']Jeszcze raz link do bazarku - kosmetyki Oriflame: [url]http://www.dogomania.pl/threads/194596[/url]

I banerek do wzięcia: [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac129/mike18pl/banerki/IMG_8914_resize.png[/IMG][/QUOTE]

Pozwoliłam sobie wziąć banerek.Nie umiem robić bazarku, a mam biżuterię srebrną.Dochód dla Cinka na DT. Pomóżcie mi ,bo nie wiem co, gdzie, jak....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omi']BARDZO dziękuje. Zabieram się za zdjęcia.Powinnam wyrobić się do jutra : )[/QUOTE]
Nie ma za co :) chętnie to zrobię - trzeba jakoś ratować malucha :)

[URL="http://www.dogomania.pl/members/72374-ladySwallow"][B]ladySwallow[/B][/URL] bardzo proszę dodaj mój bazarek do pierwszego posta :):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Rozmawiałam na PW z BeaBono - Cinek może przyjechać za tydzień. Napiszę na Nowodworze, czy ze skarpety dałoby się dołożyć choćby kawałek kwoty za jeden miesiąc, ale tak czy inaczej - trzeba szukać deklaracji.[/QUOTE]

Od siebie tylko napiszę, cytując podpis eve-w:

[B]PROSZĘ NIE ZAPRASZAĆ mnie na WĄTKI psów PONIŻEJ 10 kg czy szczeniaków, które pakujecie do PŁATNYCH HOTELI (praktycznie od pierwszego postu są zbierane deklaracje). DO tego biznesu nie DOŁOŻĘ SIĘ ANI ZŁOTÓWKI. STAĆ WAS NA PŁATNĄ MIŁOŚĆ - STAĆ WAS NA transport, szczepienia, sterylki i luksusowy kojec ze słomą![/B]

Ktoś pisał o ładnych allegro kudłaczek i Tusi - tak, robię allegro kudłaczkom, cały czas - teraz tylko 1 bo Efi ma już dom, allegro wyróżnione za własne pieniądze, As-co robi allegro Tusi też za własne pieniądze. Utrzymuję znacznymi kwotami 2 psy w hotelu (Fabian i Muszka), mam 2 tymczasy, które też sama utrzymuję i 1 swoją sunię.

I w przypadku jamnika jakiegokolwiek nie stwarzającego takich problemów jak np. Alpen (już w DS) - nie dam grosza na takie pomysły jak promowany tutaj. I poddaję pod poważne zastanowienie sens takiego przedsięwzięcia w przypadku adopcyjnego jamnika, któremu wystarczy zrobić super allegro za raptem 20 zł i inne bezpłatne.
Dlaczego ja mogę to robić sama - mimo że osobiście zajmuję się psami i opłacam 2 pobyt w hotelu, a ktoś inny nie ?
Deklaracje można przenaczyć przecież na ogłoszenia i wtedy owszem, dołoże się - na transport psa - ale do DS, albo sama zawiozę jak to nie raz już robiłam.
Opamiętajcie się, to nie duże, stare, chore i nieadopcyjne kundliszcze - to młody, śliczny jamnik ! Do domowego hotelu płatnego chcecie go wpakować ? 240 mies. Transport - ze 300 najbidniej. Kastracja - a tak ze 160.
Może jednak warto spróbować zrobić mu najpierw OGŁOSZENIA - po prostu.

Zaraz przeczytam, że nikt mnie o pieniądze nie prosił, otóż prosił. Nowodworska Skarpeta to efekt m.in. bazarków z moich rzeczy. I nie zgadzam się na takie ich wykorzystanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='E-S']Od siebie tylko napiszę, cytując podpis eve-w:

[B]PROSZĘ NIE ZAPRASZAĆ mnie na WĄTKI psów PONIŻEJ 10 kg czy szczeniaków, które pakujecie do PŁATNYCH HOTELI (praktycznie od pierwszego postu są zbierane deklaracje). DO tego biznesu nie DOŁOŻĘ SIĘ ANI ZŁOTÓWKI. STAĆ WAS NA PŁATNĄ MIŁOŚĆ - STAĆ WAS NA transport, szczepienia, sterylki i luksusowy kojec ze słomą![/B]

Ktoś pisał o ładnych allegro kudłaczek i Tusi - tak, robię allegro kudłaczkom, cały czas - teraz tylko 1 bo Efi ma już dom, allegro wyróżnione za własne pieniądze, As-co robi allegro Tusi też za własne pieniądze. Utrzymuję znacznymi kwotami 2 psy w hotelu (Fabian i Muszka), mam 2 tymczasy, które też sama utrzymuję i 1 swoją sunię.

I w przypadku jamnika jakiegokolwiek nie stwarzającego takich problemów jak np. Alpen (już w DS) - nie dam grosza na takie pomysły jak promowany tutaj. I poddaję pod poważne zastanowienie sens takiego przedsięwzięcia w przypadku adopcyjnego jamnika, któremu wystarczy zrobić super allegro za raptem 20 zł i inne bezpłatne.
Dlaczego ja mogę to robić sama - mimo że osobiście zajmuję się psami i opłacam 2 pobyt w hotelu, a ktoś inny nie ?
Deklaracje można przenaczyć przecież na ogłoszenia i wtedy owszem, dołoże się - na transport psa - ale do DS, albo sama zawiozę jak to nie raz już robiłam.
Opamiętajcie się, to nie duże, stare, chore i nieadopcyjne kundliszcze - to młody, śliczny jamnik ! Do domowego hotelu płatnego chcecie go wpakować ? 240 mies. Transport - ze 300 najbidniej. Kastracja - a tak ze 160.
Może jednak warto spróbować zrobić mu najpierw OGŁOSZENIA - po prostu.

Zaraz przeczytam, że nikt mnie o pieniądze nie prosił, otóż prosił. Nowodworska Skarpeta to efekt m.in. bazarków z moich rzeczy. I nie zgadzam się na takie ich wykorzystanie.[/QUOTE]

A o co ja proszę od początku? O OGŁOSZENIA! Nie umiem tego robić!! Zapłacę za Allegro!
Nie ma nawet aktualnych zdjęć CINKA! Dlaczego jedne psy ze schroniska wyróżniacie, a drugie zostawiacie! Przecież nie mieszkam w LUBLINIE/ZAMOŚCIU! Wiadomość o CINKU została zamieszczona na dogo-Tak? Po co? Gdybym się o niego nie dopytywała(watek jamnikowatych) to jego temat przestałby istnieć. Cinek nie ma ANI JEDNEGO ogłoszenia poza Dogomanią!!! Inne psy mają! Powtarzam-nie umiem tego robić! Zastanawiam się czy Wam na tym psiaku zależy? Przecież to pies z Waszego schroniska!Chcecie go wyciągnąć? To dlaczego nie robicie mu ogłoszeń?

Link to comment
Share on other sites

Moje posty w sprawie zamieszczenia ogłoszeń o Cinku to post 13, 16, 24, 37, 42. Na wątku jamnikowatych nie liczyłam.

Moje pytanie brzmi: dlaczego nikt CINKOWI nie zrobił "super allegro za raptem 20 zł i inne bezpłatne"?
Chyba w tym celu stworzono Nowodworską Skarpetę? A jeżeli się mylę, to trzeba było odpowiedzieć na moje posty i poinformować mnie, że Allegro kosztuje 20 zł. Ale nikt nie odpowiadał na moje posty.

Link to comment
Share on other sites

[B]Czytałam wątek schroniska nowodworskiego.[/B]Za hotelowanie Muszki w tym miesiącu płaciła skarpeta... Tusia miała sterylkę na koszt skarpety... Ale to tak na marginesie...to mnie nie rusza...
Rusza mnie natomiast to,że [B]Cinek miał PARWO [/B]i ledwo z niego wyszedł! A pytałam się o jego zdrowie..

[B]Nie zrobiłyście NIC dla tego psa! Nawet 20 zł. na ogłoszenie na Allegro nie dostał![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omi'][B]Czytałam wątek schroniska nowodworskiego.[/B]Za hotelowanie Muszki w tym miesiącu płaciła skarpeta... Tusia miała sterylkę na koszt skarpety... Ale to tak na marginesie...to mnie nie rusza...
Rusza mnie natomiast to,że [B]Cinek miał PARWO [/B]i ledwo z niego wyszedł! A pytałam się o jego zdrowie..

[B]Nie zrobiłyście NIC dla tego psa! Nawet 20 zł. na ogłoszenie na Allegro nie dostał![/B][/QUOTE]


Omi, wyluzuj, miałam pod opieką Efi, Muszkę i Tusię na DT. Plus Bugi i Zdrapka, praca i 6 papug. Nie jestem cyborgiem i doba jest za krótka, aby się wszystkim zająć, tym bardziej, że w Lublinie jestem średnio 2-3 dni w tygodniu bo mam prace w całej Polsce i wlokę ze sobą część psów a czasami wszystkie.

Poza tym - ani Muszka, ani Tusia nie miały sterylki finansowanej ze skarpety - koszty sterylki refinansuje schronisko jakbyś nie wiedziała.

Tusia jeszcze w ogóle sterylki nie miała a będę ją finansować ja i kierownik mi chyba odda pieniadze. Na sterylkę czeka Efi, która ma cieczkę.

Nie zrobię WSZYSTKIEGO sama z As-co Omi, bo nie damy rady po prostu. Ani czasowo, ani fizycznie, ani finansowo.
I tak, dla Cinka nie zrobiłam NIC - bo robiłam coś dla 3 innych psów. A Cinka ani pod wirtualną ani faktyczną opiekę nie brałam i nie biorę, bo już nie dam rady. Zresztą opieka faktyczna nad samcem jest wykluczona z uwagi na mojego tymczaska Bugiego i fakt, że Tusia także przyszła do mnie chora i nie ma zaszczepionych wirusówek i na razie mieć nie może.
Sorki, ale wywaliłam już kasę na 3 suki, 2 nadal sa na moim utrzymaniu i nie wyłożę po raz kolejny na ogłoszenia dla kolejnego psa, o którym nic nie wiem, bo nawet czasu nie mam, aby się dowiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

I już nie macie się o co kłócić, bo dostałam PW od BeaBono:
"Nazajutrz po Twoim zapytaniu o miejsce u nas, dostałam drugie pw z takim samym pytaniem od dusje. I odpisalam jej tak samo, jak Tobie - że jedno miejsce jest wolne, możemy przyjąć psiaka (ona została poinformowana, że Ty pisałaś wcześniej w sprawie Cinka). Przyznam, że się nie spodziewałam takiego obrotu spraw... dusje w ciągu kilku dni zebrała komplet deklaracji stałych, zarezerwowała psa w schronisku i jest gotowa do organizacji transportu (Dodek z Radomia). Czeka już tylko na moje potwierdzenie. Jest mi trudno pisać te słowa do Ciebie, ale jeszcze trudniejsze byłoby napisanie do dusje, że Dodek z kompletem dekaracji ma nadal tkwić w schronisku albo szukać innego dt... Nie twierdzę kategorycznie, że nie weźmiemy Cinka, gdy zbierzecie stałe deklaracje i zorganizujecie transport. Jeśli tylko będziemy w stanie zaopiekować się kolejnym psiakiem, to będzie to Cinek. Podsumowując - najprawdopodobniej w najbliższych dniach przyjedzie do nas Dodek. Mam nadzieję, że pozostaniemy w kontakcie."

Także tyle jeśli chodzi o DT...

Link to comment
Share on other sites

[B]Proponuję skupić się na najważniejszym czyli na psiaku :) [/B]
[B]Potrzeba nam 250 zł żeby Cinek mógł pojechać do DT, gdzie dojdzie do siebie szybciutko, a niezależnie od wszystkiego należy go ogłaszać i to od zaraz :)[/B]

[B]Bardzo prosimy o rozreklamowanie wątku - kto ma chwilkę ? :cool3:[/B]

[B]Deklaracje stałe:[/B]
omi - 20 zł
paulinken - ?
Livka - 10 zł
hovomaniaczka - 10 zł
[B]Razem: 40 zł[/B]


[B]Deklaracje jednorazowe:[/B]
Bonsai - 10 zł


Paulinken nie określiłaś wysokości Twojej deklaracji chyba, że nie zauważyłam :roll:



[B]edit. oj chyba się spóźniłam ...[/B]

Link to comment
Share on other sites

Livka, póki co DT nie ma... I może będzie, jak się zbierze komplet deklaracji, teraz na pewno nie. Przynajmniej u BeaBono.


E-S: zgadzam się. Ale co zrobić, jak na wątku były 3 osoby na krzyż, dopóki reszty nie pozapraszałam? Cinek jest wychudzony, a teraz coraz zimniej. Chodziło o to, żeby go wyciągnąć ze schroniska jak najszybciej. Jasne, że ideałem byłby DS. Ale to też jest ryzyko, bo się okazało, że Cinek jest niszczycielem (chyba nie mylę jamników) i najpierw miał być okiełznany w DT.

edit: Klarze, jamniczce, zapłaciłam za wypasione allegro i ani pół telefonu w jej sprawie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']Która ciotka mi pomoże z ogłoszeniami? Sama nie ogarnę...

edit: LadySwallow: bardzo baaaaaaardzo Cię proszę o nowe zdjęcia Cinka. Z tymi w ogłoszeniach nie ma szans.[/QUOTE]

Dziewczyny, piszę po raz kolejny - nie mam możliwości zrobienia zdjęć Cinkowi. Mieszkam w Lublinie, Nowodwór jest ok. 40 km stąd, nie mam samochodu. Nie pojadę do schroniska, bo mam nieszczepionego tymczasa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Dziewczyny, piszę po raz kolejny - nie mam możliwości zrobienia zdjęć Cinkowi. Mieszkam w Lublinie, Nowodwór jest ok. 40 km stąd, nie mam samochodu. Nie pojadę do schroniska, bo mam nieszczepionego tymczasa.[/QUOTE]

Cholinder, a kto jest z okolic Nowodworza?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...