Jump to content
Dogomania

LORD nie doczekał się domu ;-) zostaje w dt


ciapuś

Recommended Posts

Biegaj szczęśliwy Lodziu za TM po zielonych łąkach ................Żaneta trzymaj się , Lodziu miał najwspanialszy dom na świecie i najwspanialszą Panią

[..]
"A kiedy się pożegnać trzeba
I psu czas iść do psiego nieba
To niedaleko pies wyrusza
Przecież przy tobie jest psie niebo
Z tobą zostaje jego dusza."
 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Do zobaczenia LORD w Lepszym Świecie.
Na grupie Fundacji SOS dla Jamników też sa dla ciebie pożegnania. Ja przypomne tez w najbliższychh dniach twoje teksty jakie psiałaęs na stronie Fundacji SOS dla Jamników. Jesteś nadal z nami tylko inaczej.

"...Bracie psie, bardziej ludzki niż ludzie,
Na łańcuchu więziony przy budzie
O głodzie, i o chłodzie, i w brudzie,
A podczas lata, gdy szukasz ochłody,
Często bez miski wody;
Psie, który dajesz ludziom wierności przykłady,
Odpuść ludziom, braciszku, wszystkie ludzkie zdrady!..."

Artur Chojecki 1880-1951
HYMN ŚWIĘTEGO FRANCISZKA Z ASYŻU

 

Link to comment
Share on other sites

okropna pustka po Lodku ,uczucie,ze go zawiodłam :(nie wiem wydaje mi sie,ze z kazdym umierającym psem ,człowiekiem kimś kto był mi bliski kochany, jest mnie coraz mnie bo każdy zabiera cześć mnie:( Wieczorami oglądam stare filmiki z Lodkiem .Był taki inteligentny ,grzeczny, naprawdę cudowny psiak .ostatni rok był ciężki Lodek taki apatyczny nie był sobą a ja za mało z nim byłam powinnam więcej zrobić dla niego :(Spieszmy sie kochac nasze zwierzaki.

 

Link to comment
Share on other sites

nie wszystko,tak bardzo chciało by sie teraz go przytulic ale juz za  póżno.fc8e002c1ad4d62emed.jpg

 

chyba ostatnie zdjecie lodka z 08.02  bylam zawiesc sunie ze wsi na sterylke i Lodek jechał ze mna ,czuł sie wtedy na tyle dobrze,ze laził sobie po poczekalni u weta cały czas. robiłam wieczorem zdjecie suni i Lodek sie załapał.Doktor obciął mu pazury bo zaczynał własnie co chodzic po ataku choroby i jeszcze mowie do doktora za miesiac przyjade badania krwi mu zrobic jak tam nery i inne narzady nie teraz bo dopiero co skonczył brac leki p.zapalne na kregosłup i moga zafałszowac wynik.niedługo pozniej juz był w ciezkim stanie:(

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Lodziu dzis pobiegł za Tobą Atos  uważaj teraz jest młody zdrowy i odzyskał wzrok  Ci może skóre przetrzepać.Nie ma Was kto pilnowac , nie bic sie za dużo do czasu az sie ponownie nie spotkamy.Biegajcie sobie psiaki bez bolu...

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

od czasu jak odeszły chłopaki przewinęło mi sie juz na dt ,ładne kocisko długowłose,shitzu,teraz dwa wsioki z chlewika siedza i szukaja domu ,troche kotek ze wsi do sterylizacji fajne wszystkie ale Lord I Antek to jakaś inna liga w ogóle była;)człowieki w jamniczej skórze:)

Link to comment
Share on other sites

dokładnie jeszcze pamiętam to spojrzenie maksi na mnie interpretacja "ty głupia kobieto " popatrzył na mnie i już wiedziałam co myśli .Lodek i Antek byli wyjątkowi .

Tęsknie za nimi Maksem i Pikusiem kocham Alka ma swoje własne rzeczy ale oni byli wyjątkowi .Byłam zawsze przkonana że gdyby chciały to by przejeły władzę nad światem ;) tylko były na to zbyt inteligentne

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...