Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

[quote name='Kardusia'][B]Niedźwiedzico[/B] - :loveu: fotka "z przodka" podobnie fajna, jak i "ta od tyłu". Ta od tyłu chyba jednak fajniejsza :p - mimo iż narzekasz na jej jakość.
Ja też właśnie oddalam głos (hauuuuuuu) na zdjęcie(a) roku :multi::multi::multi:.
Powiem tylko po cichutku ,że jesteś w moim typie i to bardzo ;););)... czekamy na wyniki :eviltong:.[/quote]
Dziwne........ w moim tez:evil_lol: :razz: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

[quote name='Anisha']
[B]Swallow[/B], INA chyba o adresówki nie pytała, za to ja dziękuję Ci bardzo! :loveu:

[/quote]

Nie wiem dlaczego ale od wczoraj sobie wbiłam w głowę, że adresatek szuka [B]INA[/B] :razz: i dzis kiedy dotarłam do pracy zaczęłam szukać czy ZWIERZYNIEC jest w Toruniu :lol: . Na szczęście jest również w Gdańsku.
[B]Anisha[/B] - jesli u Was będą problemy, to moge zrobic fotkę wzorów ze Zwierzynca w Płocku. Razem z Ali będziemy na wystawie w Bydgoszczy, więc mogę Ci kupić taką adresatkę w Płocku, którą sobie wybierzesz, a odbierzesz ja od Ali

Link to comment
Share on other sites

[B]Niedźwiedzica[/B], obie foty na styczeń, tylko miec vene twórcza i dobry podpis wymyslić:evil_lol: Ja dzisiaj nie błyskam intelektem, moze inni pomogą, a Ty sobie wybierzesz. Oba bym na ścianie powiesila i do tego Zadumę Heski.
A tak na margineie, to sciany by mi zabraklo jak bym wszystkie te erdelki chciala wieszać. Jeszcze Bondzik, jeszcze Antania, jeszcze....i jeszcze...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anisha']Jakich Wy używacie i gdzie je można kupić? :niewiem: :help1:[/QUOTE]
Kreska ma grawerowaną kostkę kupioną na allegro (ok. 10 zł tam kosztują). Nosi ją już chyba ok. roku i nic a nic się nie niszczy.
Ma też skręcaną beczułkę. Zgubiła takich już chyba 5, w końcu dostała od weta kolejną i wpadłam na genialny pomysł - pomalowałam gwint korektorem i trzyma się świetnie :razz:

O taki ma Kreśka, [URL="http://www.allegro.pl/item160187400_identyfikator_dla_psa_lub_kota_super_wytrzymaly.html"]srebrny[/URL]:

Link to comment
Share on other sites

No dobra, jak się przy tej wersji upieracie, to wstawię ja na styczeń, pomimo wewnętrznych oporów :diabloti: może jeszcze uda mi się w PS coś z niej wyciągnąć.

Anisha-moje suczydła maja blaszki od grawera,ale napis sie wyciera id łąńcuszka, na kórym toto wisi :-( juz niedługi bee musiała zmienic. Na allegro oferują wykonanie takich identyfikatoró za 8-9 zł, poszukaj, jeśli nie znajdziesz, daj znac, podeslę ci link. Z adresówek dostępnych w zoo-sklepach polecam najtańsze-białe, półprzeżroczyste , z karteczka w środku,za całe 0,5 zł ( ew. 1,00 zł ):evil_lol: One nie sa skręcane tylko na zatrzask, w sumie nawet wodoszczelne, nie odkręcaja się, bo i gwintu nie ma. Pstryk-i zamknieta. Heska takie nosiła,ale kiedys mi po prostu zjadła :crazyeye:, bo miała zacisk skórzany i to wisiało jej nisko na szyji i w aucie skonsumowała :mad:

Link to comment
Share on other sites

[B]Swallow[/B], a te grawerowane na miejscu w Zwierzyńcu to przypadkiem nie z maszyny firmy Quick Tag?
Bo te kosztują 29 złotych i właśnie stąd była adresówka, którą mój pies zgubił, mimo że kółeczko zostało przy obroży... :mad:
[URL]http://www.quicktag.pl/site.php?id_menu=8&sklep&s=lista_grup[/URL]

[B]Coztego[/B], a którą wielkość ma Kresia? 2x3 czy 3x4 centymetry? Bo w sumie na razie Twoja opcja prowadzi - cena dobra, no i mówisz, że od roku nic z tym się nie dzieje, a to już sukces :razz: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anisha']
[B]Coztego[/B], a którą wielkość ma Kresia? 2x3 czy 3x4 centymetry? Bo w sumie na razie Twoja opcja prowadzi - cena dobra, no i mówisz, że od roku nic z tym się nie dzieje, a to już sukces :razz: .[/QUOTE]
Chyba ma tę większą. Spróbuję w domu zrobić fotkę, jak wygląda adresówka po roku intensywnej eksploatacji ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anisha'][B]Swallow[/B], a te grawerowane na miejscu w Zwierzyńcu to przypadkiem nie z maszyny firmy Quick Tag?
Bo te kosztują 29 złotych i właśnie stąd była adresówka, którą mój pies zgubił, mimo że kółeczko zostało przy obroży... :mad:
[URL]http://www.quicktag.pl/site.php?id_menu=8&sklep&s=lista_grup[/URL]

[/quote]

[B]Anisha[/B] - wygladaja identycznie, więc pewnie to te :razz: , a i kosztuja podobnie bo te w Zwierzyncu kosztuja 25 zł.
Ale skąd byś nie kupiła to lepiej dodatkowo je czymś zamocować, np cienkim drucikiem, lub dokupic solidniejsze kółeczko

[B]Anisha[/B] - wreszcie dotarłam i do fotek twojego szorstka :loveu: . Przez te pozy na łóżku bardzo przypomina mi mojego Bonda. Widac, że jest u Ciebie szczęsliwy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego']Chyba ma tę większą. Spróbuję w domu zrobić fotkę, jak wygląda adresówka po roku intensywnej eksploatacji ;)[/quote]
Super! :multi: To przy okazji może jeszcze zmierz czy to ta większa, dobrze? :modla:

[quote name='swallow'][B]Anisha[/B] - wygladaja identycznie, więc pewnie to te :razz: , a i kosztuja podobnie bo te w Zwierzyncu kosztuja 25 zł.
Ale skąd byś nie kupiła to lepiej dodatkowo je czymś zamocować, np cienkim drucikiem, lub dokupic solidniejsze kółeczko[/quote]
Cały sęk w tym, że kółeczko zostało przy obroży, natomiast blaszka przepadła. :-o Tylko blaszka.

[quote name='swallow'][B]Anisha[/B] - wreszcie dotarłam i do fotek twojego szorstka :loveu: . Przez te pozy na łóżku bardzo przypomina mi mojego Bonda. Widac, że jest u Ciebie szczęsliwy[/quote]
Dzięki! :buzi: Ja myślę, że wszystkie nasze (terrieromaniackie) psy są u nas szczęśliwe, tylko nie na każdej focie tak bezpośrednio to pokazują... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anisha']

Cały sęk w tym, że kółeczko zostało przy obroży, natomiast blaszka przepadła. :-o Tylko blaszka.


[/quote]

Ale zwróć uwage na to kółeczko. Ono prawdopodobnie nie jest kilka razy zawinięte, tylko tak do punktu styczności i dlatego przez te na pozór nie istniejącą szczelinke wysunęła się cienka blaszka. Dobrze się przyjrzyj temu kółeczku. Mi przez takie szczelinki uciekały różne rzeczy a wydawałoby się że nic przez to sie nie przecisnie.
Na zdjęciach z linku od [B]coztego[/B] widać solidne kółka, zwłaszcza to po prawej stronie, które jest kilkakrotnie zwinięte i z takiego nic na pewno nie wypadnie

Link to comment
Share on other sites

rety ale natworzyliscie postow :-o
predzej mi galki pekna anizeli ja to wszystko nadrobie :cool1: a o welshach juz nie wspomne:roll: chociaz tam kawe na 2 stronach podaja:evil_lol: to moze jakos uda mi sie przez wszystko przebrnac:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]anisha [/B]jesli chodzi o adresowki to mysle ze najwazniejsze jest koleczko, sezam ma zakrecana beczolke i smiga z nia juz dobre kilka miesiecy, pierwsza zgubil wlasciwie zaraz po zalozeniu, no ale tam bylo liche koleczko:cool1:
mi natomiast straszniscie podobaja sie blaszki-kosteczki :loveu: ale w naszym przypadku za duzo danych do wygrawerowania no i gdyby napisac SEZAM to wiadomo, ze zaraz zostalby przez niemcow ochrzczony ZECAMEM :evil_lol:ohydkowo ! :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kardusia']Fajny link dała [B]Niedźwiedzica [/B]- też sobie coś zamówimy ;).

[B]Rita[/B] - a gdzie Ty się podziewałaś?[/quote]
[B]Kardusia [/B]własciwie byłam z wami,ale problemy zdrowotne odbieraja nieraz chec pogadania,ale wszystko bedzie dobrze,czego i tobie zycze:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niedzwiedzica']z całego serca życze Ci TYLKO i wyłącznie ćwiczeń ...[/QUOTE]

Dzięki ogromne, zawsze powtarzam, że to najlepsze życzenia jakie mogę dostać..

A Twoje fotasy jak zwykle rewelacja, a ja jeszcze nie zagłosowałam na ZDJĘCIE ROKU, już pędzę to nadrobić! Pamiętam, że bardzo mi się podobała torpeda, choć jesienna zaduma też cuuudna!

[quote name='swallow']
[B]Zachraniarka[/B] - zazdroszczę tak wyszkolonego szorstka :loveu: [/QUOTE]

Staram się jak mogę, ale przede wszystkim ja bardzo lubię szkolić, a praca z Ludwiśkiem to prawdziwa przyjemność, pasujemy do siebie jak dwa groszki w strąku, jak dwie sardynki w puszce, jak po prostu nie wiem co hi hi :D

[quote name='Anisha'][B]Zach[/B], Lordunio jak zwykle super się prezentuje w akcji, Ty zresztą też wyglądasz bardzo profesjonalnie w swoim wdzianku. :loveu: [/QUOTE]

No też uważam, że ten czerwony nocnik na głowie podkreśla mój profesjonalny image :razz: :lol: ;)

[quote name='fjolka']no i gdyby napisac SEZAM to wiadomo, ze zaraz zostalby przez niemcow ochrzczony ZECAMEM :evil_lol:ohydkowo ! :angryy:[/QUOTE]

[B]fjolka[/B]
a jak sobie właśnie radzą niemcy z wymawianiem imienia Twojego psiaka?

A ja w ogóle nie mam adresówek i jakoś chyba nawet nigdy nie planowałam mieć. Moje potworki mają tylko kostki z wygrawerowanymi imionami :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niedzwiedzica']Na allegro adresówek( identyfikatorów ) w bród, ceny też o połowe mniejsze niz,w zoo-marketach0 u mnie w King Crossie 25 zł :crazyeye: wolę na allegro zamówić... tu macie [URL="http://www.allegro.pl/search.php?string=identyfikator+dla+psa"]linki :diabloti:[/URL][/quote]
Dziękujemy :loveu: , [B]coztego[/B] też stamtąd dała linka i faktycznie można wybierać, ale mi Kreskowa kostka chyba najbardziej się podoba i myślę, że przy niej zostanę. :cool1:

[quote name='swallow']Ale zwróć uwage na to kółeczko. Ono prawdopodobnie nie jest kilka razy zawinięte, tylko tak do punktu styczności i dlatego przez te na pozór nie istniejącą szczelinke wysunęła się cienka blaszka. Dobrze się przyjrzyj temu kółeczku. [/quote]
[B]Swallow[/B], właśnie, że kółeczko JEST podwójnie zakręcone i prawie paznokcie sobie połamałam jak je "nawlekałam" na dziurkę w blaszce, tak ciasno te dwa zwoje są względem siebie. Dlatego nie moge się nadziwić jakim cudem on tę blaszkę mógł zgubić, nie gubiąc przy tym kółeczka... :shake:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...