Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

Ina niestety piesek na logo nie jest moj :cry: Kiedy moje piesie jeszcze byly ze mna nie mialam cyfrowki a teraz nie mam scanera , tak wiec nie mam mozliwosci umiescic zdjec moich wlasnych airutkow.Probowalam zrobic zdjecie ze zdjecia ale to glupi pomysl.

A mozesz napisac cos wiecej o Twoim Misiu?

Link to comment
Share on other sites

Ina niestety piesek na logo nie jest moj :cry: Kiedy moje piesie jeszcze byly ze mna nie mialam cyfrowki a teraz nie mam scanera , tak wiec nie mam mozliwosci umiescic zdjec moich wlasnych airutkow.Probowalam zrobic zdjecie ze zdjecia ale to glupi pomysl.
Terry, jeżeli zależy Ci na cyfrowych wersjach zdjęć, to są punkty usługowe (albo fotograficzne, albo Xero - oczywiście nie wszystkie), które Ci takie zdjęcia za niewielką opłatą zeskanują i wręczą na CD... Oczywiście nie namawiam Cię do wydawania kasy tylko po to, żebyśmy na dogomanii mogli ujrzeć Twoje piechy :wink: - ale ja lubie mieć zdjęcia w kompie, bo np. mogę sobie Misię na tapetę ustawić!

A co to za psiunio na Twojej ikonce?

Link to comment
Share on other sites

Tak, ja na tapecie mam do wyboru 5 zdjęć Misia na każdy dzień roboczy

inne-komp mam tylko w pracy....

Terry Misia już nie ma.......odszedł 25.04.2004 miał roczek........

Jak bys chciała poczytać to cała historia jest na forum/ weteryn./ kto miał

psa chorego na nerki......

albo na forum/tęczowy most/trudno jest życ......./

Ja tez nie mam cyfrówki mam zeskanowane zdjęcia - umieściłam je

na tęczowym moście na fotoskach. Efekty nie są zachwycające - ale

tez zależy dużo od jakości filmu i oświetlenia.

Na powietrzu lepiej wychodzi niz w mieszkaniu- ciemne.......

Terry te misie z psiego przedszkola to znowu jakby rozdwojenie mojego Misia- Xendusia.......cholera jasna.................nawet miał czerwoną obróżką gdy był maluchem................nie katuj mnie.............ale z drugiej

strony moge sobie popatrzeć.....

Link to comment
Share on other sites

Najpierw do Iny-podnies glowe i postaraj sie nie cierpiec .Oczywiscie latwo mi powiedziec ja sama chociaz mojej NONY nie ma od maja 96 nie moge spokojnie o niej mowic bo placze...ale lepiej po prostu zdecyduj sie na nowe istnionko.

Terry pies na Twojje ikonce ma piekna glowe - o ile sienie myle to pies z amerykanskich stronke?

Czy mozes wiecej napisac w jakim rejonie Niemiec mieszkasz ?Hmm a moze my sie znamy z polskich ringow sprzed lat??

Teraz a propos moich airedalatek.Rosna ,pija.stekaja,robia kupy i siku .Juz zaczyna byc powoli widac charakterki.Np.Grubaska sie ze mna wykloca o "cycki" podsuwam jej sutek ,ktorego ona nie lubi wiec ta sie drze i mruczy ale nie wezmei go chocby padala z glodu.Natomiat Niunius zre wszystko byle duzo i wszystko jedno sutek ,palec czy smoczek....duzo i do pelna (kurde jest jak nasz stary polonez duzo zre) hih.

Teraz kiedy to pisze wlasnie leza przy suni i mlaskaja.Szkoda ,ze nie mam akurat aparatu...ale sie postaram.

Flaire obserwuj Misie czy juz rozpuszcza sie jej czop plodowy!!!!

Pozdrawiam wszystkich terrierowcow.

Link to comment
Share on other sites

Co do psa na mojej ikonce to przyznaje , ze nie wiem skad jest, ale jest to normalna kartka internetowa, ktora dostalam od moich znajomych ,ktorzy wiedza za na punkcie tych psow mam normalnego bzikola.

Aluzja , mieszkam na Ruhrgebiecie a dokladnie w Duisburgu, no i znamy sie z dawnych lat na ringach.Kiedy wystawialas Dange ja wystawialam Kore, jednak z pewnych wzgledow odpuscilam sobie hodowanie psow.

Ale mysle , ze od przyszlego roku znowu wroce do tego z nowym psem i z calym bagazem doswiadczen, ktorych kiedys przyznaje troche mi brakowalo.

Link to comment
Share on other sites

Flaire: Jak Misia, czy juz dojrzewa do roli mamy? Chyba studenci daja niezle w kosc, bo jakos tako rzadko Cie widze. 8)
To nie studenci - to Misia! Trzeba jej było zbudować ładny kojec, trzeba było trochę przemeblować, żeby ten kojec gdzieś upchać, bo spory jest... Trzeba było kupić rozmaite niezbędne artykuły, nazbierać starych gazet od znajomych... Karmić ją częściej, wychodzić z nią częściej, pieścić ją częściej...

Na razie nie wygląda na to, żeby jej się zbierało na jakiś poród...

Link to comment
Share on other sites

Flaire: No to masz niezly zawrot glowy! Cholera, chyba wolalabym budowac kojce niz siedziec nad ksiazkami :lol:

p. Malgosia mnie chyba kiedys zabije, bo w ten week-end znowu nie bylam (ani w niedziele nie bede) na szkoleniu. Nistety sesja sila wyzsza! Poza tym nie bedzie nas pewnie na egzaminie, bo wyjezdzamy. Bede musial z nia sama ostro pracowac! Ale dlaczego doba nie trwa 48 h?

Pozdrowienia dla Ciebie i Misi wprost od agusi i czikusi!

Link to comment
Share on other sites

UWAGA, UWAGA, ogłaszam wyniki konkursu!!!

Dnia 25.05 o godzinie 12 w południe Misia urodziła synka! (Półtorej godziny później, na świat przyszła jeszcze dziewczynka - i to wszystko! Malutki miot).

Tak więc konkurs wygrała......... Mokka! Ale tylko 10-minutową przwagą. Na drugim miejscu był jborowy.

Trzeba jednak przyznać, że prawdziwą zwyciężczynią konkursu powinna być INA, która, przy pomocy z zaświata, przewidziała termin niemalże co do godziny... Niestety, pomocy nie posłuchała i do konkursu zgłosiła inną godzinę, co kosztowało ją zwycięstwo!

Dziękujemy wszystkim biorącym udział w konkursie, jak również licznej zgromadzonej publiczności.

Pierwsze zdjęcia maluchów Wind wstawiła tutaj.

Link to comment
Share on other sites

GRATULACJE

:baby: :baby: : :lilangel: :BIG: :angel: :angel:

Teraz juz wiem, zawsze będe słuchałaMisia- ( tylko godzina niecała)

róznicy.Pewnie tak musiało być :( pewnie nie miałam wygrać...

Jak zobaczyłamzdjątka to łzy mi poleciały i wiem jedno, że będe szukała

mojego Airedal. i wiem że prędzej czy póżniej będzie ze mną taki maluszek (no może nie taki , trochę starszy).

DZIĘKI Flaire za dobre chęci i myśli,powodzenia . Ale teraz masz wesoło

w domku.Mam nadzieje że zdjątka będą na bieżąco.

Cały czas nie może wyjśc mi z głowy,że nie posłuchałam Misia...... :-?

Link to comment
Share on other sites

GRATULACJE!!! :new-bday:

Maluszki sa slodziusieze hoho, tylko tulic i calowac :baby:

Jakos mi sie zatesknilo za takimi smrodkami....tez bym chciala takie w domku...

Flaire, a teraz marsz do jakiegos milego masazysty i dbaj o plecy, jeszcze beda Ci potrzebne :D

Link to comment
Share on other sites

No więc jeszcze nie udało mi się znależć chwilki, żeby opisać poród (ale zrobię to już wkrótce, obiecuję), a już, z pomocą nowych właścicieli (którzy, mam nadzieję, w końcu się zarejestrują i coś tu napiszą, bo narazie to tylko śledzą nas z ukrycia :wink: ) wybraliśmy imię dla dziewczynki!

Tak więc, przedstawiam! Oto...

Flaire Annapurna:

dziewcynka.JPG

Annapurna to dziesiąty co do wysokości szczyt na świecie i bardzo ceniony

przez wspinaczy. Był pierwszym szczytem powyżej 8000 metrów, który udało się pokonać. W 1978 roku, osiągnęła go grupa złożona wyłącznie z kobiet; była to jednocześnie pierwsza udana amerykańska wyprawa na ten szczyt. Na jej podstawie, została napisana przez Arlene Blum świetna książka pt. "Annapurna: A Woman's Place".

W Hinudiźmie, Annapurna to boginii urodzaju czy płodności.

A szczyt wygląda tak:

annapurna2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...