Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

[quote name='rita60']A gdzie nasze słoneczko dogomaniackie [B]kardusia:shake:[/B] jak poszła do dentysty sadysty tak slad zaginał,odezwij sie,ze wszystko w porzadku:roll:[/quote]

Z [B]Kardusią[/B] wszystko w porządku, byczy sie teraz nad morzem. Odpoczywa od dogomani i dogomaniaków :evil_lol: . Na pewo się odezwie jak wróci, chociaż może nie bezposrednio po przyjezdzie, bo zmienia dostawce internetu i póki co nie ma dostepu do netu.

Link to comment
Share on other sites

W Bydgoszczy rasę wziął Elmo z [B]Fuką:multi: :multi: [/B] :multi: . Elmo nawet nie musiał się specjalnie starać, bo stawka AT była bardzo cieniutka. Suki wygrała Virginia Kocia Łapka - już o niej duuużo pisalismy na dogo. Mam zrobione kilka nędznych fotek, jak wrócę do domu to wstawię

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Niby dogo działa, ale chimerycznie. Dostaję powiadomienia, ale na dogo tych postów nie ma. :mad: Także panel użytkownika pokazuje, że w moich subskrybcjach nie ma nowości. A czasem są. Dobrze, że chociaż tych dziwacznych krzaczków co wczoraj nie ma ![/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Wszystko działa, jak miło :lol: . Wczoraj był odwyk (to tak dla zdrowia psichicznego), a dziś powrót do uzależnienia :evil_lol: .[/quote]

No welshe się juz zdążyły zawiesić :angryy: :mad: :diabloti: , pewnie niebawem znów będziemy mieć odwyk

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue][B]Niedźwiedzica[/B], pomyka tak szybko, że nie wpisuje wielu postów. Może za szybko ?[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#0000ff]Ja dostaję powiadomienie na przykład o Twoim poście na pocztę, ale na dogo jego nie ma. I w panelu użytkownika nie sygnalizuje, że jakieś nowości się pojawiły. W welshach Nitencja napisała kilka postów i ja widzę tylko jeden z nich. Moje wszystkie ostanie widzę, ale innych są tylko wybiórczo niektóre. Jakaś paranoja dla mnie ?[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Pozdrawiamy,
tradycyjnie nie ma czasu na nic wiec tylko krotko nowosci.
W Brnie ladna staweczka airedale 21:-) Az milo sie wystawiac w takim gronie.
Moj Primus typowany na faworyta wygral klase championow dostal CAC.Potem jednak w szerokim porownaniu wywalczyl res.CACIB -zwazywszy na to ,ze wystawa w Czechach i czeski sedzia zasluguje na wyroznienie:-)/CACIB i jednoczesnie Rasa pozostala w "lapach" bardzo fajnego DWAIGTH'a Adia Avi ,,,syna ODRY Aluzja.
W Brnie pokazano jeszce dwa psy z Polski...CURTA CLARKA Adia Avi (z Sosnowca) byl 3 w kalsie niestety nie wiem z jaka ocena.Oraz NIMROD odf MAlton -ten byl za PRIMUSEM w Championach i dostal res.CAC.

LAkelandka -kolejny CACIB i Zwyciestwo RAsy.

Niesmak zostal po wyborach grupy.... Zwyciezca Grupy zostal foks krotkowlosy,,,, nie byl najgorszy,,tlusty troche...ale...jego wlasciciel ...pani.Korozs-Papp,Szkoda tylko,ze na tej wystawie sedziowal jej maz ...pan Korozs,,,,,, czy to nie dziwne -siedzial w lozy honorowej patrzac gdy jego kolega Matakovic wybieral na lokate w grupie psa zony?Ech..
Gdybym wiedziala wczesniej nawet bym nie czekala na Grupe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']I koniec pracy :diabloti: .[/quote]
a co widać:cool3:
oj biada mi biada znowu nic nie zrobię- trzeba z tym skończyć:evil_lol: :evil_lol:

[quote name='swallow']Z [B]Kardusią[/B] wszystko w porządku, byczy sie teraz nad morzem. Odpoczywa od dogomani i dogomaniaków :evil_lol: . Na pewo się odezwie jak wróci, chociaż może nie bezposrednio po przyjezdzie, bo zmienia dostawce internetu i póki co nie ma dostepu do netu.[/quote]
Zimowe wakacje :multi: - to z zębem pewnie wszystko ok
...a nic nie mówiła:mad:


[quote name='swallow']W Bydgoszczy rasę wziął Elmo z [B]Fuką:multi: :multi: [/B]:multi: . Elmo nawet nie musiał się specjalnie starać, bo stawka AT była bardzo cieniutka. Suki wygrała Virginia Kocia Łapka - już o niej duuużo pisalismy na dogo. Mam zrobione kilka nędznych fotek, jak wrócę do domu to wstawię[/quote]
Miałam właśnie zapytać- BRAWO ELMO--!!
Virginia Kocia Łapka - mówisz :razz:
Hm w moich ololicach stawiki są zawsze małe -- wiec może w przyszłości:smokin: :knuje: :hmmmm: :evilbat: :megagrin: ;) :siara:;)
[B]swallow[/B] - będziemy Ci wdzięczni jak zapodasz:lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Gratulacje dla [B]Fuki i Elmiastego!!![/B] :multi::multi::multi:

ps. Widzę, że nic nie straciłam, nie wchodząc wczoraj na Dogo. :roll: U mnie na szczęście i odpukać wszystko działa dzisiaj...

[B]zach [/B]- co Tobie znowu jest, biedna kobieto?? Jak nie psy, to Ty... Współczuję, daj znać, czy żyjesz! Wogóle musimy się zGGadać, jeszcze 2-3 dni i będę miała trochę więcej czasu, chociaż ruszyło się coś w sprawie moich przygotować na drugi kierunek i pewnie nadal nie będę miała tyle wolnego, ile bym chciała.. Ale teraz już nie odpuszczę i tak sobie poukładam wszystko, żeby wcisnąć szkolenia! :cool3:

Idę pić kawusię i rysować. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='swallow']Z [B]Kardusią[/B] wszystko w porządku, byczy sie teraz nad morzem. Odpoczywa od dogomani i dogomaniaków :evil_lol: . Na pewo się odezwie jak wróci, chociaż może nie bezposrednio po przyjezdzie, bo zmienia dostawce internetu i póki co nie ma dostepu do netu.[/quote]
Takiej to dobrze,pozdrow ja od nas.:multi:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...