Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

A ja w niedzielę widziałam erdela na Zaciszu, niestety z daleka, a że byłam z Leonem, więc nie goniłam za nim zbyt energicznie. Wyglądał na samca, był dosyć duży i masywny, w szacie - hmmm - mało wystawowej, ale niezbyt kudłaty. :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Kochani,[/B]

Poswiatecznie zycze Wam bezbolesnego wejscia w pracowe obowiazki, a tym co lenia sie az do Nowego Roku (czyli sobie rowniez) blogiego odpoczynku, nie tylko od ciezaru prac, ale rowniez od ciezaru spozywanego pokarmu ;)

Dziekuje za cudne zyczenia, a [B]Jurze[/B] to juz w szczegolnosci :calus:
Podobnie jak u [B]niedzwiedzicy[/B], moja sucz nie zaszczycila mnie rozmowa w Wigilie :( Albo nie miala mi nic do powiedzenia, albo to co miala wolala przemilczec :lol: Za to dzisiaj ja jej nagadalam do sluchu :baddevil: Ukradla bestyja zarloczna, pyszna szyneczke ktora dostalam od mojej mamy i w czasie kiedy poszlismy do auta po reszte rzeczy, wzarla sie dotkliwie w soczysty miazsz walowki. Z szynki ocalala nam polowka ... a ocalala tylko dlatego, ze nie bylo nas tylko 5 minut :motz: Sucz zadowolona i usmiechnieta spija druga miche wody, troche dyszy i sapie, ale jak po niej widac trawi prawidlowo :oink2:

[B]Ineczko,[/B] pieknego mialas Mikolaja w tym roku :-) Luka od [B]Gosi[/B], tez bardzo odswietna :-)

Jako, ze Swieta powinny byc sniezne, a sniegu bylo jak na lekarstwo to w jego poszukiwaniach dotarlismy az do Wisly :-) Sniegu bylo pod dostatkiem, pies wesolo aportowal kule sniezne, a potem pozowal:

[IMG]http://img409.imageshack.us/img409/917/img1371xy3xw.jpg[/IMG]

Odwiedzilismy tez Pszczyne. Nie wiem, czy byliscie w tej malej ale bardzo pieknej miejscowowsci. Na srodu rynku postawiono duze, otwarte lodowisko, na ktorym przy milej dla ucha muzyce w kolko slizgaja sie cale rodziny :-) Super pomysl, swietny klimat i piekne wykonanie :-)

Link to comment
Share on other sites

Wind - świetne zdjęcie :)
U nas w Płocku, też na rynku jest otwarte lodowisko, a ja gapa jeszcze nie poszłam pooglądać :( W ten weekend też raczej nie pójdę, ale do końca zimy jeszcze trochę czasu zostało.
Życzę wszystkim [B]SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !![/B]
Widziałam, że z niektórymi to nawet spotkam się w Sylwestra :)

Link to comment
Share on other sites

Aaaale świetnie się prezentuje Regonik przy choince :)

[B]Wind[/B] - Majutek jak zwykle przeurocza. A jaka dzielna! Sama się o smakołyk postarała, bo źli państwo źli - na bank by jej tyle szyneczki nie dali :D
No i piękny skafanderek posiada :)

Byłam kiedyś w Pszczynie, ale to było daaaawno temu, no i latem. Lodowiska nie kojarzę ;) :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Eclairs, witaj! Napisz więce, co u Was! Ile Was jest? ;-)[/quote]
Jeszcze czekamy na rozpakowanie prezentu :wink:
Po wszystkim będę już w zupełnej mniejszości, tzn. trzech na jednego:niewiem:
Eklerek powoli przygotowuje się do roli starszego brata. Wykazuje się nawet niesamowitą u niego delikatnością wobec mojego brzuchola. Rozsmakował się też w ciążowych kremach przeciw rozstępom i przy każdej okazji zagląda mi swoim zimnym nochalem pod koszulkę.

Link to comment
Share on other sites

Moja suka dzisiaj o mało co nie zginęła tragicznie- z moich rąk :pissed: Na porannym bieganiu, rzuciła się kretynka na pewną niewielką sukę z sąsiedztwa... Myślałam, że ją zarąbię... Totalnie jej odbiło, rzuciła się w pogoń za nią z duuużej odległości, zupełnie nieodwoływalna, z jasnym celem- zeżreć tę małą :pissed:
Faktem jest, że mała od zawsze obszczekuje Kreskę zajadle, ale czy to jest powód, żeby ją zeżreć? :niedowia:
Jeszcze mi złość nie przeszła, Kreska chodzi po domu jak cień, byle tylko się na mnie nie natknąć... Zawsze byłam taka czujna, kiedy sukę spuszczałam, a Kreska taka posłuszna, na krok nie odpuściła zabawy. :( Dzisiaj zwyczajnie tej małej nie widziałam, a Kreska najwyraźniej postanowiła skorzystać z okazji i unieszkodliwić szczekaczkę. Następnej okazji nie będzie miała :pissed:

Link to comment
Share on other sites

[B]coztego,[/B]

Najwazniejsze, ze Kreska cala a i mala szczekaczka rowniez, cieszy sie dobrym zdrowiem :-)
Posiadanie psa wyjatkowo wyostrza zmysly. Jak odpinam malej smycz na spacerze, to wlasciwie nie zaznaje chwili spokoju w obserwacji 8-) Wszystko moze byc zagrozeniem: samochody (mimo, ze nigdy nie spuszczam Majki przy ulicy), rowerzysci (kto by pomyslal nawet w zimie jezdza :niedowia: ), male dzieci :evil_lol: i inne psy, a w szczegolnosci postrach mojej ulicy czyli szkot nieznosnej Ukrainki :pissed:

W Warszawie cudna zima :-) Pies szczesliwy a ja przemarznieta :evillaug: Nie ma to jak uroki dlugasnych spacerow :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind'][B]coztego,[/B]

Najwazniejsze, ze Kreska cala a i mala szczekaczka rowniez, cieszy sie dobrym zdrowiem :-)
Posiadanie psa wyjatkowo wyostrza zmysly. Jak odpinam malej smycz na spacerze, to wlasciwie nie zaznaje chwili spokoju w obserwacji 8-) [/quote]
To tak, jak ja :crazyeye:

[quote name='Wind']Wszystko moze byc zagrozeniem: samochody (mimo, ze nigdy nie spuszczam Majki przy ulicy), rowerzysci (kto by pomyslal nawet w zimie jezdza :niedowia: ), male dzieci :evil_lol: i inne psy, a w szczegolnosci postrach mojej ulicy czyli szkot nieznosnej Ukrainki :pissed: [/quote]
U mnie podobnie, choć (może poza samochodami) powinnam napisać "wszystko może być zagrożone" :pissed:

[quote name='Wind']W Warszawie cudna zima :-) Pies szczesliwy a ja przemarznieta :evillaug: Nie ma to jak uroki dlugasnych spacerow :-)[/quote]
No własnie rzucam robotę i lecę przewietrzyć moje pchlarze. Towarzystwo głupawki dostaje w tak pięknych okolicznościach przyrody. :Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']
[quote name='Wind']Posiadanie psa wyjatkowo wyostrza zmysly. Jak odpinam malej smycz na spacerze, to wlasciwie nie zaznaje chwili spokoju w obserwacji 8)[/QUOTE]
To tak, jak ja :crazyeye: [/QUOTE]
Też mam zawsze oczy na około głowy. Dzisiaj coś zaćmiło moją czujność i oczywiście źle się to skończyło... :-? A wszystko przez to, ze Kreśka była taka grzeczna przez ostatnie tygodnie, na spacerze istniałam tylko ja i piłka/patyk/śnieżki... Inne psy mogły Kresce na ogon nadepnąć, a ona nawet nie spojrzała... :shake: A dzisiaj amok totalny :lying:

U nas też zima piękna! :laugh2_2: Idę odsikać suczysko i może ją nakarmię, mimo, ze nie zasłużyła :evil:
;)

Link to comment
Share on other sites

:thumbs: a witajcie
wrócilismy dopiero z cudownego spacerku, Vigo zadowolony - i cały zasnieżony jak bałwanek :talker: u nas śnieżyca !!!!!ale frajda była dla psa :shiny: dla pańci mniejsza bo była u fryzjera( przed sylwestrem i z jej misternie wyprostowanych włosów zrobiły sie znowu fale:eviltong: )
Jeśli chodzi baczną obserwacje terenu podczas psich pląsów to ja też zasilam szeregi obsrwatorów z oczami dookoła głowy- wiem że chwila nieuwagi i nieszczescie gotowe:tard: ( przede wszystkim dlatego że Vigo jest zaczepny )

[B]Wind[/B] - piękne zdjęcie Majeczki - dziś chciałam w podobnym stylu zrobić Vigusiowi ale gdzie tam biegał jak opętany, rece marzły na 20 fot może 2 będą się nadawać do czegokolwiek:nonono2:

[B]Regonik[/B] - z Wiktorem bardzo uroczyście wyglądają ( jaki ten Regonik wielki!!!)

[B]Ecleirs [/B]- witaj ! wpadaj tu częsciej - bo potem jak się rozdwoisz:wink: to pewnie z czasem nie zabardzo będzie - no i trzymamy kciuki :thumbs:

No i Viguś nieśmiło dziękuje że się spodobał jako Mikołaj.:shiny:

Link to comment
Share on other sites

Z tymi wyostrzonymi zmysłami to szczera prawda. Szkoda tylko, że nigdy w tym względzie nie dorównamy naszym milusińskim... :shake: :wink:

Miałam ambitny plan dłuższego spacerku rano; wzięłam nawet aparat... i wróciłam do domu po 10 minutach rzucania Luce hantelki na boisku. Cyknęłam kilka fotek i mało mi palce po kolei nie odpadły, tak przemarzłam. :roll: No a potem już nie chciało mi sie porzucać kocyka, herbatki, pierniczków i książki. :eviltong:
Ale obiecałam Luczce, że jutro jej nie zawiodę, ubiorę się jak należy i zabiorę ją na bieganie. :shiny:

Wind - Majutek jak zwykle bezbłędny! :loveu: Ale wiesz, ja cały czas czekam na fotę Majki w całej okazałości, w nowej fryzurce.:lol:

Coztego - najważniejsze, że nic się nie stało i żadna psica nie ucierpiała. :) ([SIZE=1]zwłaszcza ta malutka[/SIZE] :evillaug: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='INA']
Jeśli chodzi baczną obserwacje terenu podczas psich pląsów to ja też zasilam szeregi obsrwatorów z oczami dookoła głowy- wiem że chwila nieuwagi i nieszczescie gotowe:tard: ( przede wszystkim dlatego że Vigo jest zaczepny )[/quote] No to witam w klubie :roll:. Moja Trudzia jest typowym psem zaczepno-obronnym :evil:. To znaczy, ona zaczepia co popadnie :baddevil:, a ja ją później muszę bronić :evilbat: :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nikit1']wlasnie na Euro Sport 2 leci amerykanskie agility.[/QUOTE]
A ja nie mam eurosportu2 :cry:
[QUOTE]Najwiekszy telemaniak to nasz Borys - gapi sie w TV na te fruwajace psy, macha ogonem od czasu do czasu radosnie poszczekujac :lol:[/QUOTE]
Wasze psiaki też takie telemaniaki? Kreśka wgapia się we wszystkie programy o zwierzętach, a czasem i "ludzki" film ją zainteresuje :lol: "Doktora Dolittle" obejrzała z ogromnym zainteresowaniem ;-) Dla mnie to wciąż zadziwiające, bo Filip nie ogladał telewizji... :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] Wasze psiaki też takie telemaniaki?[/QUOTE] Argos nie należy do telemaniakow :roll: chyba ze usłyszy szczekanie wydobywające się z głosników to czym prędzej biegnie sprawdzić co się dzieje i informuje nas że musi wyjść sprawdzić co się dzieje na dworzu :lol:

Link to comment
Share on other sites

Misia telewizję ignoruje. Natomaist jej córka uwielbia filmy o psach. Opowiadali mi o tym jej właściciele, ale niedawno miałam okazję zaobserwować to na własne oczy, gdy była u mnie, a w telewizji szło właśnie coś o psach. Api wpatrywała się w ekran z pełnym skupieniem. A Misia spała. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...