Jump to content
Dogomania

przyczepka dla psa


monmik

Recommended Posts

Witam :)
Rozglądam sie za przyczepką dla psa, taka przyczepianą do roweru ;)
Chcialabym zasiegnac opini kogos, kto korzysta z takowej..

psiaka mam podchodzącego do 30kg.
I na dobra sprawe nie wiem czy roznia sie te przyczepki nazwane "dla dzieci", a "dla psa".. Z tego co narazie się ogarnęlam, to "dla psa" sa drozsze ;]

Ktos cos w temacie?

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

No to do góry temacik :evil_lol:

Monmik, troszkę czasu minęło, i jak, zdecydowałaś się na coś?
Ja też się zastanawiałam czym się różnią, ale już wiem. "Dzieciowe" ;) mają siedzonko i szelki do przypięcia, no a "psiowe" w środku nie mają nic, pusta przestrzeń, nie wiem czy we wszystkich, ale niektóre miały smycz w budce do przypięcia psa.


ABC, zależy jaki pies może biec. Ja nie widzę swojego psa biegnącego przez 30 km. i więcej. obok roweru :evil_lol:


A może ktoś używa przyczepek? Intensywnie myślę nad takową. Pytam wujka Google; na all, jedna mi wpadła w oko, ale...cena...Czemu ona taka droga:-(
Mówię o Croozer Mini Dog. Jest bardzo zgrabna, ładna i co najważniejsze waży tylko 7,5 kg. Reszta w okolicach 14 kg, więc jest różnica. Co dla mnie jest istotną sprawą, im mniej tym lepiej :lol: Na YT nie znalazłam żadnego filmu z Mini w roli głównej. Bo te foty w siecie to kiepawe są, nie potrafię sobie wyobrazić corgi w czymś takim ;)
W Wawie działa nawet wypożyczalnia takich przyczepek, ale mają tylko "dzieciowe" :( Fajna sprawa, bardzo żałuję że nie mają dla psów. Wypożyczyć taką na jeden dzień, sprawdzić jak pies się zachowuje w takiej budce w czasie jazdy. No i czy ja dam radę ciągnąć psa w tej przyczepce :evil_lol:

Swoją drogą ceny tych "dzieciowych" to jakiś kosmos.

Link to comment
Share on other sites

co do przyczepki to u mnie jakos ucichlo..
nie bylam zdecydowana na maxa a i z kasa srednio na taka przyjemnosc..

takze poki co to pozostaje nakrapianemu biec kolo roweru.. choc wydaje mi sie ze szybko sie meczy...

swoja droga czesto spotykam sie z "ostarzeniami" osob trzecich (przewanie starszych), ze mecze psa.. o rany co sie naslucham ;p
Takze no kurde.. z przyczepka nie pomoge

a jesli masz małego psiaka to moze wystarczy koszyk na kierownice?

Link to comment
Share on other sites

No niestety to jest nie tania impreza :-( Trzeba troche kasy wyłożyć.

Hahaha, już sobie to wyobrażam. Jeżdżąc widzę reakcję ludzi na te zwykłe dzieciowe przyczepki a co dopiero psie :-D :evil_lol:

Koszyk, no nie, piesek troche za długi do koszyczka. On z ogonem to ma chyba z 70 cm :evil_lol:


Szperania c.d.
Wtrafiłam na taką, też ciekawa, coś na wzór bagażowej
[img]http://i28.tinypic.com/6ge72v.jpg[/img]

[img]http://i32.tinypic.com/2vv9jqa.jpg[/img]

[url]http://mtb.radom.pl/index.php?topic=280.0[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Mieszkam w niemczech jakies 5 km od granicy z holandią, musze powiedziec ze tutaj taka przyczepka to norma, prawie kazdy kto ma psa i rower to taka przyczepke posiada :) Wiec skoro tutaj sie to sprawdza to podejrzewam ze to dobry patent. Mase ludzi tez ma uchwyt do roweru na smycz inni co nie maja radza sobie z trzymaniem kierownicy i smyczy jednoczesnie. Moje psiaki jeszcze sa male, ale sami myslimy zeby cos takiego sobie sprawdzic, fajna sprawa na dluzsza wyprawe.
Monmik olewaj takie komentarze osob trzecich co nie maja psow i nie znaja ich potrzeb, pies musi sie wybiegac napewno sie nie meczy, a jak kupisz wozeczek to tez pewnie sie nasluchasz komentarzy, to jest polska wlasnie kazdy sie wtraca...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...