Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]W połowie marca mają być. Suka wykazuje objawy ciążowe, a w weekend idziemy na USG, aby potwierdzić nasze nadzieje.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

Trzymiemy kciuki za dobre USG :multi::multi::multi:.

Link to comment
Share on other sites

Ina-rogaliki Pani zadziornej sa tak łatwe do zrobienia,że nie sposób je zepsuć. Trzeba tylko wymieszac wszystkie wskazane skąłdniki , poczekac,az ciasto wyrośnie w ciepełku i zabrac się za wałkowanie :p Spróbuj na początek z połowy porcji,na pewno się uda...

Heśka wczoraj zaczeła cieczkę :cool3:...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny']Obawiam się że "to se uż ne wrati" :shake: :mad: :angryy:[/quote]
Może masz rację, ale ja ciągle nad tym pracuję i jeszcze nie dałam za wygraną. Wygląda na to, że jakiś podział być musi, ale staram się załatwić taki, który miałby troszkę więcej sensu niż obecny... I tu nie chodzi o sprawy techniczne - mnie też wsio rawno, czy AT są osobno, czy nie. Tylko wtedy pytanie, gdzie mają iść topiki wspólne, takie jak kulinarny, czy o trymowaniu - w obecnym układzie nie ma sensownego miejsca. Pewnie, że można wpakować byle gdzie i jak już wiesz, gdzie to jest - to nie ma problemu. Ale jak jesteś nowy i musisz to znaleźć to powodzenia... ;-)

Link to comment
Share on other sites

[B]Flaire[/B]-to trzymam kciuki za twoją interwencję, rozdzielenie czarno-rudych też mi nie pasuje :-(:-(,zwłaszcza,że większośc z nas zaglada i tu i tam , topiki sa wspólne, chocby kulinarny...:cool3:
Zazdroszczę zakończonej cieczki Lotki a jeszcze bardziej komfortu psychicznego w kwestii, co z tą cieczka zrobić :evil_lol:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niedzwiedzica']Zazdroszczę zakończonej cieczki Lotki a jeszcze bardziej komfortu psychicznego w kwestii, co z tą cieczka zrobić :evil_lol:;)[/quote]No tak to jest z pierwszą cieczką - nie ma się nad czym zastanawiać, w końcu suka jeszcze nawet 15 miechów nie ma [SIZE=1][COLOR=white]skończy dopiero za tydzień... ;-)[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niedzwiedzica']
Heśka wczoraj zaczeła cieczkę :cool3:...[/quote]
:thumbs::laugh2_2::knuje::Cool!: - to czekamy na decyzje ;).
[SIZE=1][COLOR=LightBlue]Niedźwiedzico - wiem, wiem, wszystko wiem - ale.....może....;)[/COLOR][/SIZE][COLOR=LightBlue]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niedzwiedzica']
Heśka wczoraj zaczeła cieczkę :cool3:...[/QUOTE]
Ale Cię kusi :evil_lol:

Zastanawiam się nad tymi rogalikami, ale drożdżowe ciasto to ciężka praca, bo trzeba czekać aż wyrośnie :shake:

U nas pogoda całkiem całkiem, byłysmy rano na łące, w drodze powrotnej Kreśka obszczekała, z piłką w pysku, czekoladowego pieska. Komiczna jest, kiedy drze mordę z piłką w środku :evil_lol:

U nas złodziejem był Filip, wykradał bieliznę, chusteczki, karteczki, wszystko co sie znalazło w zasięgu mordy i nigdy z tego nie wyrósł, za my nauczyliśmy się porządku :evil_lol: Teraz złodziejem domowym jest Malizna, złodziejem znacznie sprawniejszym niż pies, bo mała zaraza wszędzie wlezie i nie bezpiecznych miejsc :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[B]Flaire[/B]-własnie dlatego zazdroszczę,że przy pierwszej cieczce też nie mam żadnych watpliwości :evil_lol:
[B]
Anisha, Kardusia[/B] - no wiecie, jakies tam wahania jeszcze mam,między innymi dlatego,że kocham szczeniaki i cud ich narodzin :loveu::loveu: ale z drugiej strony kocham też Heśkę i nie chce robić z niej maszynki do rozmnażania, pomimo iż była wspaniała mamuska, bardzo cieszyła się macierzyństwem i doszła do siebie błyskawicznie. Dziś nikt by nie powiedział,że kiedys miała dzieci-wygląda super i zachowuje sie też super ( jedynie wyskubane łapy wyglądaja paskudnie,ale kiedys ten kłak trzeba było wyrwac mocniej :-( )
Argumentów jest trochę, myślenia tez...:p

Link to comment
Share on other sites

[B]coztego[/B]-owszem, musi wyrosnąc, ale po skończonym pieczeniu do umycia została mi jedna, jedyna , metalowa micha, w której najpierw roztarłam drożdze i w której potem mieszałam i garowałam ciasto. Lubie takie pieczenie, po którym wkuchni nie ma dziesięciu brudnych misek, miseczek, garnków, etc. A czas wyrastania ciasta można sobie na dogo spędzić :evil_lol:
Uwierzcie mi,że naprawdę fajnie i łatwo sie te rogaliki robi :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote] Coztego...
U nas pogoda całkiem całkiem, byłysmy rano na łące, w drodze powrotnej Kreśka obszczekała, z piłką w pysku, czekoladowego pieska. Komiczna jest, kiedy drze mordę z piłką w środku :evil_lol:
[/quote]
O choroba - żeby nie połknęła :crazyeye:...
Nieee....?
Nie połknie?
No to OK :lol:

[quote] Coztego...
U nas złodziejem był Filip, wykradał bieliznę, chusteczki, karteczki, wszystko co sie znalazło w zasięgu mordy i nigdy z tego nie wyrósł, za my nauczyliśmy się porządku :evil_lol: Teraz złodziejem domowym jest Malizna, złodziejem znacznie sprawniejszym niż pies, bo mała zaraza wszędzie wlezie i nie bezpiecznych miejsc :diabloti:[/quote]
Kicia złodziejem ???? :-o - tego jeszcze nie grali :evil_lol:...

[quote] niedzwiedzica...[B]
Anisha, Kardusia[/B] - no wiecie, jakies tam wahania jeszcze mam,między innymi dlatego,że kocham szczeniaki i cud ich narodzin :loveu::loveu:
Argumentów jest trochę, myślenia tez...:p
[/quote]
Dumaj, dumaj i czasem popatrz na minione fotki super glutków :p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Jak ja lubię takie dni jak dziś.. Rano wymyśliłam sobie, że trochę przeskubię Ludwika, bo kudłaty taki, że szok. No i zabrałam się za łopatkę, zrobiłam ją na łyso, bo oczywiście pod sierściuchami nic nie było i teraz odechciało mi się robić reszte. I co mnie podkusiło by się w ogóle tych kudłów dotykać.. ech idę na spacer
:wallbash: :wallbash: :wallbash:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachraniarka']Jak ja lubię takie dni jak dziś.. Rano wymyśliłam sobie, że trochę przeskubię Ludwika, bo kudłaty taki, że szok. No i zabrałam się za łopatkę, zrobiłam ją na łyso, bo oczywiście pod sierściuchami nic nie było i teraz odechciało mi się robić reszte. I co mnie podkusiło by się w ogóle tych kudłów dotykać.. ech idę na spacer
:wallbash: :wallbash: :wallbash:[/quote]
zach, Ty mnie nie przerażaj... On ma być skubaną torpedą za 4 tygodnie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']zach, Ty mnie nie przerażaj... On ma być skubaną torpedą za 4 tygodnie...[/QUOTE]

:scared:
to co ja mam teraz zrobić??? kiedy co skubać???
stan ogólny- dwu miesięczny zarost na cały ciele plus łysa łopatka..

miałam się już nie przejmować, ale skoro już startujemy razem jako te skubane torpedy to niech Ludwikos chociaż trochę rasę przypomina :Help_2:

Link to comment
Share on other sites

[B]Wojtek[/B], my tutaj wszyscy sie źle czujemy tak osobno.:placz:..niestety:shake:Hameryki nie odkryłeś.

[B]Flaire,[/B] ja gdzies Adminowi zaproponowałam, zeby te tematy archiwalne dał na osobny topik, a nas i temat zjazdu, Dziadka dał do welshy. Jak ktos będzie chcial sobie poczytać archiwalia to sobie tam zaglądnie, a na bieżącobędziemy razem.
Nawet dla "nowych" tak układ byłby lepszy. Teraz zanim wyruszy na kawke do welshy ....duzo czasu minie....będzie siedzial na erdelkach i tyle.

[B]Flaire[/B], ja w Ciebie wierzę, ze Admina zarzucisz argumentami nie do pobicia. Gorzej, jeśli Admin poprostu nas olewa, a na to wygląda, bo kilkakrotnie zapraszany nie raczył sie odezwać. Sam fakt 680 postów od chyba 2003 roku mówi wiele.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachraniarka']
to co ja mam teraz zrobić??? kiedy co skubać???
stan ogólny- dwu miesięczny zarost na cały ciele plus łysa łopatka..
[/quote]
Skub do końca :cool3:. Przez 4 tygodnie sporo odrośnie :roll:, a przynajmniej wygląd będzie adekwatny (trudne słowo :evil_lol:) do nazwy :evil_lol: :eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kardusia']O choroba - żeby nie połknęła :crazyeye:...
Nieee....?
Nie połknie?
No to OK :lol:[/QUOTE]
Te światowe piłeczki mają jedną ogromną zaletę: są nie do połknięcia :diabloti:
[QUOTE]Kicia złodziejem ???? :-o - tego jeszcze nie grali :evil_lol:...[/QUOTE]
Dzisiaj chciała mi podwędzić aparat fotograficzny, bo ma taki fajny paseczek :angryy:

[B]zach[/B], jak ja Cię rozumiem :oops: Jakiś tydzień temu powiedziałam, że muszę wyczesać porządnie sucz, bo przez ten brak zimy gubi fotro okrutnie... Już nawet sobie szczotkę położyłam na biurku, żeby mnie kusiło... i nic :shake: A sierść już mam wszędzie :diabloti:

[B]borsaf[/B]... co byś powiedziała na mały spacerek z Regonem i coztego w kwietniu :cool3: Dzisiaj się dowiedziałam, że być może trafi mi się wyjazd do Gniezna na wiosnę... Króciutki i pewnie bardzo zajęty, ale może na spacerek uda się wyrwać :razz:

Link to comment
Share on other sites

[B]coztego[/B], przyszły moje identyfikatory - bardzo ładne!
Zamówiłam dwa: srebrny do pomarańczowej obroży i czarny do czarnej :cool3: . Na tym czarnym literki są grawerowane na biało i bardzo fajnie to wygląda, polecam wszystkim, którzy planują kupno identyfikatora :p . Niecałe 10 złotych, plus 5 za przesyłkę priorytetem - da się żyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borsaf'][B]Coztego,[/B] HURRRRA! Już sie cieszę:loveu::errrr::klacz::Cool!::painting::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: [/QUOTE]
Ja też się już cieszę, choć jeszcze nie wiem czy pojadę :evil_lol:
[QUOTE]Spac mozesz u mnie, to już wiesz, nie ma sprawy.[/QUOTE]
Wiem, wiem ;) To firmowy wyjazd, więc pewnie jakieś noclegi nam zapewnią :cool1:

Wiecie co, ten mój kot mnie zadziwia :eek2: Niech Państwo żałują, że Państwo tego nie widzą! 8)
Miska Malizny stoi na szafce (dla ochrony przed Kreską), Kreska zwykle, kiedy Malizna je, kręci się koło szafki... Dzisiaj Malizna podeszła do miski schrupać resztę dziennej porcji suchej karmy. Pochrupała, pochrupała... popatrzyła na Kreskę... i zaczęła wyciągać łapką ziarenka karmy z miski, po czym zrzucała je na podłogę i śledziła jak Kreska szuka ziarenka, a następnie ze smakiem je zjada :evil_lol: :roflt: Malizna zabawiała się tak chyba z 10 minut, aż do wyczerpania zapasów, a my siedzieliśmy całą rodziną jak przed TV i uśmialiśmy się do łez :roflt: Niesamowite jest to moje mikrozwierzątko :loveu: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego'][B]zach[/B], jak ja Cię rozumiem :oops:[/QUOTE]

[B]coztego[/B] :buzi:

[B]Flaire[/B]
czy mam doskubać drugą łopatkę, czy zostawić wszystko w cholerkę i te beznadziejne łopaty, front, uda i dupe zrobić no nie wiem jakieś 2 tygodnie przed zawodami? Ratunku! Jak już mnie przeraziłaś to chociaż mi pomóż :placz:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...