Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

a my jesteśmy po zadaniu domowym.. Vigo dośc ładnie - jak na niego 8) robi waruj i zostań z bliska, w domu to nawet zwiększam odległość :) robilismy to na dworzu dziś i wczoraj przy rozproszeniu - inne psy :evilbat: i zaczynam być nawet zadowolona ale pewnie jak pójdzemy na plac to znowy będa cyrki :evil: 0X

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

[quote name='INA']Vigo ten szczek doprowadza do szewskiej pasji 8) i gdy to usłyszy biegnie obszczekiwać głosniczki obojętnie co robi i obojętnie w której częsci domu się znajduje.[/quote]
Moja Trudzia reaguje podobnie - zaczyna się odszczekiwać :roll: :lol: :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny'][quote name='INA']Vigo ten szczek doprowadza do szewskiej pasji 8) i gdy to usłyszy biegnie obszczekiwać głosniczki obojętnie co robi i obojętnie w której częsci domu się znajduje.[/quote]
Moja Trudzia reaguje podobnie - zaczyna się odszczekiwać :roll: :lol: :wink:[/quote]

A moj Majutek wysluchal ze stoickim spokojem tego szczeku i nawet pozycji na fotelu nie zmienil :o
Wielokrotne odsluchiwanie tez nic nie dalo ;)

Moze Maja uznala, ze wiekszym braciom nie wypada odpyskowywac :lol:

Link to comment
Share on other sites

U mnie dziala, chociaz po pierwszym zaladowaniu strony nie dzialalo dopiero jak nacisłam click here to play it again zadzialalo.

Moja kicia Helka wskoczyla na polke siadla przy glosniku i ciezko mysli co jej tak szczeka :lol: :kociak:

Link to comment
Share on other sites

A wiec ...jest nas wiecej.
W zeszla sobote o 22.05 urodzila sie slicznotka- moja corusia.Tym razem dziecie ludzkie a nie psie:-)))
Anielka czuje sie dobrze..psy gorzej bo oszalaly na jej punkcie.Suki waruja pod pokojem na kazdy jej jek chcialyby leciec i ja ratowac.Slowem male kolorado:-)))
pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

[b]Aluzja[/b] REWELACYJNA WIADOMOŚĆ :laola:
Życzę samych wspaniałych chwil, a z córusi niech wyrośnie kolejny wspaniały kynolog :) Dużo zdrówka dla maluszka i rodziców i jeszcze więcej szczęscia w życiu. Pozdrawiam
[b]Wielkie, wielkie GRATULACJE[/b]:klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...