Jump to content
Dogomania

Napędzik - niezłomny mały bohater za TM [*]


case

Recommended Posts

:) Ania napisala wlasnie, ze za 10 dni Napedzik ma jechac do nowego domku!!cudownie! zapadl mi w serducho od pierwszej chwili i napewno nie zdejme jego zdjecia z wygaszacza-mimo iz nie do mnie trafi :) Za jakis czas dowiemy sie czy wszystko ok.
Aha,korzystajac z okazji chce was namowic do adopcji wirtualnej siersciuszkow w fundacjach. Ja mam Boksie i Ciapka z "Naszej Szkapy" i nic tak nie cieszy,jak poczucie,ze nic im nie brakuje!
Dzieki tez za wsparcie i checi!!okazuje sie,ze wirtualnie tez solidarnosc i przyjazn dziala!! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 395
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ashke']:) Ania napisala wlasnie, ze za 10 dni Napedzik ma jechac do nowego domku!!cudownie![/QUOTE]

O raaany, naprawdę?! A ja się martwiłam, że jeszcze dwa lata będzie musiał na mnie czekać, a tu, mam nadzieję już, wymarzony domek Napędka! :multi::multi::multi:

Trzymam kciuki najmocniej jak tylko mogę.

Link to comment
Share on other sites

wlasnie dzwonilam do schroniska,rozmawialam z opiekunka. Mowi,ze Napedzik ma sie dobrze,codziennie mu kocyk zmieniaja,dostal podusie...........Niestety w przeciwienstwie do pana kierownika jego zastepczyni twierdzi,ze pani,ktora byla nim zainteresowana nie odezwala sie a na wozek brakuje jeszcze pieniedzy. Jakis pan na zamowienie mu robi ale trzeba kasy.
Nie wiem co robic!!!!!w sumie ma dobrze,ale to nie jest dom. Moze z wozkiem zaczalby sie zalatwiac normalnie,nie pod siebie....Moze jest wsrod was ktos naprawde odpowiedzialny i chce zaopiekowac sie Napedzikiem???Nie chodzi o to,ze mi sie odwidzialo,ale jest tyle problemow do rozwiazania......

Link to comment
Share on other sites

Ale dlaczego on się załatwia pod siebie ? Doszły jakieś nowe problemy ? Czy po prostu nie zdąży wyjść na siusiu i koopkę ?
Jedyne rozwiązanie dla Napędzika do dożywotni dt tylko że wtedy są potrzebne pieniążki.
Chyba żeby zrobić wydarzenie Napędzika na fb ale właśnie w tej sprawie, może by się uzbierały deklaracje.
Chociaż wiem jak z tym jest ciężko.
Eh, malutki, coś nie masz szczęścia.

Link to comment
Share on other sites

Ja w kwietniu zbierałam na niego pieniążki i powiedziano mi, że wózka nie, bo on ma ćwiczyć łapki. Aż tak mu się pogorszyło? :(
Ja go biorę do siebie za jakieś dwa lata na 100%, jak jeszcze nie będzie miał domku, ale na razie nie mogę i nie ukrywam, że wolałabym, żeby znalazł ten swój wymarzony domek wcześniej, a nie czekał jeszcze tyle :(

Link to comment
Share on other sites

robi pod siebie bo generalnie na dupci przeciez caly czas siedzi....trudno powiedziec jak czesto stoi na lapkach bo nikt tam nie jest tak czesto zeby zaobserwowac.Vice co sie nim opiekuje zapewnia,ze dbaja o niego,ale cala ta sprawa z wozkiem itd cos smierdzi. Vica mowi co innego niz kiero.
OMRY-wplacalas cos dla schroniska dla Napedzika? ile? moze przerabali kase i teraz maja wymowke.....Bede jeszcze z Ania dzwonic,dopytamy o wozek i cene.Najwyzej doplace lub zorganizuje sie zbiorke na FC i tutaj. Ta pani miala go wziac jak bedzie wozek.....oh,rece mi opadaja!
dlatego prosze dajcie znac znajomym,komus kto moglby do Koszalina pojechac,zobaczyc jak on tam ma naprawde i przycisnac do muru kiero!!

Link to comment
Share on other sites

Będziemy mogli pojechać z chłopakiem do Koszalina po Napędka w styczniu, nawet na początku, zabrać go i zawieźć komuś jeszcze tego samego dnia, byle nie za daleko, sami nie zarabiamy a i tak byśmy musieli sporo kasy uzbierać na paliwo. Na dzień dzisiejszy jestem niestety bezradna.

Kupiłam i wysłałam Napędkowi leki wzmacniające stawy i kości oraz smaczki za zebrane w szkole na jego rzecz pieniądze.

Link to comment
Share on other sites

jasne!!spytac zawsze mozna a moze nawet tylko mala przerobka bylaby konieczna. Czekam na wiesci od Ani,moze ona dowie sie od kiera (jak mu juz nawsadza!!) za ile ten wozek mialby byc.
A moze ci panstwo co mieli tego pieska wzieliby tez Napedzika?
Wstawiajcie go na strony Koszalina,gdzie sie da...z Fc chyba wydarzenie zniklo bo nie moge go znalezc :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...