Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

[B]Flaire[/B], bardzo smutne :-(
Czemu ludzie są takimi bezmózgami.

[quote name='Gosia_i_Luka'] [B]zach[/B] - nieustannie trzymam za Was kciuki - za ząbki, za Twoje wszystkie sprawy i za Manharta. [/quote]
[B]Gosia[/B], dlaczego trzymasz kciuki za Manharta? Taki z niego nieudacznik?;)
Miałam Cie właśnie zapytac, czy się spotkamy, ale jak widze będziesz spijać wiedzę za pośrednictwem Zach.

[B]Zach, [/B]trzymam kciuki za całą Waszą trójkę (a Manhart niech sam sobie radzi, bo jak nie to :mad:).

[B]Wojtek[/B], rozważ, czy nie zastapić te badyle tym topicośtam ([B]Kardusia, [/B]skąd ty znasz takie słowa ;)), bo
[URL="http://www.seo.org.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=83&Itemid=2"]Jeden hektar upraw roślin energetycznych (malwa pensylwańska, topinambur, wierzba energetyczna...) wystarcza do ogrzania domu i zabudowań przez cały rok (koszt uprawy 1 ha wierzby energetycznej wynosi około 4-5 tysięcy złotych). [/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Minio']

[IMG]http://www.airedale-terrier.webpark.pl/aluzja2.jpg[/IMG]
Aluzja ale nie pamiętam , który to piesek :oops: :oops: :oops:


[IMG]http://www.airedale-terrier.webpark.pl/lotka.jpg[/IMG]
LotKA - Flaire się rozmazała....:evil_lol:

[IMG]http://www.airedale-terrier.webpark.pl/lotka2.jpg[/IMG]
Znowu Lotka ;)


[IMG]http://www.airedale-terrier.webpark.pl/lotka3.jpg[/IMG]
I jeszcze raz Lotka ;)


[IMG]http://www.airedale-terrier.webpark.pl/vani.jpg[/IMG]

Klasa domowa ;) ;)[/quote]
Tych nie widać oraz tego z następnego Twojego postu :roll:. Miałem kiedyś ten sam problem :razz:. Umieściłem foty na swoim serwerze i tylko ja je widziałem :shake:. Wrzuć je lepiej na ImageShack lub TinyPic :cool3: :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Właśnie się dowiedziałam, że narzeczoną mojego kuzyna (tego, co się opiekuje Misią gdy mnie nie ma w Warszawie) wczoraj na przejściu dla pieszych potrącił samochód prowadzony przez pijanego kierowcę. Zginęła na miejscu. Miała 20 lat.[/quote]

Słyszałam o tym z Wiadomości. Podobno na dodatek uciekł drań z miejsca wypadku :shake: :-( , ale urwała się mu tablica rejestracyjna i bardzo szybko go namierzono. Brak słów [']

[B]Minio[/B] - nadal nie widać fotek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='swallow']Słyszałam o tym z Wiadomości. Podobno na dodatek uciekł drań z miejsca wypadku :shake: :-( , ale urwała się mu tablica rejestracyjna i bardzo szybko go namierzono. Brak słów ['][/quote]Tak, to ten wypadek. Natalka i Paweł ostatnio mieszkali u mnie w mieszkaniu i opiekowali się Misią kilka tygodni temu, gdy ja byłam w Stanach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Tak, to ten wypadek. Natalka i Paweł ostatnio mieszkali u mnie w mieszkaniu i opiekowali się Misią kilka tygodni temu, gdy ja byłam w Stanach.[/quote]

[B]Flaire[/B] - my ten wypadek wczoraj bardzo długo komentowaliśmy w domu. Przykro mi tym bardziej, że to Twoja znajoma, a szczególnie żal mi Twojego kuzyna. :-(

Parę lat temu (co najmniej 5) w podobny sposób zginęła moja prawie 80 letnia sąsiadka. Już schodziła z pasów prowadząc rower, kiedy uderzył w nią samochodem młody mężczyzna (był trzeźwy), który pędził po zakreskowanym już pasie (takie miejsce gdzie kończy się 3 pasmówka i przechodzi w 2 pasmówkę) czyli znajdował się w miejscu na które nie mozna już wjezdżać samochodem, omijając samochody które stały na dwóch pozostałych pasach aby przepuscic pieszych. Sąsiadka zginęła na miejscu. Do dziś dnia nie zapadł prawomocny wyrok :shake:

Link to comment
Share on other sites

Wypadki, w ktorych cala wine ponosi totalna glupota i razaca nieodpowiedzialnosc, najbardziej mnie bulwersuja ... Jesli jeszcze final jest tak tragiczny to ... :-( :-( :-(

Flaire, wyrazy glebokiego wspolczucia ... dla Ciebie, kuzyna, Rodziny tej jakze mlodej dziewczyny ... :shake:

Moze Polacy w koncu nauczyliby sie prowadzic TYLKO na trzezwo, gdyby po kazdym udowodnionym incydencie tego typu "kierowca" stracil auto, wolnosc na pare lat i do konca zycia mozliwosc prowadzenia czegokolwiek szybszego niz dzieciecy wozek :diabloti:


Ehhhh ....

W.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jura'][B]Gosia[/B], dlaczego trzymasz kciuki za Manharta? Taki z niego nieudacznik?;)[/QUOTE]

Biedny Manhart będzie musiał się zmierzyć ze mną i z moim durnym psem. Cały czas się zastanawiam czy dobrze zrobiłam zgłaszając psa na seminarium.. No a z drugiej strony posłuszeństwo suczki Manharta od dawna naprawdę bardzo mi się podoba, szkoda mi nie skorzystać z treningu pod jego okiem.. Najwyżej się ośmieszę, ale trudno..

[quote name='Swallow']Parę lat temu (co najmniej 5) w podobny sposób zginęła moja prawie 80 letnia sąsiadka. Już schodziła z pasów prowadząc rower, kiedy uderzył w nią samochodem młody mężczyzna (był trzeźwy), który pędził po zakreskowanym już pasie (takie miejsce gdzie kończy się 3 pasmówka i przechodzi w 2 pasmówkę) czyli znajdował się w miejscu na które nie mozna już wjezdżać samochodem, omijając samochody które stały na dwóch pozostałych pasach aby przepuscic pieszych. Sąsiadka zginęła na miejscu.[/QUOTE]

W zeszłym roku na mojej ulicy też był przykry wypadek. Starszy pan jak co dzień rano stał na skrzyżowaniu roznosząc darmowe gazety. Jeden z samochodów zatrzymał się na dwu-pasmówce na dalszym pasie czekając na gazetę od niego. Kiedy pan podchodził do samochodu, zgarnął go z dużą prędkością inny samochód, który w ostatnim momencie przejechał na skrzyżowaniu. Pan gazeciarz zginął na miejscu, tak pusto się bez niego zrobiło..

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za wyrazy współczucia. Ja jeszcze nie do końca rozumiem, jak sobie z tym dać radę. Niewyobrażalne jest dla mnie, co czuje Paweł. :-(

[quote name='Minio']

[IMG]http://www.airedale-terrier.webpark.pl/lotka2.jpg[/IMG]
Znowu Lotka ;)


[IMG]http://www.airedale-terrier.webpark.pl/lotka3.jpg[/IMG]
I jeszcze raz Lotka ;) [/quote]
Na tych dwóch zdjęciach wyraźnie widać, że Lotka najlepiej wystawia się sama, a ja jej tylko przeszkadzam! :oops:

Minio, jeśli masz to drugie zdjęcie w większej rozdzielczości, to przyślij mi na maila - chciałabym posłać je hodowczyni.

Link to comment
Share on other sites

witajcie
Znowu tylko na chwile - jestem w pracy ale zaraz pędze do lekarza - mimo że przelerzałam cały weekend w domu nie jest lepiej.. nie wiem co jest:shake: to już dawno powinno wyjśc ze mnie..

[B]Flaire[/B] -gratulacje :multi: u mnie też tak jest - jak się nie nastawiam na coś - niespodziewanie dobrze wychodzi i odwrotnie:razz: ...
i wyrazy ....głębokiego współczucia dla Ciebie, kuzyna - taka tragedia- nie jestem wstanie wyobrazić sobie co czuje Twój kuzyn:shake:

[B]Minio[/B] - super - jakże się Cieszę- napisz coś wiecej - o występach i ocenie- sisotrzyczki - no wiesz coś w tym stylu jak Flaire i na fotkach też was "prawie" nie ma..

[B]Terriermania[/B] - twój piechol jest super:loveu: - gratulacje

Link to comment
Share on other sites

[quote]
Na tych dwóch zdjęciach wyraźnie widać, że Lotka najlepiej wystawia się sama, a ja jej tylko przeszkadzam! :oops:

Minio, jeśli masz to drugie zdjęcie w większej rozdzielczości, to przyślij mi na maila - chciałabym posłać je hodowczyni.[/quote]
Oczywiście mam, mogę przesłać albo podrzucic . W wolnej chwili jak chcesz , bo jest ich trochę więcej ale nie wszystkie wklejone.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind']
Moze Polacy w koncu nauczyliby sie prowadzic TYLKO na trzezwo, gdyby po kazdym udowodnionym incydencie tego typu "kierowca" stracil auto, wolnosc na pare lat i do konca zycia mozliwosc prowadzenia czegokolwiek szybszego niz dzieciecy wozek :diabloti:
[/quote]
Chyba bardziej skuteczny byłby brak społecznego przyzwolenia na prowadzenie pojazdów po pijaku :mad:, a z tym jest niestety u nas nie najlepiej :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachraniarka']Biedny Manhart będzie musiał się zmierzyć ze mną i z moim durnym psem. (...) szkoda mi nie skorzystać z treningu pod jego okiem.. Najwyżej się ośmieszę, ale trudno..
[/quote]

[B]Zach[/B], o czym Ty piszesz? Ośmieszy się może w tym wypadku jedynie Manhart. Przecież Wy nie jedziecie pokazywać się tylko trenować. Chyba, że to ja nie wiem, o co chodzi. BTW Jeżeli Ludwiś został wybrany jako "przykładowy" pies początkujący w dziedzinie posłuszeństwa to :flaming:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...