Jump to content
Dogomania

Szukam domu stałego lub tymczasowgo dla małego pieska, miesz. Ihasa apso-Ma dom


StrazOchronyZwierzat

Recommended Posts

Pilnie szukamy domu stałego lub tymczasowego dla psiaka 8-miesięcznego. Piesek był wyrzucony z pędzącego samochodu. Mam go w domu od kilku dni, na początku był bojaźliwy, ale odzyskał zaufanie do człowieka... Nie mogę go dłużej trzymać w domu, ponieważ mam 2 suczki i pinczerka, który go nie toleruje, a jutro przywiozę z interwencji następną, bardzo bojaźliwą sunię. Mam małe mieszkanie (40 m.) i nie dam rady wszystkich piesków odizolować od siebie kiedy wychodzę. Błagam, szukam domu do jutra! Jeżeli nic się nie znajdzie, nie wiem co z nim zrobię. Domy wszystkich naszych wolontariuszy i inspektorów są przepełnione... Błagam o pomoc!
Chociaż na kilka dni!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='StrazOchronyZwierzat']Pilnie szukamy domu stałego lub tymczasowego dla psiaka 8-miesięcznego. Piesek był wyrzucony z pędzącego samochodu. Mam go w domu od kilku dni, na początku był bojaźliwy, ale odzyskał zaufanie do człowieka... Nie mogę go dłużej trzymać w domu, ponieważ mam 2 suczki i pinczerka, który go nie toleruje, a jutro przywiozę z interwencji następną, bardzo bojaźliwą sunię. Mam małe mieszkanie (40 m.) i nie dam rady wszystkich piesków odizolować od siebie kiedy wychodzę. Błagam, szukam domu do jutra! Jeżeli nic się nie znajdzie, nie wiem co z nim zrobię. Domy wszystkich naszych wolontariuszy i inspektorów są przepełnione... Błagam o pomoc!
Chociaż na kilka dni![/QUOTE]
[IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/29584105/152/main/075e300273.jpeg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

To nie jest maltańczyk, jakaś mieszanka. Dzisiaj odebraliśmy z tamtej wsi drugiego, takiego samego psiaka, ale starszego - 1,5 roku. Klatki pękają nam już w szwach! POMOCY!
Przepraszam, że nie podałam nr kontaktowego, ale jestem tak zajęta opieką nad psiakami i zmartwiona ich ilością (jeszcze nigdy nie mieliśmy ich tak dużo), że kompletnie o tym zapomniałam. Mogę przetrzymać go jeszcze przez tydzień, ale jest ciężko, bo mam w domu dwie suczki (sznaucerkę i kundelka ze schroniska) oraz psiaka - pinczerka, który nie toleruje innych psów w domu i zaczęło się podsikiwanie po kątach. Poza tym chciałabym żeby była stała rotacja - wiele psów mieszkających na ulicy nie może zostać przez nas uratowanych, ponieważ mamy pod opieką prawie 30 psów z interwencji i kompletny brak klatek. Zaprzyjaźniona lecznica (dr Baczyńskiego w Słupsku) ma pod opieką 6 naszych psów, pani komendant - 15 dodatkowych w domu (w sumie prawie 30), kilka psów w klatkach Słupskiej Straży Gminnej i u mnie.

KONTAKT:
793733062 (DZWONIĆ PO 15:00) LUB TEL. ALARMOWY 601 348 677 (CAŁODOBOWY)
E-MAIL - [email][email protected][/email]
[url]WWW.SOZSLUPSK.PL[/url] - NASZA STRONA
ZAPRASZAMY TAKŻE NA KONTO NA NASZEJ KLASIE - STRAŻ OCHRONY ZWIERZĄT

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...